Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Лютий
Пн295121926
Вт306132027
Ср317142128
Чт1815221
Пт2916232
Сб31017243
НД41118254
Про інститут
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 20
Вчора: 421
Цього тижня: 20
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 9302
Минулого місяця: 11120
Всього: 1203067


Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота Факультету № 4 Донецького юридичного інституту МВС України

 

Детальніше...
 
Переможний старт у волейбольному чемпіонаті Криворіжжя

Після відзначення приємної події - 25 річниці з Дня набуття Донецьким юридичним інститутом МВС України статусу вищого навчального закладу розпочався Чемпіонат – 2018 Аматорська волейбольна ліга (АВЛ) в м. Кривий Ріг. Наші спортсмени, при підтримці керівництва вишу та факультету № 1 (факультет для підготовки працівників для Національної поліції), беруть участь в цьому турнірі вже вдруге. Забігаючи наперед, слід зазначити, що чоловіча волейбольна дружина підтримала дівчат із ВК «ДЮІ» та здобули вольову перемогу.

У січні поточного року Федерація волейболу м. Кривий Ріг направила пропозицію команді Донецького юридичного інституту взяти участь у чемпіонаті міста. На передодні змагань зустрічалися представники команд учасників та узгоджували регламент проведення Чемпіонату-2018. У змаганнях беруть участь дев’ять команд. Змагання проходитимуть у два кола. За результатами першого – команди зіграють між собою по круговій системі та визначаться дві групи, які розіграють призові та подальші місця турніру. Чемпіонат проходитиме протягом лютого – квітня 2018 р. Змагання будуть проходити в спортивній залі Професіонального транспортно-металургійного ліцею м. Кривого Рогу (ВПУ № 46, Саксаганський р-н, вул. Івана Авраменка (Корнійчука), буд. 25). Вхід для бажаючих вільний.

Детальніше...
 
Брейн-ринг Донецького юридичного інституту з нагоди 25-ої річниці з дня отримання статусу вищого навчального закладу (ФОТОЗВІТ)

Брейн-ринг - особлива інтелектуальна гра швидкості думок та прийняття рішення. Участь в таких іграх - вагомий плюс до ерудиції. Вона непередбачувана, але об'єднує. Команди разом відповідають на питання, разом радіють перемозі. Крім того, вона вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання.

Минулого тижня на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 41, з нагоди 25-річчя з дня отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом, відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг. Організаторами заходу став виш-переселенець, який забезпечує освітню діяльність в місті Кривому Розі з 2014 року. Метою даної гри було не тільки розширення кругозору та можливість продемонструвати свої знання, а й проявити творчу активність, оригінальність мислення та вміння приймати нестандартні рішення.

Детальніше...
 
18 лютого – Прощена неділя

Остання неділя перед Великим Постом в народі вже багато століть прийнято називати Прощеною. Саме в цей день після вечірнього богослужіння у всіх православних храмах прийнято здійснювати особливий чин прощення, коли священнослужителі та прихожани взаємно просять один в одного прощення за всі свідомі і несвідомі образи, які могли бути заподіяні за останній рік.

Це робиться для того, щоб вступити в світлий період, що відкривається Великим постом, з чистою душею, а також досягти більшого єднання з усіма людьми та Богом.

Враховуючи той факт, що Прощену неділю завжди відзначається в останній день Масниці кожен рік воно випадає на різні дати в залежності від розкладу Масляного тижня. Прощену неділя 2018 року припадає на 18 лютого, передуючи початку Великого посту.

Згідно з Євангельським читанням, християни повинні не тільки пробачити один одному всі образи, але ще і вжити всіляких заходів для примирення інших ворогуючих людей.

Також в цей день під час церковної літургії читається Євангеліє, а саме спеціальна частина з Нагірної Проповіді, де говориться про важливість прощення образ всім близьким і навіть малознайомим людям, адже без цього людству неможливо буде отримати прощення вчинених гріхів від Отця Небесного.

Детальніше...
 
«Зроби свій вибір» під таки гаслом на свято Масляної (Колодія) у м. Маріуполі проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»

Питання проведення профорієнтаційної роботи щодо якісного відбору кандидатів на службу в підрозділи Національної поліції України, їх фахової підготовки в Донецькому юридичному інституті МВС України, а також цивільних юристів постійно знаходиться на контролі керівництва інституту.

Ідейними організаторами профорієнтаційних заходів на території Донецької стали ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенішин. Зусилля особового складу ДЮІ МВС України, співробітників поліції Донеччини, задля якісної профорієнтаційної роботи серед школярів та молоді міста, відображаються у проведенні «Фестивалів поліцейської та юридичної освіти».

Так, 17 лютого у м. Маріуполь Донецької області на свято Масляної (Колодія) було проведено Фестиваль поліцейської та юридичної освіти, в якому безпосередньо прийняли участь представники науково-педагогічного складу факультету № 2 інституту спільно з курсантами-першокурсниками та слухачами курсів первинної професійної підготовки працівників поліції. Організаторами Фестивалю виступили Донецький юридичний інститут МВС України, Головне Управління Національної поліції в Донецькій області, Департамент освіти Маріупольської міської ради та Ліга майбутніх поліцейських.

Детальніше...
 
У стінах Донецького юридичного інституту відбувся День відкритих дверей та святкування Масляної (ФОТОЗВІТ)

17 лютого 2018 року, на базі факультету №1 (підготовки поліцейських), що розташований за адресою м.Кривий Ріг, вул.Співдружності 92а, пройшов комплексний профорієнтаційний захід, який зібрав майбутніх абітурієнтів та їх батьків, а також святкування Масляної.

Організатор профорієнтаційного заходу виступив Донецький юридичний інститут МВС України. Мета заходу – популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи в системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за усіма формами, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії.

З початку заходу абітурієнти розпочали знайомство з інститутом: на них на подвір’ї чекали виставки криміналістичної техніки, службових автомобілів, стрілецької зброї і спеціальних засобів. Старшокласники та їх батьки побачили демонстрацію повсякденної форми одягу курсанта та працівника ОВС.

Не зважаючи на туман та прохолодну погоду гостей на День відкритих дверей завітало чимало.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Володимира Петровича Садкового з Днем народження!

Шановний Володимире Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо Голову Львівського апеляційного господарського суду Бориса Дмитровича Плотніцького з Днем народження

Шановний Борисе Дмитровичу!

У цей святковий для Вас день прийміть найщиріші вітання.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України Андрія Миколайовича Курило з Днем народження!

Шановний Андрію Миколайовичу!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті відбулась I Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів»

Службова діяльність правоохоронців є стресогенною, навіть екстремальною, адже пов’язана із припиненням злочинних посягань на життя та здоров’я пересічних громадян, часто здійснюється в надзвичайних обставинах та ситуаціях, пов’язаних з підвищеним професійним ризиком, небезпекою для життєдіяльності. Правоохоронці часто потерпають від стресових ситуацій, адже такі професії, як поліцейський, військовий, рятувальник, працівник Служби безпеки України відносяться до екстремальних. Але, коли стресова ситуаціє є контрольованою, негативних ускладнень можна уникнути. Тож, адаптуватися до умов агресивного середовища та підвищити рівень стресостійкості є важливим психологічним вмінням для правоохоронця.

15 лютого 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності спільно з Благодійною організацією «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг»" провели I Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів». На запрошення прийняти участь у науковому заході відгукнулися понад 150 учасників, які власними теоретичними та практичними здобутками забезпечують психологічний супровід діяльності працівників правоохоронних органів. Це представники Національної поліції України; Національної гвардії України; Служби безпеки України; Державної Служби України з надзвичайних ситуацій; представники класичних вищих навчальних закладів та вишів зі специфічними умовами навчання; представники освітніх установ та громадських організацій.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 435
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval