Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Грудень
Пн274111825
Вт285121926
Ср296132027
Чт307142128
Пт18152229
Сб29162330
НД310172431
Про інститут
Статистика відвідувань


75.4%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 9
Вчора: 506
Цього тижня: 1038
Минулого тижня: 3059
Цього місяця: 5173
Минулого місяця: 12228
Всього: 1173419


Новини
Курсанти-першокурсники Донецького юридичного інституту прийняли участь у благодійному концерті до Дня збройних сил України, який відбувся у Маріупольському державному університеті

Відповідно до Плану заходів Донецького юридичного інституту МВС України щодо виконання «Плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 № 747-р та з метою якісного формування особистості правоохоронця науково-педагогічним та командно-адміністративним складом ДЮІ, який працює на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту плануються та проводяться різнопланові виховні заходи.

Детальніше...
 
Кафедра адміністративно-правових дисциплін залучилася до лекційного заняття на базі Широківського відділення Криворізького відділу поліції ГУНП

На передодні Міжнародного дня захисту прав людини, на прохання начальника Широківського відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області майора поліції Мархева В.М. до проведення лекційного заняття з питань реалізації захисту прав людини була залучена доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін  Шустрова К.В.

Детальніше...
 
Волейболістки Донецького юридичного інституту взяли участь у традиційному турнірі

На запрошення керівництва Міжрегіонального центру підвищення, перепідготовки військовослужбовців та відповідно до Положення про «Проведення традиційного міжрегіонального відкритого турніру з волейболу серед дівчат на «Кубок директора МЦППВ Балакіна В.Г. 2017» команда волейбольного клубу Донецького юридичного інституту МВС України взяла участь у волейбольному святі. На турнірі брали участь команди з Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської областей. Турнір проходив у м. Кривий Ріг, на базі Міжрегіонального центру підвищення, перепідготовки військовослужбовців, за адресою: вул. Ушакова, 4.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук РОДІНУ Валерію Вікторівну з Ювілеєм!

Вітаємо доцента кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидата юридичних наук РОДІНУ Валерію Вікторівну з Ювілеєм!

Шановна Валеріє Вікторівно!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого ЮВІЛЕЮ!

Ви як сумлінний, дисциплінований, високопрофесійний педагог, а також приємна, чуйна, надзвичайно відповідальна людина на високому рівні здійснює підготовку висококваліфікованих юристів. Ваша доля тісно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом, адже закінчивши аспірантуру Ви залишися самовіддано працювати задля процвітання та розвитку нашого навчального закладу.

Детальніше...
 
У Києві проходить Міжнародна конференція «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи», в якій бере участь керівництво інституту (АНОНС)

11-12 грудня 2017 року в м. Києві, за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, спільно з Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України, в рамках реалізації проекту «Допомога в інституціоналізації покращення навчання Національної поліції України», проходить Міжнародна конференція «Освіта та професійна підготовка поліцейських: міжнародний досвід та національні перспективи», мета якої допомогти створенню сучасної системи освіти поліцейських в Україні.

Для допомоги в вищезазначеному Координатор проектів ОБСЄ в Україні проводить дослідження, в якому розглядаються і аналізуються найкращі практики в освіті та підготовці поліцейських регіону ОБСЄ. Мета дослідження – допомогти Міністерству внутрішніх справ та Національній поліції України зібрати досвід організації систем поліцейської освіти в різних державах.

Детальніше...
 
Фахівці Донецького юридичного інституту прийняли участь у відкритті в м. Маріуполі представництва Європейської Асоціації місцевої демократії (ALDA)

Не дивлячись на статус прифронтового міста у Маріуполі проводиться активна робота щодо співпраці органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства. Так у місті постійно вивчається європейський досвід. Прикладом цього стало відкриття у м. Маріуполі 9 грудня представництва Європейської Асоціації місцевої демократії (ALDA). Донецький юридичний інститут МВС України на даному заході представляли проректор інституту Денис Нестеров та доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський. Також на заході були присутні представники інших вищих навчальних закладів Маріуполя.

Саме у цей день у Маріупольському міському центрі надання адміністративних послуг відбулося підписання меморандуму про співпрацю. Маріуполь, після Дніпра став другим містом в Україні, яке увійшло в Європейську Асоціацію місцевої демократії (ALDA). На заході були присутні мер м. Маріуполя Вадим Бойченко, секретар міської ради Степан Махсма, народний депутат України Сергій Тарута, генеральний секретар ALDA Антонелла Валморбіда, віце-президент ALDA Іміслава Горська і міський голова польського міста Гданськ Павел Адамович. Під час заходу європейські гості розповіли присутнім, що до складу ALDA входить більше 180 членів, включаючи місцеві органи влади, асоціації місцевих органів влади та неурядові організації з більш ніж 35 країн. . Безпосередньо генеральний секретар ALDA Антонелла Валморбіда, віце-президент ALDA Іміслава Горська і міський голова польського міста Гданськ Павел Адамович розповіли про роботу Асоціації в інших містах Європи.

Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

 

Міський правовий турнір «Подорож у країну Права»

 

Детальніше...
 
В газеті «Петріківські вісті» вийшла друком стаття з нагоди Всеукраїнська наукова конференція. «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття»

09 листопада 2017 року, на базі Головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України відбулася Всеукраїнська наукова конференція. «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття», яка була приурочена до Дня української писемності та мови». Основними напрямами конференції було: проблема національної ідентичності у сучасному науковому дискурсі; національний проект «Україна»: шляхи формування національної ідеї; історичні передумови формування політичної нації в Україні; українська інтелігенція в контексті національно-культурного відродження; культурна й історична пам’ять у визначенні національної перспективи; стратегії розвитку філософського, культурного та мовного простору сучасної України; мова як атрибут національної ідентичності, проблема білінгвізму в сучасній Україні; виміри реалізації та захисту прав людини в сучасній Україні.

Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

Всеукраїнський тиждень права у Донецькому юридичному інституті МВС України

 

Правопросвітницька діяльність кафедри господарсько-правових дисциплін у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60

 

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Проведення профорієнтаційної роботи серед випускних класів Криворізької загальноосвітньої школи №103

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 406
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval