Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Старшокласники з м. Волновахи, м. Великої Новоселківки та м. Вугледара під час зимових канікул завітали на День відкритих дверей ДЮІ у м. Маріуполі
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 64
Вчора: 537
Цього тижня: 1185
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10467
Минулого місяця: 11583
Всього: 1204232


Старшокласники з м. Волновахи, м. Великої Новоселківки та м. Вугледара під час зимових канікул завітали на День відкритих дверей ДЮІ у м. Маріуполі

5 січня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області та керівництва Волноваського відділу поліції фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Волновахи, м. Великої Новоселківки та м. Вугледара Донецької області.

Модераторами заходу стали доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський та доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Володимир Буга. Забезпечували проведення іміджевого заходу науково-педагогічні працівники інституту, які представляють різні кафедри, а саме: Віктор Гурський, Ганна Буга, Олена Волік, Валерія Пекарська, Ольга Стрельник та Тетяна Кошелєва. Курсантську громаду на іміджевому заході представляли курсанти 1-го факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції інституту рядовий поліції Антом Зименко та рядовий поліції Сергій Ахременко. В іміджевому заході також приймали участь і слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції Донецької та Луганської областей.

На початку заходу школярів від керівництва інституту привітав проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров, який зазначив, що у період зимових канікул фахівці інституту раді зустрічі з молоддю, яка представляє різні міста Волноваського району Донецької області. Також дітей привітали з Новим роком, наступаючим Різдвом Христовим.

Особливості вступної компанії, напрями підготовки на факультетах інституту було надано у вигляді презентації. Гостям заходу було роздано анкети абітурієнта та роз’яснено правила її заповнення. Старшокласники мали можливість поспілкуватися з представниками кафедр інституту, курсантами та слухачами.

Від кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права до гостей звернувся доцент кафедри Сергій Пекарський, який довів інформацію про особливості вступу на державну форму навчання – га факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції інституту.

Від кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання до майбутніх абітурієнтів звернулися доцент кафедри Віктор Гурський та викладач кафедри Валерія Пекарська. Так Віктор Гурський надав характеристику спеціальним засобам та зброї, які знаходяться на озброєні у Національній поліції і особливо звернув увагу школярів на заходи особистої безпеки та необхідність негайного виклику фахівців ‑ вибухотехників у випадку виявлення зброї, боєприпасів та вибухівки. Своєю чергою Валерія Пекарська розповіла про особливості спортивної підготовки для успішного проходження перевірки рівня фізичної підготовки на етапі проходження відбору на навчання в ДЮІ.

Від кафедри цивільно-правових дисциплін до гостей іміджевого заходу звернулася доцент кафедри Ганна Буга, яка розповіла про особливості підготовки та вступу на контрактну форму навчання, яку забезпечує юридичний факультет інституту.

Від кафедр іноземних мов інституту до школярів звернулася викладач Олена Волик, яка зазначила особливості підготовки до ЗНО з іноземної мови, пріоритети іншомовної підготовки в інституті, а також навела приклади залучення фахівців та курсантів інституту до роботи з іноземними делегаціями під час проведення чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 тощо.

Від кафедри загально-правових дисциплін інституту виступила доцент кафедри Ольга Стрельник, яка зазначила значимість норм права у сучасному житті як особи, так і у функціонуванні державних інституцій.

Виступи представників науково-педагогічного складу кафедр інституту, виставка іміджевої продукції і особливо виставка зброї та спеціальних засобів, а також перегляд відео сюжету про життя курсантів інституту в м. Маріуполі зацікавила учнів.

Отже захід був спрямований на визначення переваг вищої юридичної освіти, навчання в Донецькому юридичному інституту МВС України, служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці тощо. Гостям з м. Волновахи, м. Великої Новоселківки та м. Вугледара Донецької області було доведено інформацію про правила прийому на бюджетну та контрактну форми навчання в ДЮІ, особливості та умови вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції та на юридичний факультет: які предмети винесено на зовнішнє незалежне оцінювання, бюджетна та контрактна форми навчання, фізична підготовка, особливості взаємодії з кадровими підрозділами територіальних органів поліції тощо.

По завершенню заходу відбулося безпосереднє спілкування між учнями шкіл з викладачами, курсантами та слухачами ДЮІ. Учасникам заходу було вручено іміджеву продукцію ДЮІ. На пам'ять відбулося загальне фотографування.

Маріупольська група ДЮІ, за сприяння Управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, територіальних підрозділів поліції Донеччини запрошує старшокласників, випускників шкіл на тематичні та презентаційні зустрічі. Завжди раді зустрічатися з молоддю Донбасу.

Профорієнтаційна група ДЮІ, м. Маріуполь

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval