Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Оголошено результати Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 113
Вчора: 254
Минулого тижня: 2414
Цього місяця: 8097
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327218


Оголошено результати Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» проведено в підтримку внутрішньо переміщених осіб з окремих регіонів України).

Організаторами Національного конкурсу є Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Інститут політико-правових та релігійних досліджень.

Актуальним для держави України є формування майбутнього наукового потенціалу, який буде спрямовувати свої дії на розвиток демократичної, незалежної, соціальної країни, з передбаченими та такими, що виконаються і дотримуються правами, свободами та обов’язками. Підтримка молоді та всебічне сприяння їхньому розвитку є визначним напрямком сучасних дій влади країни.

Підтвердженням цьому є і основна мета запровадження Національного конкурсу наукових робіт, зокрема: підтримка обдарованої молоді; створення умов для її творчого зростання; активізації науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою наближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями; активне залучення наукової молоді до соціально-вагомої діяльності.

На запрошення Президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень Герасименка Олександра Олександровича представники Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів та молодих вчених ДЮІ МВС України взяли участь у Національному конкурсі.

Так, за умовами Національного конкурсу наукових робіт було підготовлено під науковим керівництвом Голови Наукового товариства, завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету двох курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та студента юридичного факультету ДЮІ МВС України Піддубної Дарї Сергіївни.

У січні 2018 року організаторами конкурсу оголошено підсумки Національного конкурсу наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (в підтримку внутрішньо переміщених осіб з окремих регіонів України).

До організаційного комітету конкурсу було надіслано 69 конкурсних робіт, з 36 вищих навчальних закладів, в тому числі 3 іноземних.

За результатами оцінювання конкурсних робіт та рейтингування конкурсних робіт, Експертна комісія та Оргкомітет визначили наступних переможців:

1 місце – не визначено;

2 місце – Доріан Фресиняну, дослідник Единбургського університету (конкурсна робота «Підтримка ініціатив NGO Східної Європи», науковий керівник – професор Лавенье Мі-Тьоні);

3 місце – Рижакова Дар’я Олександрівна, курсантка Донецького юридичного інституту МВС України (конкурсна робота – «Громадський діяч та політик – суб’єкти формування громадянського суспільства», науковий керівник – завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету ДЮІ  МВС України, кандидат юридичних наук Піддубна Д.С.); та Степаненко Владислав Віталійович, курсант Харківського національного університету внутрішніх справ (конкурсна робота – «Громадянське суспільство – фундамент європейської демократії», науковий керівник – кандидат юридичних наук Чумак В.В.).

Наукове товариство Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України в особі його Голови, кандидата юридичних наук Піддубної Дар’ї Сергіївни висловлюють слова глибокої вдячності організаторам Національного наукового конкурсу, Експертній раді за високу оцінку роботи та безпосередньо Президентові Інституту політико-правових та релігійних досліджень Олександру Олександровичу Герасименку за надання безпосередньої інформації, за постійну співпрацю з вишем-переселенцем, за активну громадську позицію щодо сприяння розвитку молодому поколінню.

За створені умови до здійснення наукового розвитку та можливості прийняття участі у подібних заходах Наукове товариство висловлює слова подяки ректорові Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України Віктору Миколайовичу Бесчастному.

 

З повагою, Голова Наукового товариства,

завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін,

кандидат юридичних наук Дар'я Піддубна

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval