Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 146
Вчора: 410
Цього тижня: 556
Минулого тижня: 2742
Цього місяця: 10646
Минулого місяця: 16091
Всього: 1317161


Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України

Тісна співпраця Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України та Інституту політико-правових та релігійних досліджень зумовило отримання вишем інформаційного листа щодо проведення Форуму молодих юристів України 29 вересня 2017 року за адресою: пров. Рильського 10, м. Київ, Міністерство юстиції України та щодо проведення Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року – 2016».

До участі у Форумі молодих юристів та до участі у конкурсі «Молодий правник року – 2016» у номінації «молодий науковець» долучилась і представник Донецького юридичного інституту МВС України, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, Голова Наукового товариства ДЮІ, кандидат юридичних наук Піддубна Дар’я Сергіївна.

Безпосередньо щодо Форуму: 29 вересня 2017 року, в Міністерстві юстиції України, за ініціативи Координаційної Ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України відбувся VIIІ Форум молодих юристів України, приурочений до 10-ої річниці створення Координаційної ради молодих юристів України.

Форум започаткований в 2009 році Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, як унікальний простір для обговорення проблемних питань застосування законодавства між органами державної влади, сектором бізнесу та громадськістю. Форум відбувається за всебічної підтримки Міністерства юстиції України.

В рамках відкриття Форуму молоді праники мали нагоду поспілкуватися з заступником Міністра юстиції України Гією Гецадзе, головою Координаційної ради молодих юристів України Андрієм Бутенко, національним менеджером програми у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні Наталією Бецою, керуючим партнером АО «Profecto» Назаром Марківом, в.о. ректора ТОВ «Академія адвокатури України» Тетяною Варфоломеєвою та координатором Форуму, заступником голови Координаційної ради молодих юристів України Євгеном Которобаєм.

Робота Форуму була поділена на три сесії з актуальних для юридичної спільноти питань: Сесія 1. Бачення юристами сучасних ризиків ведення бізнесу; Сесія 2. Інновації в юридичній професії; Сесія 3. Реалії та реформування судових процесів.

Учасники мали можливість в рамках секцій поспілкуватися з провідними фахівцями, такими як: Оксана Крижанівска, партнер, адвокат АО «АLEXANDROV & PARTNERS»; Володимир Рудніченко, адвокат, старший юрист АО «Integrites»; Дмитро Онученко, адвокат, старший юрист АО «Юскутум»; Андрій Слюсар, юрист АО «Василь Кісіль і Партнери»; Анна Бабич, партнер АО «Aequo», голова Комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України; Микита Полатайко, координатор ІТ-практики АО «SayenkoKharenko», голова Комітету з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та інтернету Асоціації правників України; Дмитро Форемний, агент з інновацій у правосудді в Гаазькому інституті інновацій у праві, співзасновник та координатор Legal Startup Crash Test; Валентин Півоваров, засновник та керівник lexnet.io; Марків Назар, керуючий партнер АО «Profecto»; Юлія Сергеєва, радник Міністра юстиції України; Юлія Азаріна, партнер АО «The Trust law firm».

Партнерами та медіа партнерами заходу стали: Юридична газета; АО «Аrceo», АО «Клочков та партнери», АО «Profecto», АО «Юскутум», «K-project center», ГО «Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення» «European project center», Ліга Закон, Інституту політико-правових та релігійних досліджень та Асоціації правників України.

Стосовно Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року за результатами 2016 року»:

У Києві 29 вересня 2017 року Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України оголосила лауреатів та переможців Всеукраїнського конкурсу Молодий правник року за результатами 2016 року. Урочисте нагородження відбулося у конференц-залі Міністерства юстиції України який був переповнений талановитою молоддю. Автором ідеї та координатором Конкурсу виступив Которобай Євген – Заступник голови Координаційної ради молодих юристів України.

Це був вже третій конкурс такого характеру серед молодих юристів та однозначно не останній, адже конкурс засновано як щорічний.

У цьому році Оргкомітетом було вирішено проводити конкурс у восьми номінаціях. До організаційного комітету надійшло близько 600 анкет зі всієї країни на розгляд та після декількох етапів відбору було визначено по 3-5 лауреатів у кожній номінації в залежності від кількості надісланих анкет, серед них експертами було обрано найкращого.

У конкурсі брали участь правники з різних регіонів країни у віці до 35-ти років, які досягли високих результатів у своїй спеціальності протягом 2016 року.

Молодих правників нагороджували перший Президент УкраїниКравчук Леонід, заступник міністра юстиції УкраїниПетухов Сергій, керуючий партнер АО «Юскутум»Афян Артем, керуючий партнер АО «Profecto»Марків Назар, керуючий партнер АО «Аrceo»Федоренко Дмитро.

Отже, молодими юристами 2016 року стали:

Молодий правник - громадський діяч: Старосольська Соломія Петрівна – радник міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Молодий помічник адвоката: Шуфрич Ірина Юріївна – помічник адвоката Заводського району м. Миколаєва.

Молодий державний службовець: Кисіль Андрій Вікторович – заступник начальника відділу Департаменту патрульної поліції.

Молодий юрисконсульт: Маркевич Ігор Богданович – старший юрист ТОВ «Юридична компанія «Ловейлс».

Молодий адвокат: Григоренко Юрій Сергійович – адвокат АО «Адвокатська компанія АЛЬФА-ЛіГАЛ».

Молодий працівник судової системи: Марченко Артем Анатолійович – помічник судді Київського апеляційного адміністративного суду.

Молодий нотаріус: Петутіна Юлія Олександрівна – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.

Молодий науковець: Легеза Євген Олександрович – професор кафедри адміністративного та митного права Університету митної справи та фінансів, доктор юридичних наук, доцент. Саме у цій номінації було представлено і представника Донецького юридичного інституту МВС України, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, Голову Наукового товариства, кандидата юридичних наук Піддубну Дарю, яка за результатами відбору стала лауреатом номінації.

Безпосереднє ведення церемонії нагородження представників номінацій здійснила керівник прес-служби в Нотаріальній Палаті України Леся Арнаутова.

Учасник Форуму молодих юристів України та лауреат Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року за результатами 2016 року» у номінації «молодий науковець» висловлює слова щирої подяки організаторам заходів, усім тим хто безпосередньо долучився до його підтримки та участі, а також кожному представнику великої, потужної, а головне дружньої родини – Донецького юридичного інституту МВС України та безпосередньо ректорові Віктору Бесчастному.

Окремі слова подяки, організаторам заходів за можливість спілкування з першим Президентом України Леонідом Макаровичем Кравчуком. Окрім поважних розповідей, які мають бути у кожного на шляху його становлення, такі запрошення визначаються і можливість знати та пам’ятати історію своєї країни, видатних особистостей, які її творили!

Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 4 Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 1
Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 3 Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 5
Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 2 Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 6
Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 7 Форум молодих юристів України та оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Молодий правник року 2016 року» відбулося у Міністерстві юстиції України 8

Кафедра цивільно-правових дисциплін юридичного факультету

(за матеріалами електронних ЗМІ)

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval