Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Вітаємо колишнього директора Інституту економіко-правових досліджень НАН України, академіка НАН України, доктора юридичних наук, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Мамутова Валентина Карловича з Ювілеєм!
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 75
Вчора: 537
Цього тижня: 1196
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10478
Минулого місяця: 11583
Всього: 1204243


Вітаємо колишнього директора Інституту економіко-правових досліджень НАН України, академіка НАН України, доктора юридичних наук, Заслуженого діяча науки та техніки України, професора Мамутова Валентина Карловича з Ювілеєм!

Вельмишановний Валентине Карловичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ви належите до золотої плеяди видатних українських учених, які є основоположниками сучасної національної наукової правової школи.

Свою наукову і професійну діяльність у сфері юриспруденції Ви розпочали в далекому 1949 році в Державному арбітражі при виконкомі Свердловської обласної ради. З 1956 року Ваше життя тісно пов'язане з Донбасом, адже Ви працювали начальником юридичних відділів у Міністерстві будівництва підприємств вугільної промисловості, Донецькій раді народного господарства, Міністерстві вугільної промисловості УРСР. Протягом багатьох років Ви поєднували наукову роботу з практичною. Завдяки Вашим величезним зусиллям і цілеспрямованості, в січні 1992 року, згідно з постановою Президії АН УРСР, був організований Інститут економіко-правових досліджень, який Ви очолили. Без сумніву, завдяки Вашому авторитету і підтримки Інститут успішно розвивається і зміцнює свій потенціал.

З початку наукової діяльності Ваші дослідження становлять принципово новий, міждисциплінарний напрямок у сучасному праві, в результаті чого виникає Донецька школа господарського права, яка здійснює нерозривний зв'язок юридичних досліджень з господарською практикою. Саме з Донецькою школою господарського права пов'язаний розвиток в Україні господарсько-правового напрямку.

Отримавши заслужене визнання, господарське законодавство стало однією з провідних галузей права. За дорученням Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України 1991-2002 рр. під Вашим керівництвом було підготовлено проект Господарського кодексу України, який був прийнятий 2003 року.

Протягом багатьох років Ви вносите вагомий внесок у розвиток і збереження чудових традицій школи господарського права в Україні, а високий авторитет, багатий професійний досвід, ефективність мудрого керівника є запорукою Ваших досягнень на державному, освітньому та науковому просторі. Багато Ваших учнів сьогодні беруть участь у формуванні загального вектора розвитку країни, тому сміливо можна сказати, що під Вашим керівництвом закладається майбутнє України.

Будучи виключно талановитим ученим і активним громадським діячем Ви є дійсним членом Академії наук України, автором понад 650 наукових робіт, під Вашим керівництвом захистили більше 40 кандидатських і докторських дисертацій, серед яких такі відомі вчені як Бобкова А.Г., Устименко Р.А., Віхров О.П., Зельдина О.Р. та інші юристи-господарники.

Ваша кропітка і наполеглива праця, висока організованість, відповідальність і професіоналізм по достоїнству оцінені численними грамотами та нагородами: орденом Дружби народів, медаллю «За доблесну працю», орденом князя Ярослава Мудрого V, IV і III ступенів, Почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, Почесним знаком Міністерства вугільної промисловості України «Шахтарська слава», Державною премією за наукові роботи в області регіональних досліджень. Ви є «Почесним громадянином міста Донецьк» і «Почесним громадянином Донецької області».

Донецький юридичний інститут МВС України та Інститут економіко-правових досліджень НАН України пов'язує між собою історія багаторічної дружби. І всі ці роки ми цінуємо Вас як ученого, керівника і педагога найвищого класу, чуйну й інтелігентну людини, який завжди готовий надати допомогу колегам. Колектив ДЮІ МВС України і особливо Ваші учні глибоко вдячні Вам за підтримку і співпрацю.

Вельмишановний Валентине Карловичу!

У цей святковий день прийміть найтепліші та сердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею! Бажаємо Вам міцного здоров'я, миру і добра. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів та хай завжди будуть поруч рідні і близькі люди!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval