Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Старшокласники з м. Краматорська під час зимових канікул завітали на День відкритих дверей ДЮІ у м. Маріуполі
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 68
Вчора: 537
Цього тижня: 1189
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10471
Минулого місяця: 11583
Всього: 1204236


Старшокласники з м. Краматорська під час зимових канікул завітали на День відкритих дверей ДЮІ у м. Маріуполі

2 січня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Краматорська Донецької області.

Фахівці ДЮІ підготували в актовому залі виставочну експозицію іміджевої продукції інституту, зброї та спеціальних засобів, які знаходяться на озброєні в підрозділах Національної поліції, а також відео-сюжети про перші кроки становлення майбутніх поліцейських – курсантів ДЮІ, які навчаються в м. Маріуполі. Модератором заходу став доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський. Забезпечували проведення іміджевого заходу науково-педагогічні працівники інституту, які представляють різні кафедри, а саме: Віктор Гурський, Ганна Буга, Володимир Буга, Олена Волік, Валерія Пекарська та Тетяна Кошелєва. Допомагали викладачам і слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції.

Проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров привітав гостей заходу від керівництва інституту з Новим роком, наступаючим Різдвом Христовим та запропонував старшокласникам стати активними учасниками Дня відкритих дверей інституту. Напрями підготовки, особливості вступної компанії було надано у вигляді презентації. Особливо було акцентовано увагу гостей на питанні: Чому саме ДЮІ МВС України? Відповідь на це питання було запропонована в такому варіанті:

  1. Підтримка вишу-переселенця від органів державної влади та місцевого самоврядування.
  2. Соціальне замовлення суспільства на правоохоронну та правозахисну діяльність.
  3. Бюджетна форма навчання для курсантів.
  4. Формування цілеспрямованої, морально стійкої та вольової особистості.
  5. Диплом державного зразка.
  6. Гарантоване працевлаштування для майбутніх поліцейських.
  7. Заробітна плата вище середньої по Донецькій області та Україні вцілому.
  8. Соціальна підтримка поліцейських відповідно до положень Закону України «Про Національну поліцію».

Гостям заходу було роздано анкети абітурієнта. Виставка іміджевої продукції і особливо виставка зброї та спеціальних засобів, а також перегляд відео сюжету про життя курсантів інституту в м. Маріуполі зацікавила учнів.

Фахівці інституту зазначили переваги служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці, а також переваги для майбутньої самореалізації ‑ отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. Окремо була зазначена необхідність дотримання норм права в особистому життя, навчанні та публічних містах та заходах і особливо було звернуто увагу на дотримання заходів особистої безпеки у випадку виявлення зброї, боєприпасів вибухівки тощо.

Отже, гостям з м. Краматорська було доведено інформацію про правила прийому на бюджетну та контрактну форми навчання в ДЮІ, особливості та умови вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції: які предмети винесено на зовнішнє незалежне оцінювання, фізична підготовка, особливості взаємодії з кадровими підрозділами територіальних органів поліції тощо.

По завершенню заходу відбулося безпосереднє спілкування між учнями шкіл викладачами та слухачами ДЮІ. Учасникам заходу було вручено іміджеву продукцію ДЮІ, та на пам'ять відбулося як загальне фотографування.

Маріупольська група ДЮІ, за сприяння Управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області запрошує старшокласників, випускників шкіл на тематичні та презентаційні зустрічі. Завжди раді зустрічатися з молоддю Донбасу.

Профорієнтаційна група ДЮІ, м. Маріуполь

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval