Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Визначення показника асертивності – одна із складових процесу адаптації курсантів вишу-переселенця
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 75
Вчора: 537
Цього тижня: 1196
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10478
Минулого місяця: 11583
Всього: 1204243


Визначення показника асертивності – одна із складових процесу адаптації курсантів вишу-переселенця

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» забезпечує діяльність у місті Кривому Розі з 2005 року. З лютого 2017 року «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» за підтримки Представництва Європейської комісії в України впроваджує проект «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді в місті Кривому Розі «Захист в дії»».

26.01.2018 року представниками благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» на базі головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України в межах роботи Інформаційного центру юридичної та поліцейської освіти «Кривий Ріг юридичний» та Психологічного проекту інституту проведено інтеграційний захід з курсантами з числа внутрішньо переміщених осіб першого та другого курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України щодо формування навичок асертивної поведінки в колективі.

Організатор заходу Лариса Сидоренко та волонтер Корпусу миру Емілі Вайсер розповіли про важливість навчити молодь ясно та впевнено висловлювати свої почуття, бажання, потреби та думки, відстоювати своє «ні» та відкрито показувати свої емоції, такі як захоплення та гнів.

Впродовж тренінгу було визначено поняття асертивності та рекомендовано вибір техніки спілкування. Психолог «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» Дар'я Мельник пояснила, що будь-яке обране рішення буде вірним, якщо воно принесе позитивні емоції та позбавить від існуючої проблеми.

У психологічній літературі під дефініцією «асертивність» розуміють якість особистості, як здатність людини конструктивно відстоювати свої права, демонструвати позитивне і шанобливе ставлення до інших людей, як здатність захищати власні інтереси, формулювати і відстоювати свою думку, вільно висловлювати свої почуття і емоції, досягати поставленої мети, при цьому не порушувати права інших людей і брати на себе відповідальність за власну поведінку.

Асертивна поведінка має такі складові:

1. Прийняття на себе відповідальності за власну поведінку.

2. Демонстрація самоповаги і поваги до інших людей.

3. Ефективне спілкування. В даному випадку головними є три наступних якості: чесність, відкритість і прямота у розмові, але не за рахунок емоційного стану іншої людини.

4. Демонстрація впевненості та позитивної установки. Асертивна поведінка передбачає розвиток впевненості та позитивної установки. Впевненість в собі пов’язана з двома параметрами: самоповагою і знанням того, що ми професіонали, які добре володіють своїм ремеслом.

5. Уміння уважно слухати і розуміти. Асертивність вимагає вміння уважно слухати і прагнення розуміти точку зору іншої людини.

6. Переговори і досягнення робочого компромісу.

7. Пошук простих виходів зі складних ситуацій. Асертивність допомагає нам в процесі пошуку і знаходження простих виходів зі складних ситуацій.

Зустріч пройшла в досить довірливій атмосфері, курсанти з цікавістю дивилися презентацію і обговорювали побачене, а після, усі бажаючі пройшли тестування для визначення показника своєї асертивності, здатності не завдавати шкоди будь-кому, поважаючи права інших людей, але при цьому не дозволяти себе використовувати.

Керівництво Донецького юридичного інституту МВС України щиро дякує Благодійній організації «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» за постійну підтримку та взаємодопомогу вишу-переселенцю.

Директор загальної бібліотеки Наталія Малюгіна

Фахівець інституту Вікторія Котова

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval