Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини У Донецькому юридичному інституті МВС України утворено спеціалізовану вчену раду за трьома науковими спеціальностями
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 64
Вчора: 537
Цього тижня: 1185
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10467
Минулого місяця: 11583
Всього: 1204232


У Донецькому юридичному інституті МВС України утворено спеціалізовану вчену раду за трьома науковими спеціальностями

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 № 1714 «Перелік спеціалізованих вчених рад» у Донецькому юридичному інституті МВС України утворено спеціалізовану вчену раду К 11.737.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень», 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» та 12.00.09 «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» строком на три роки.

Голова ради:

Назимко Єгор Сергійович – перший проректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник.

Заступник голови:

Волобуєв Анатолій Федотович – професор кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Донецького юридичного інституту МВС України, доктор юридичних наук, професор.

Вчений секретар:

Лосич Сергій Васильович – начальник відділу організації наукової роботи Донецького юридичного інституту МВС України, кандидат юридичних наук.

До складу ради увійшли провідні вчені як Донецького юридичного інституту, так і представники провідних вітчизняних наукових установ та вищих навчальних закладів, які на високому професійному рівні представляють Одеську, Київську та Донецьку юридичні наукові школи:

– професор кафедри кримінального права та кримінології Одеського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, доцент Бабенко Андрій Миколайович;

– професор кафедри Міжнародного гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор Крестовська Наталя Миколаївна;

– головний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Джужа Олександр Миколайович;

– професор кафедри правосуддя Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор Кучинська Оксана Петрівна;

 

– провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Тичина Дмитро Михайлович.

Утворення спеціалізованої вченої ради є вагомим етапом розвитку науково-дослідної роботи навчального закладу, фактом визнання традицій науково-дослідної діяльності інституту на державному рівні.

Історична довідка.

Спеціалізована вчена рада К 11.737.01 функціонувала у Донецькому юридичному інституті МВС України з листопада 2013 року з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес і криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» строком на три роки. За час своєї роботи вона довела свою продуктивність та принциповість. На її засіданнях було успішно захищено 22 дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. При цьому 11 захистів дисертацій відбувались у м. Маріуполь Донецької області та м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Усі без винятку дисертації було підготовлено у Донецькому юридичному інституті, а рішення спеціалізованої вченої ради про присудження наукових ступенів були підтримані Атестаційною колегією Міністерства освіти і науки України. Серед здобувачів наукових ступенів, оцінку наукових робіт яких було дано на засіданнях ради – працівники навчальних та наукових закладів України, співробітники Національної поліції України, інших правоохоронних органів та судів, органів законодавчої й виконавчої влади. Результати, які були отримані дисертантами в дослідженнях, що пройшли захист в раді, є вагомим внеском у розвиток наук кримінального процесу та криміналістики, а також практики протидії злочинності.

Теми захищених дисертацій входять до програм фундаментальних наукових досліджень МВС України, Національної академії правових наук України, Донецького юридичного інституту. Результати досліджень здобувачів широко впроваджуються в діяльність структурних підрозділів МВС України, а також використовуються в законотворчій роботі та навчальному процесі. У роботі спеціалізованої вченої ради брали участь провідні науковці не лише інституту, а й інших вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ.

Відділ організації наукової роботи

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval