Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Міжнародне співробітництво
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 180
Вчора: 422
Цього тижня: 1893
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7576
Минулого місяця: 13923
Всього: 1326697


Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво є необхідною умовою ефективної діяльності сучасного вищого навчального закладу, а обмін досвідом сприяє розвитку та вдосконаленню навчально-виховного процесу.

Донецький юридичний інституту МВС України надає важливого значення міжнародному співробітництву з навчальними закладами та правоохоронними органами інших держав.

На сьогоднішній день інститутом укладено угоди про співробітництво з 18 навчальними закладами та 2 правоохоронними органами 13 держав. Серед партнерів інституту – провідні академії поліції (міліції), університети, інститути, науково-дослідні установи і практичні підрозділи правоохоронних органів країн Європи та Азії.

Інформація щодо укладання Угод про співробітництво між Донецьким юридичним інститутом МВС України та навчальними закладами і правоохоронними органами закордонних країн

 

Роки

2008

2009

2010

2011

2012

2013

Кількість країн, з навчальними закладами та поліцією (міліцією) яких підписано угоди про творчу співпрацю

11

11

12

13

13

13

Кількість зарубіжних навчальних закладів та правоохоронних органів, з якими підписано угоди про творчу співпрацю

18

19

21

21

20

20

Упродовж двох останніх років основною метою службових відряджень за кордон є обмін досвідом у сфері підготовки кадрів та участь у спортивних змаганнях. Також у поточному році представники інституту виїздили з метою стажування та участі у міжнародних науково-практичних конференціях.

У 2013 році у закордонних відрядженнях до 9 країн були 32 представники інституту, серед яких: 18 викладачів та 14 курсантів.

 

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

Кількість працівників, які виїжджали за кордон для обміну досвідом та стажування

13

9

13

17

30

32

34

26

17

Кількість працівників, які виїжджали за кордон на науково-практичні конференції

0

4

9

11

23

11

6

3

3

Виїзди для участі у спортивних змаганнях

0

3

9

4

5

6

10

11

12

Виїзди з метою наукової роботи

0

0

2

1

4

0

0

0

0

Упродовж 2013 років 20 представників інституту побували в закордонних відрядженнях, відвідавши Федеративну Республіку Німеччина, Російську Федерацію та Республіку Таджикистан. Чотири візити здійснено за підтримки Фонду Ганса Зайделя.

Ректор інституту полковник міліції Бесчастний В.М. з керуючим поліцайдиректором Вернером Зюссманном та заступником керівника ІV Управління поліції особливого призначення м. Нюрнберга з оперативної роботи Хельмутом Зінгером (22-23 січня 2013 року м. Нюрнберг, ФРН) Ректор інституту полковник міліції Бесчастний В.М. з керуючим поліцайдиректором Вернером Зюссманном та заступником керівника ІV Управління поліції особливого призначення м. Нюрнберга з оперативної роботи Хельмутом Зінгером (22-23 січня 2013 року м. Нюрнберг, ФРН)

У січні 2013 року на запрошення керівника ІV Управління поліції особливого призначення м. Нюрнберг (земля Баварія, ФРН) ректор інституту полковник міліції Бесчастний В.М. та провідний науковий співробітник науково-дослідного центру психотренінгових технологій Литвинова Г.О. відвідали Нюрнберг і ознайомилися з досвідом роботи VII відділення поліції готовності м. Зульцбах-Розенберга, роботою Вищої школи поліції м. Зульцбах-Розенберга та Школою поліції м. Нюрнберга, обговорили напрями співпраці з поліцією Баварії у 2013 році.

Учасники міжнародної науково-практичної конференції «Формування дійових механізмів забезпечення глобальної безпеки в умовах сучасних викликів і загроз та їх застосування з урахуванням дотримання прав людини. Адаптація системи підготовки кадрів поліції в сучасних умовах» (14-15 травня 2013 року м. Душанбе, Республіка Таджикистан) Учасники міжнародної науково-практичної конференції «Формування дійових механізмів забезпечення глобальної безпеки в умовах сучасних викликів і загроз та їх застосування з урахуванням дотримання прав людини. Адаптація системи підготовки кадрів поліції в сучасних умовах» (14-15 травня 2013 року м. Душанбе, Республіка Таджикистан) Делегація МВС України з керівником Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Загорним С.В., керівником Служби державної охорони Республіки Молдова Бодоріним І.П., заступником начальника Академії МВС Республіки Таджикистан Солієвим К.Х. на міжнародній науково-практичної конференції «Формування дійових механізмів забезпечення глобальної безпеки в умовах сучасних викликів і загроз та їх застосування з урахуванням дотримання прав людини. Адаптація системи підготовки кадрів поліції в сучасних умовах» (14-15 травня 2013 року м. Душанбе, Республіка Таджикистан) Делегація МВС України з керівником Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Загорним С.В., керівником Служби державної охорони Республіки Молдова Бодоріним І.П., заступником начальника Академії МВС Республіки Таджикистан Солієвим К.Х. на міжнародній науково-практичної конференції «Формування дійових механізмів забезпечення глобальної безпеки в умовах сучасних викликів і загроз та їх застосування з урахуванням дотримання прав людини. Адаптація системи підготовки кадрів поліції в сучасних умовах» (14-15 травня 2013 року м. Душанбе, Республіка Таджикистан)

У травні 2013 року ректор інституту полковник міліції Бесчастний В.М. у складі делегації ректорів ВНЗ МВС України взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції на тему «Формування дійових механізмів забезпечення глобальної безпеки в умовах сучасних викликів і загроз та їх застосування з урахуванням дотримання прав людини. Адаптація системи підготовки кадрів поліції в сучасних умовах» (м. Душанбе, Республіка Таджикистан).

Також у травні 2013 року професор кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів інституту підполковник міліції Лобойко Л.М. на запрошення Інституту східноєвропейського права взяв участь у конференції на тему «Нові тенденції у кримінальному процесі – Україна, Польща, Німеччина»(м. Фіщбачау, земля Баварія, ФРН).

Делегація Донецького юридичного інституту, ГУМВС України в Донецькій області та Львівського державного університету внутрішніх справ з керівництвом ІV Управлінні поліції м. Нюрнберга (17-26 серпня 2013 року м. Нюрнберг, ФРН) Делегація Донецького юридичного інституту, ГУМВС України в Донецькій області та Львівського державного університету внутрішніх справ з керівництвом ІV Управлінні поліції м. Нюрнберга (17-26 серпня 2013 року м. Нюрнберг, ФРН) Керуючий поліцайдиректор Вернер Зюссманн та начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України в Донецькій області підполковник міліції Юханов Є.О. (17-26 серпня 2013 року м. Нюрнберг, ФРН) Керуючий поліцайдиректор Вернер Зюссманн та начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України в Донецькій області підполковник міліції Юханов Є.О. (17-26 серпня 2013 року м. Нюрнберг, ФРН)

Інспектор відділу моніторингу Управління громадської безпеки ГУМВС України в Донецькій області Шубчинський Ю.Б. і дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів міліції Будьоннівського РВ Донецького міського управління ГУМВС України в Донецькій області Швець О.В. у І Управлінні поліції  особливого призначення м. Мюнхена (27-30 серпня 2013 року м. Мюнхен, ФРН) Інспектор відділу моніторингу Управління громадської безпеки ГУМВС України в Донецькій області Шубчинський Ю.Б. і дільничний інспектор сектору дільничних інспекторів міліції Будьоннівського РВ Донецького міського управління ГУМВС України в Донецькій області Швець О.В. у І Управлінні поліції особливого призначення м. Мюнхена (27-30 серпня 2013 року м. Мюнхен, ФРН)

З 16 серпня до 02 вересня 2013 року делегація інституту та ГУМВС України в Донецькій області, до складу якої увійшли начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України в Донецькій області підполковник міліції Юханов Є.О., начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки інституту полковник міліції Бригунець В.О., працівники Управління громадської безпеки ГУМВС України в  Донецькій області та 12 курсантів інституту, пройшла стажування у ІV Управлінні поліції особливого призначення м. Нюрнберг та І Управлінні поліції особливого призначення м. Мюнхен (земля Баварія, ФРН), під час якого ознайомилась із досвідом роботи поліції Баварії та структурою, організацією діяльності, системою підготовки підвищення кваліфікації кадрів поліції Баварії; обмінялась досвідом щодо організації охорони громадського порядку під час проведення спортивних масових заходів; поглибила знання щодо історії та культури Німеччини.

У жовтні 2013 року доцент кафедри кримінального права та кримінології інституту підполковник міліції Бабенко А.М. на запрошення Казанського юридичного інституту МВС Росії взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Злочинність у регіонах Російської Федерації: загальне та особливе» (м. Казань, Російська Федерація).

Загальне фото учасників міжнародної науково-практичної конференції «Злочинність у регіонах Російської Федерації загальне та особливе» (3-6 жовтня 2013 року м. Казань, Російська Федерація) Загальне фото учасників міжнародної науково-практичної конференції «Злочинність у регіонах Російської Федерації загальне та особливе» (3-6 жовтня 2013 року м. Казань, Російська Федерація) Виступ доцента кафедри кримінального права та кримінології Бабенка А.М. перед учасниками міжнародної науково-практичної конференції «Злочинність у регіонах Російської Федерації загальне та особливе» (3-6 жовтня 2013 року м. Казань, Російська Федерація) Виступ доцента кафедри кримінального права та кримінології Бабенка А.М. перед учасниками міжнародної науково-практичної конференції «Злочинність у регіонах Російської Федерації загальне та особливе» (3-6 жовтня 2013 року м. Казань, Російська Федерація)

У листопаді 2013 року викладач кафедри судових експерти факультету підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів інституту майор міліції Гуріна Д.П., перебуваючи у Тренувальному центрі поліції Баварії Шварценкопфхютте (земля Баварія, ФРН), успішно пройшла курс підвищення рівня володіння німецькою мовою професійного спрямування та взяла участь у двотижневому тренінгу «Комунікація Стрес - Безпека».

Організація та проведення на базі Донецького юридичного інституту міжнародних конференцій, семінарів (лекцій) та тренінгів є ефективною формою міжнародного співробітництва.

Зустріч керівництва інституту з експертом Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) Джеймзом Лофтоном (8-13 квітня 2013 року м. Донецьк) Зустріч керівництва інституту з експертом Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) Джеймзом Лофтоном (8-13 квітня 2013 року м. Донецьк) Курсанти інституту слухають лекцію експертам Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) Джеймза Лофтона за темою «Кримінальний процесуальний кодекс України спільні риси з кримінальним законодавством США»  (8-13 квітня 2013 року м. Донецьк) Курсанти інституту слухають лекцію експертам Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) Джеймза Лофтона за темою «Кримінальний процесуальний кодекс України спільні риси з кримінальним законодавством США» (8-13 квітня 2013 року м. Донецьк)

У межах підготовки курсантів Донецького юридичного інституту до участі у фінальних всеукраїнських змаганнях із захисту прав у кримінальному судочинстві, у період з 8 до 13 квітня 2013 року в інституті було проведено цикл лекцій за темою «Кримінальний процесуальний кодекс України: спільні риси з кримінальним законодавством США» експертом Американської асоціації юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA ROLI) Джеймзом Лофтоном (США).

Виконання учасниками практичних вправ під час психологічного тренінгу  «Методичні основи тренінгу. Різниця між тренінгом та лекцією. Навички гарного тренера» (14-18 жовтня 2013 року м. Донецьк) Виконання учасниками практичних вправ під час психологічного тренінгу «Методичні основи тренінгу. Різниця між тренінгом та лекцією. Навички гарного тренера» (14-18 жовтня 2013 року м. Донецьк)

Починаючи з 2012 року в інституті головним комісаром поліції, співробітником Центральної психологічної служби поліції Баварії Міхаелем Ратцеком, головним комісаром поліції, співробітником Центральної психологічної служби поліції Баварії Міхаелем Гайзрайтером та головним комісаром поліції, співробітником Центральної психологічної служби поліції Баварії Томасом Боссе за програмою психологічного тренінгу «Методичні основи тренінгу. Різниця між тренінгом та лекцією. Навички гарного тренера» здійснюється навчання 14 працівників інституту на тренерів.

Мета тренінгу – використання методики тренінгів під час проведення виховних годин з курсантами та слухачами інституту для більш ефективної адаптації до умов служби в органах та підрозділах внутрішніх справ України.

Упродовж 2013 року відбулися третій та четвертий модулі тренінгу:

20-23 травня 2013 року – відбувся психологічний тренінг «Виявлення та вирішення конфліктних ситуацій (особливо з громадянами)»;

14-18 жовтня«Функції та процеси у групах (відмежування від поведінки мас і ситуацій паніки). Сприйняття: самовиховання та виховання групи зі сторони оточення».

16 лютого 2013 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася науково-практична конференція «Актуальні кримінологічні питання та їх розгляд у різних наукових галузях», у роботі якого взяла участь представник Литви.

На засіданні міжнародної науково-практичної конференції «Психологічні технології в діяльності правоохоронних органів» (24 травня 2013 року м. Донецьк) На засіданні міжнародної науково-практичної конференції «Психологічні технології в діяльності правоохоронних органів» (24 травня 2013 року м. Донецьк) Прес-конференція за участю ректора інституту полковника міліції Бесчастного В.М., головного комісара поліції, співробітника Центральної психологічної служби поліції Баварії Міхаеля Ратцека та головного інспектора відділу психологічного забезпечення ДКЗ МВС України майора міліції Осіповою Ю.В. (24 травня 2013 року м. Донецьк) Прес-конференція за участю ректора інституту полковника міліції Бесчастного В.М., головного комісара поліції, співробітника Центральної психологічної служби поліції Баварії Міхаеля Ратцека та головного інспектора відділу психологічного забезпечення ДКЗ МВС України майора міліції Осіповою Ю.В. (24 травня 2013 року м. Донецьк)

24 травня 2013 року в інституті за підтримки Фонду Ганса Зайделя відбулася міжнародна науково-практична конференція «Психологічні технології в діяльності правоохоронних органів», у якій взяли участь представники Німеччини, Естонії, Російської Федерації, Білорусі, Таджикистану, Молдови.

У ході конференції було розглянуто питання психологічного обґрунтування шляхів підвищення ефективності профілактики та подолання криз у переговорній діяльності працівників ОВС, особливостей взаємодії психологічних служб системи освіти та органів внутрішніх справ щодо запобігання правопорушенням неповнолітніх, програм психопрофілактики професійного стресу керівників ОВС, практичне застосування психологічного тренінгу в діяльності поліції Баварії.

Загальне фото учасників міжнародної науково-практичної конференції «Боротьба з Інтернет-злочинністю» (12-13 червня 2013 року м. Донецьк) Загальне фото учасників міжнародної науково-практичної конференції «Боротьба з Інтернет-злочинністю» (12-13 червня 2013 року м. Донецьк) Делегації ФРН та США під час роботи міжнародної науково-практичної конференції «Боротьба з Інтернет-злочинністю» (12-13 червня 2013 року м. Донецьк) Делегації ФРН та США під час роботи міжнародної науково-практичної конференції «Боротьба з Інтернет-злочинністю» (12-13 червня 2013 року м. Донецьк)

Виступ спеціального агента Євразійського відділу боротьби з кіберзлочинністю ФБР (США) Брайана Ерла перед учасниками міжнародної науково-практичної конференції «Боротьба з Інтернет-злочинністю» (12-13 червня 2013 року м. Донецьк) Виступ спеціального агента Євразійського відділу боротьби з кіберзлочинністю ФБР (США) Брайана Ерла перед учасниками міжнародної науково-практичної конференції «Боротьба з Інтернет-злочинністю» (12-13 червня 2013 року м. Донецьк)

12-13 червня 2013 року за підтримки Фонду Ганса Зайделя відбулася міжнародна науково-практична конференція «Боротьба з Інтернет-злочинністю».

У конференції взяли участь представники місцевої влади, відомі вчені, практичні працівники органів внутрішніх справ України, Федеративної Республіки Німеччини, Сполучених Штатів Америки та Вірменії.

Загальне фото учасників міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху правові та організаційні аспекти» (22 листопада 2013 року м. Донецьк) Загальне фото учасників міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху правові та організаційні аспекти» (22 листопада 2013 року м. Донецьк) Привітання комендантом Школи поліції в Катовіцах (Польща) Ярославом Калетою учасників конференції «Безпека дорожнього руху правові та організаційні аспекти»  (22 листопада 2013 року м. Донецьк) Привітання комендантом Школи поліції в Катовіцах (Польща) Ярославом Калетою учасників конференції «Безпека дорожнього руху правові та організаційні аспекти» (22 листопада 2013 року м. Донецьк)

Виступ начальника Орловського юридичного інституту МВС Росії полковника поліції Синенко С.А. перед учасниками конференції «Безпека дорожнього руху правові та організаційні аспекти» (22 листопада 2013 року м. Донецьк) Виступ начальника Орловського юридичного інституту МВС Росії полковника поліції Синенко С.А. перед учасниками конференції «Безпека дорожнього руху правові та організаційні аспекти» (22 листопада 2013 року м. Донецьк)

22 листопада 2013 року в інституті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти», у роботі якої взяли участь: Генеральний консул Російської Федерації в Харкові Семенов С.О., Генеральний консул Республіки Польща у Донецьку Якуб Волонсевич, Генеральний консул Чеської Республіки в Донецьку Ондрей Моравек, начальник Орловського юридичного інституту МВС Росії ім. В.В. Лук’янова полковник поліції Синенко С.А. та начальник кафедри організації діяльності Державної інспекції безпеки дорожнього руху цього інституту підполковник поліції Проказін Д.Л., доцент кафедри безпеки руху Академії поліції «Олександра Іоана Кузи» МВС Румунії Драгос Андрій Ігнат, начальник кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності ОВС Академії МВС Республіки Таджикистан підполковник міліції Насуров П.А. Також у роботі конференції взяли участь комендант Школи поліції м. Катовіце інспектор Ярослав Калета, керівник Інституту загальнопрофесійної підготовки Школи поліції м. Катовіце молодший інспектор Мірослав Гробельчик, старший викладач Інституту Служби превенції Школи поліції м. Катовіце підінспектор Даріуш Плута (Республіка Польща), старший викладач кафедри адміністративна діяльність ОВС Академії поліції МВС Республіки Азербайджан майор поліції Рафіг Наджафгулієв, начальник слідчого відділу при Головному управлінні дорожньої поліції МВС Республіки Азербайджан підполковник поліції Хікмет Керимов.

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України полковник міліції Бесчастний В.М. з делегацією Санкт-Петербурзького університету МВС Росії (28 листопада 2013 року м. Донецьк) Ректор Донецького юридичного інституту МВС України полковник міліції Бесчастний В.М. з делегацією Санкт-Петербурзького університету МВС Росії (28 листопада 2013 року м. Донецьк) Зустріч делегації Санкт-Петербурзького університету МВС Росії з курсантами Донецького юридичного інституту МВС України (28 листопада 2013 року м. Донецьк) Зустріч делегації Санкт-Петербурзького університету МВС Росії з курсантами Донецького юридичного інституту МВС України (28 листопада 2013 року м. Донецьк)

Курсанти Санкт-Петербурзького університету МВС Росії біля пам’ятника загиблим працівникам міліції Донецької області (25-29 листопада 2013 року м. Донецьк) Курсанти Санкт-Петербурзького університету МВС Росії біля пам’ятника загиблим працівникам міліції Донецької області (25-29 листопада 2013 року м. Донецьк)

Результатом плідної співпраці нашого навчального закладу з Санкт-Петербурзьким університетом МВС Росії став візит 25-29 листопада 2013 року курсантів університету, дітей працівників МВС Російської Федерації, які загинули при виконанні службових обов’язків, для ознайомлення з навчально-матеріальною базою і освітньою діяльністю інституту.

Одним із напрямів міжнародної співпраці Донецького юридичного інституту є наукові публікації наукових розвідок працівників інституту в іноземних наукових виданнях.

У 2013 році у закордонних наукових виданнях опубліковано 54 наукові статті та 49 тез доповідей на конференціях міжнародного рівня.

Наукові статті та тези доповідей науково-педагогічного складу інституту опубліковано в спеціалізованих виданнях та збірниках матеріалів за результатами міжнародних наукових конференцій, що проходили в Росії (Санкт-Петербурзький університет МВС Росії, Воронезький інститут МВС Росії, Казанському юридичному інституті МВС Росії, Сибірському юридичному інституті МВС Росії), Білорусі (Академія МВС Республіки Білорусь), Молдові («Закон і Життя»).

Значних спортивних досягнень на різноманітних змаганнях міжнародного рівня у 2013 році досягли і спортсмени Донецького юридичного інституту.

Заступник начальника курсу  капітан міліції Гаража Л.Ф та курсант 401-го навчального взводу рядовий міліції Клименко С.І. після нагородження на чемпіонаті світу з гирьового спорту (довгий цикл) (12-16 квітня 2013 року в м. Ташкент, Узбекистан) Заступник начальника курсу капітан міліції Гаража Л.Ф та курсант 401-го навчального взводу рядовий міліції Клименко С.І. після нагородження на чемпіонаті світу з гирьового спорту (довгий цикл) (12-16 квітня 2013 року в м. Ташкент, Узбекистан)

12-16 квітня 2013 року в м. Ташкенті (Узбекистан) відбувся чемпіонат світу з гирьового спорту (довгий цикл), у якому у складі збірної команди України представники інституту виступали в номінаціях:

- майстер спорту Гаража Л.Ф. – у ваговій категорії до 65 кг – посів 3-е місце у цій ваговій категорії;

- майстер спорту Клименко С.І. – у ваговій категорії до 60 кг – став чемпіоном світу серед чоловіків та юніорів.

Команда України, до складу якої увійшов старший викладач кафедри спеціальних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції майор міліції Сасік А.С., у змаганнях з естафети серед чоловіків посіла перше місце (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія) Команда України, до складу якої увійшов старший викладач кафедри спеціальних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції майор міліції Сасік А.С., у змаганнях з естафети серед чоловіків посіла перше місце (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія) Загальне фото командних змагань команди України (другий праворуч – старший викладач кафедри спеціальних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції майор міліції Сасік А.С.) (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія) Загальне фото командних змагань команди України (другий праворуч – старший викладач кафедри спеціальних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції майор міліції Сасік А.С.) (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія)

Представники інституту у складі збірної команди України взяли участь у Кубку світу з гирьового спорту, який проходив 20-23 вересня 2013 р. у м. Вентспілс (Латвія).

За результатами змагань у ваговій категорії (до 63 кг) викладач-методист навчально-методичного відділу лейтенант міліції Клименко С.І. упевнено здобув перемогу, перевиконавши норматив майстра спорту міжнародного класу, а інспектор спортивної команди відділу кадрового забезпечення лейтенант міліції Силка С.І. у ваговій категорії до 68 кг отримав «золото».

Старший викладач кафедри спеціальних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції майор міліції Сасік А.С. у напівважкій ваговій категорії (до 85 кг) посів третє місце й отримав «срібло», а у командних змаганнях, де він виступав, збірна команди України отримала перемогу і отримала золоту медаль.

Золота медаль у руках старшого викладача кафедри спеціальних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції майора міліції Сасіка А.С. (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія) Золота медаль у руках старшого викладача кафедри спеціальних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Державної автомобільної інспекції майора міліції Сасіка А.С. (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія) Інспектор спортивної команди відділу кадрового забезпечення лейтенант міліції Силка С.І. під час виконання вправи (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія) Інспектор спортивної команди відділу кадрового забезпечення лейтенант міліції Силка С.І. під час виконання вправи (20-23 вересня 2013 року м. Вентспілс, Латвія)

Результати закордонних відряджень використовуються у діяльності інституту.

У Донецькому юридичному інституті з моменту створення дотепер діють створені в результаті співпраці з поліцією Баварії навчальний відділ внутрішніх справ (єдиний серед навчальних закладів МВС України) та науково-дослідний центр психотренінгових технологій.

Інтенсивно розвивається співробітництво за напрямом упровадження сучасних тренінгових технологій у діяльність правоохоронних органів. Співробітники НДЦПТ не тільки самостійно проводять тренінги, а ще й мають можливість підвищувати рівень теоретичних та методологічних під час закордонних відряджень.

Одним з важливих напрямків співробітництва стало вивчення новітніх методів викладання. Вивчались інтерактивні методи навчання, використання на заняттях практичних вправ, засоби оптимізації викладання. Практичним результатом цих візитів стало впровадження у навчальні програми інституту великої кількості рольових ігор, інтерактивних методів навчання на базі створеного навчального відділу внутрішніх справ, який є єдиним у навчальних закладах МВС України. Навчальний відділ внутрішніх справ створено за зразком Нюрнберзької школи поліції.

Сфера, у якій співробітництво розвивається найбільш інтенсивно – це впровадження сучасних тренінгових технологій у діяльність правоохоронних органів. Цю діяльність проводить науково-дослідний центр психотренінгових технологій, який створено в інституті за зразком Баварських тренінгових центрів. Німецька сторона надає можливість співробітникам інституту вивчати досвід проведення тренінгів для середньої ланки поліції (поліцейський антистресовий комунікаційний тренінг) і тренінгів для вищого керівного складу поліції. Співробітники науково-дослідного центру психотренінгових технологій інституту мали можливість не тільки особисто брати участь у тренінгах, але й вивчити теоретичні та методологічні аспекти впровадження тренінгових технологій у поліцейську практику та їх результативність. Вивчалися питання психологічного супроводження служби й проведення психологічних тренінгів для поліцейських, в тому числі вищого керівного складу поліції Баварії. Цей досвід, а також свої власні наукові розробки колектив науково-дослідного центру використовує під час проведення понад 30 психологічних тренінгів з курсантами та працівниками практичних підрозділів внутрішніх справ та інших правоохоронних структур з усіх регіонів України. За час існування в інституті зазначеного центру навчання в ньому пройшло більше 2,5 тисяч осіб.

Практичним науковим результатом співпраці з поліцією Баварії є підготовка працівниками інституту дисертацій. У 2008 році 2 працівники інституту захистили кандидатські дисертації: старший науковий співробітник Науково-дослідного центру психотренінгових технологій Ковальчишина Н.І. – дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за темою «Зміни у мотиваційній сфері особистості слідчих на ранніх стадіях професіоналізації»; провідний науковий співробітник Науково-дослідного центру психотренінгових технологій Литвинова Г.О. – дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за темою «Особливості функціонування емоційної сфери працівників ППСМ в умовах професійної діяльності». У 2009  році начальник зазначеного науково-дослідного центру Лефтеров В.О. захистив дисертацію «Особистісно-професійний розвиток фахівців екстремальних видів діяльності» на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук. Ці дисертації підготовлено з урахуванням досвіду діяльності поліції Баварії.

Особливу увагу керівництво інституту приділяє впровадженню отриманих теоретичних та методологічних знань у навчальний процес. Наразі на кафедрі українознавства інституту обладнується навчальна аудиторія «Студія ораторської майстерності» для проведення занять з дисципліни «Ораторська майстерність». Подібна аудиторія діє в монастирі Банц (знаходиться у Верхньофранковському окрузі, на півдні від м. Ліхтенфельс), який є одним із центрів підготовки та підвищення кваліфікації Фонду Ганса Зайделя. У цьому центрі проходять підготовку представники засобів масової інформації, політологи, поліцейські. Одним із семінарів протягом 1-2 тижнів є вивчення риторики, основ журналістики, ведення інтерв’ю та дискусій.

А на кафедрі кримінального процесу інституту обладнується навчальний полігон із впровадження нового Кримінального процесуального кодексу України. Це дозволить забезпечити оптимальну адаптацію курсантів до практичної діяльності, сприятиме набуттю навичок складання процесуальних документів, роботи з Єдиним реєстром досудових розслідувань тощо.

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval