Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Травень
Пн307142128
Вт18152229
Ср29162330
Чт310172431
Пт41118251
Сб51219262
НД61320273
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.5%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 580
Цього тижня: 590
Минулого тижня: 3455
Цього місяця: 9544
Минулого місяця: 14728
Всього: 1247271


Новини
Викриття неправди в показаннях: навчаємося в грі

Під час допиту свідків (потерпілих) або обвинувачених (підозрюваних) в їхніх показаннях можливе використання перекручень, які є наслідком свідомої неправди. Попередження, виявлення та усунення таких перекручень є важливим завданням слідчого при допиті. У вивченні особи допитуваного істотну допомогу слідчому може надати фахівець-психолог.

16 травня науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провела тренінг з курсантами факультету №1 (факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) на тему: «Істина чи омана». Використання спеціальних знань у галузі психології і проведення допиту є досить ефективним.

Детальніше...
 
Працівники та курсанти вишу-переселенця відвідали ювілейний концерт зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія», присвячений його 20-річчю

19 травня 2018 року представники та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України, на чолі з ректором інституту, професором Віктором Бесчастним відвідали звітний ювілейний концерт зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія», присвячений його 20-річчю, який відбувся в ДК «Мистецький». У цей день окрім святкування ювілею, колектив театру хореографії підтверджував звання зразкового.

Символічним є те, що урочиста подія співпала зі святкуванням Дня Європи в Кривому Розі. Керівник зразкового театру сучасної хореографії «Гармонія» Наталія Бокулева, яка одночасно є й координатором Словацько-Українських форумів зі сторони України, неодноразово, за дієвої підтримки директора Словацько-Європейського культурного товариства «FEMAN», Уповноваженого міста Кошице по розвитку співпраці з Україною Едуарда Бурша, організовувала міжнародні концерти ансамблю «Гармонія» в м. Кошице (Словацька Республіка). У зв’язку з цим пан Едуард особисто відвідав ювілейний концерт та висловив слова подяки колективу за вагомий внесок керівництва «Гармонії» у розвиток духовного потенціалу підростаючого покоління, забезпечення розвитку національної культури та мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Детальніше...
 
Курсанти 1-го курсу факультету №2 відзначили день Європи

19 травня в Маріуполі відзначався День Європи. З нагоди даного свята курсанти факультету №2 Донецького юридичного інституту відвідали парк культури та відпочинку ім. Гурова, де прийняли безпосередню участь у фестивалі.

Як відзначають у мерії міста Маріуполь, до участі у фестивалі «День Європи» залучено велику кількість партнерів та волонтерів. Передбачені ігри і матеріали для майстер-класів і ще безліч цікавих розваг, сюрпризів і подарунків. Все це для того, щоб кожен на фестивалі зміг знайти собі заняття до душі.

Детальніше...
 
Привітання проректора інституту полковника поліції Миколи Анатолійовича Панченко від директора Департаменту персоналу, організації освітньої і наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича

 
Вітаємо проректора інституту, кандидата юридичних наук, полковника поліції Миколу Анатолійовича Панченко з Ювілеєм!

Шановний Миколо Анатолійовичу!

Прийміть найсердечніші і найтепліші вітання з нагоди Вашого Ювілею!

Свого часу Ви зробили чималий внесок для укріплення та відновлення традицій Державної автомобільної інспекції міста Кривий Ріг. Чималий досвід роботи, на ряду з неабиякими організаторськими здібностями та високим професіоналізмом наразі широко використовуєте в престижній, проте вкрай відповідальній посаді – проректора Донецького юридичного інституту МВС України, успішно спрямовуючи роботу відомчого вишу на формування майбутнього покоління офіцерів Національної поліції України.

Детальніше...
 
В Україні розпочався загальнонаціональний Тиждень безпеки дорожнього руху

У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій, з 21 по 27 травня 2018 року в Україні буде проводитись Тиждень безпеки дорожнього руху.

Головна мета Тижня полягає в об'єднанні зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та задля пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками.

Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» Міністерства охорони здоров’я України, який виступає координатором Тижня, розроблено загальноукраїнський план заходів.

Детальніше...
 
Імідж-аутопрезентація починається з «Я-презентації»

Для того, щоб нам було легше за все вважатися такими,

якими ми є насправді, ‒ хоча найважливіше те,

щоб ми були такими, якими хочемо бути,

все-таки необхідно викласти деякі настанови.

Марк Тулій Цицерон

Проведення імідж-аутопрезенації полягає в тому, що слухачам пропонується творчо уявити себе у новому амплуа, оскільки минуле – це вже здобута й досягнута реаль, більше уваги приділяється новому Я. Хто Ви у майбутньому? Яке творче ім’я Вам властиве? Учасники коротенько розповідають про себе: чим займаються, що досягнено, до чого прагнуть; свої спрямування, уподобання і т.д. Чи поєднуєте Ви реальні справи з перспективою? Чи даєте собі та своїм справам нову версію? Конструюючи своє нове Я і новий статус із заявленим іміджем можна пофантазувати, цим самим, фактично, учасники починають формувати свій власний імідж. Впевнено і змістовно виступати в аудиторії, бути аргументовано-переконливим на перемовинах, виглядати зображально-логічним на презентації, це те чому можна навчитися в процесі тренінгових занять.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут на святкуванні Дня Європи у Кривому Розі представив співпрацю з Європейським Союзом (ФОТОЗВІТ)

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

З нагоди Дня Європи у Кривому Розі 19 травня, у парку ПК «Тернівський» відбувся масштабний «Єврофест» – перший міжнародний фестиваль байкерів, особливості культури європейських країн, виступи спортсменів, різні квест- і шоу-програми – все це та багато іншого підготували цьогоріч для криворіжців та гостей свята.

Детальніше...
 
В Маріуполі розпочала діяльність Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання забезпечення публічної безпеки, порядку в сучасних умовах: поліція та суспільство – стратегія розвитку і взаємодії» (ФОТОЗВІТ)

18 травня у м. Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання забезпечення публічної безпеки, порядку в сучасних умовах: поліція та суспільство – стратегія розвитку і взаємодії». Організаторами наукового заходу виступили Приазовський державний технічний університет, Донецький юридичний інститут МВС України та Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Актуальність питань, які розглядаються на конференції засвідчила присутність науковців з різних закладів вищої освіти, практичних працівників підрозділів Національної поліції.

Робота конференції розпочалася з пленарного засідання. З вітальними промовами до учасників наукового заходу привітали: ректор ДВНЗ ПДТУ В’ячеслав Степанович Волошин, начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції 3-го рангу Микола Олександрович Семенишин, Генеральний консул Греції у Маріуполі Елені Георгопулу, радник голови Донецької облдержадміністрації Дмитро Олександрович Ляшов, секретар Маріупольської міської ради Степан Григорович Махсма, перший проректор Маріупольського державного університету Олена Валеріївна Буланова. Від керівництва Донецького юридичного інституту учасників Всеукраїнської конференції привітав проректор інституту Денис Ігорович Нестеров.

Детальніше...
 
«Безпека на дорозі – безпека життя»: курсанти провели уроки з правил дорожнього руху у школах м. Кривого Рогу

Ми не можемо уявити свого життя без транспорту, без доріг, світлофорів, пішохідних переходів. Відстані між районами, установами, магазинами такі значні, що подолати їх можна тільки за допомогою транспорту.

Отже, транспорт - наш вірний друг! Але, забуваючи про власну безпеку, нехтуючи правилами дорожнього руху, люди можуть стати жертвою своєї необдуманої поведінки. Адже транспорт може бути не тільки корисним, а й небезпечним, якщо не знаєш правил дорожнього руху.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 474
Онлайн реєстрація для вступників освітнього ступеня "магістр"
mag
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval