Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Донецький юридичний інститут презентовано на Дні відкритих дверей Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 20
Вчора: 421
Цього тижня: 20
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 9302
Минулого місяця: 11120
Всього: 1203067


Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано на Дні відкритих дверей Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області

 

Керівництвом Донецького юридичного інституту і особисто ректором інституту, професором Віктором Бесчастним постійно зазначається необхідність якісного проведення профорієнтаційних заходів з популяризації професії правоохоронця та цивільного юриста. Саме тому фахівцями ДЮІ, які забезпечують освітньо-виховний процес на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» спільного з поліцією Донеччини визначені та впроваджені різні форми проведення іміджевих заходів. Однією з організаційних форм є Дні відкритих дверей територіальних підрозділів поліції Донеччини.

Так, 24 січня Покровській відділ поліції знову гостинно відкрив свої двері для юних мешканців міста, які мали змогу на власні очі побачити роботу правоохоронців та дізнатись про переваги служби в поліції. Спільно з інспектором кадрового забезпечення Покровського відділу поліції Вікторією Коваленко та іншими працівниками відділу молодь міста зустрічали доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський та курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції інституту, рядовий поліції Юрій Савірський. Представники інституту з використанням презентації розповіли присутнім про особливості вступу та навчання в ДЮІ. Школярі дізналися про предмети зовнішнього незалежного оцінювання, які необхідно успішно скласти, основні вимоги, що висуваються до кандидатів на службу в поліції і переваги отримання освіти саме у Донецькому юридичному інституті, який, як виш-переселенець має підтримку від органів державної влади і органів місцевого самоврядування. Це відображається і у м. Кривому Розі і у м. Маріуполі.

Гості «Дня відкритих дверей» Покровського відділу поліції цікавилися вступними іспитами, пільговими умовами вступу та умовами проживання курсантів у м. Маріуполі. Саме тому представниками інституту було запропоновано переглянути відео сюжет про діяльність курсантського підрозділу у м. Маріуполі. По завершенню «Дня відкритих дверей» були надані індивідуальні консультації. Всі бажаючі отримали і іміджеву продукцію інституту.

Окрім участі у «Дні відкритих дверей», 25 січня Сергій Пекарський та Юрій Савірський провели профорієнтаційні заходи у різних загальноосвітніх закладах м. Покровська, а також у комунальному закладі «Покровський педагогічний коледж», випускники якого отримують диплом «молодший спеціаліст» та можуть претендувати на отримання в нашому інституті освітнього ступеня «бакалавр». Саме фахівці з педагогічною освітою можуть продовжити свою професійну кар’єру в підрозділах превентивної діяльності.

Отже, пропонуємо фото звіт про участь представників інституту у «Дні відкритих дверей» Покровського відділу поліції та про профорієнтаційні зустрічі з випускниками навчальних закладів м. Покровська Донецької області.

Профорієнтаційна група ДЮІ,

м. Маріуполь

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval