Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2017
Жовтень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 2
Вчора: 283
Минулого тижня: 2318
Цього місяця: 9066
Минулого місяця: 13644
Всього: 1151029


Новини
Співпраця структурних підрозділів інституту на Ярмарку професій у м. Покровськ Донецької області

19 жовтня у м. Покровськ Донецької області за сприяння міського центру зайнятості та міського управління освіти відбувся Ярмарок професій для учнів випускних класів. Гостями заходу були представники різних навчальних закладів, в тому числі і вищі. Саме тому, за сприяння ректора нашого інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного делегація Донецького юридичного інституту МВС України прийняла активну участь у Ярмарку професій, на якому провела іміджеві заходи щодо популяризації вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. До складу делегації інституту увійшли представники різних структурних підрозділів інституту, зокрема: проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Валерія Родіна та курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник.

Протягом Ярмарку професій доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський довів до відома присутніх переваги професії поліцейського та особливості вступу на бюджетну форму навчання. В свою чергу, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін інституту Валерія Родіна розповіла про важливість у нашому суспільстві цивільних юристів та особливості вступу на юридичний факультет інституту. Окрім того, курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник, спільно з фахівцями інституту, розповсюдили серед учасників Ярмарку іміджеву продукцію інституту.

Детальніше...
 
Спецпризначенці підрозділу КОРД поділилися своїми практичними уміннями з курсантами ДЮІ

Вміти надати допомогу, зорієнтуватись у екстремальній ситуації, врятувати життя собі, товаришу чи просто перехожому – азами цих дійств з курсантами в м. Маріуполі ділилися представники елітного спецпідрозділу поліції Донеччини – КОРДу.

За ініціативою та особистим запрошенням Ольги Ковальової, бійці, які пройшли жорсткий відбір, курс виживання, спецпідготовку за міжнародними стандартами у Києві та отримали сертифікати КОРДу, поділились з курсантами алгоритмами надання домедичної допомоги в бою.

Першокурсники слухали та спостерігали, затамувавши подих.

КОРДівці наочно продемонстрували надання долікарської допомоги за алгоритмами M-A-R-C-H  та С-А-В-С. Принесли та показали сучасні індивідуальні аптечки, їх склад.

Курсанти особисто мали змогу потренуватись накладати сучасний турнікет, відпрацювати пози, які потрібно надавати постраждалим.

Оскільки тема практичного заняття включала надання долікарської допомоги при пневмотораксі бійці приділили значну увагу та показали процес накладання окклюзионної пов’язки для поранень в області грудей та застосування декомпресійної голки для вирішення проблеми напруженого пневмоторакса.

Детальніше...
 
Інтернет як виклик праву інтелектуальної власності

19 жовтня в приміщенні бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України, за підтримки Посольства США в Україні, у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні відбулася лекція на тему: "Інтернет-виклик праву інтелектуальної власності". Лекцію читав випускник фулбратівської програми, доцент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук, доцент Носік Юрій Володимирович, який є автором понад 50 наукових праць, в т.ч. монографій, наукових статей, підручників, науково-практичних коментарів до кодексів та законів України. У 2008-2009 роках Юрій Володимирович проводив дослідження у Міжнародному науковому центрі імені Вудро Вільсона (м. Вашингтон, США) і прочитав лекції у дев’яти університетах Сполучених Штатів та Канади.

Перед початком лекції була проведена презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США, в якій можуть брати участь викладачі ВНЗ та дослідники віком до 40 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук.

У ході самої лекції слухачі ознайомились з правовою основою захисту прав інтелектуальної власності в Україні в цілому, а також з колізіями чинного законодавства у цій сфері.

Детальніше...
 
Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав боротьбу за «Кубок Кривого Рогу 2017»

Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав боротьбу за «Кубок Кривого Рогу 2017»

На минулому тижні дівчата Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» розпочали ігри в груповому турнірі. У цьогорічному турнірі беруть участь 12 команд. Серед команд є три представники навчальних закладів Криворіжжя, а саме: Криворізький економічний інститут, Криворізький національний університет та нашого вишу. Окрім навчальних закладів беруть участь і спортивні колективи та спеціалізовані спортивні школи. На турнірі команда ВК «ДЮІ» має провести п’ять ігор. Турнір завершиться в середині грудня.

Команда ВК «ДЮІ» представлена курсантами другого курсу: Вікторією Котенко (капітан), Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Вікторією Бірюк, Наталією Тян та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець та Сніжаною Курінною - представницею юридичного факультету. Наша команда продовжує розвиватися та формуватися.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками Донецького юридичного інституту Присяги працівника Національної поліції у м. Кривому Розі

11 жовтня 2017 року, у місті Кривий Ріг біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться в центрі міста, на проспекті Поштовий, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України. Це воістину знакова подія у їхньому житті, яка не залишися без уваги як керівництва міста, так і засобів масової інформації. З цього дня, після жорсткого відбору і попередньої табірної підготовки, курсанти розпочинають службу в лавах Національної поліції України, а з нею святий обов’язок – дотримуватися Конституції та Законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Особливо приємно, що представники засобів масової інформації постійно беруть участь в урочистостях Донецького юридичного інституту МВС України, висвітлюють заходи, знакові події та здобутки навчального закладу, що, без сумніву, є його популяризацією на теренах Дніпропетровщини та Криворіжжя.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд урочистого заходу.

Детальніше...
 
На сайті ГУ НП в Донецькій області опубліковано статтю про Присягу курсантів Донецького юридичного інституту МВС України у м. Маріуполі

Співпраця та дружні стосунки з практичними підрозділами Національної поліції завжди знаходили місце у Донецькому юридичному інституті МВС України, адже ні продуктивні будні, ні знакові події та урочисті заходи нашого вишу не проходять без їхньої уваги.

У м. Маріуполі, напередодні Дня захисника України, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України.

В урочистостях прийняли участь Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, директор Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Валерій Кобижча, настоятель храму Святого Петра Могили, Протоієрей Української православної церкви Київського патріархату о. Уар, заступник начальника ГУНП в Донецькій області, начальник слідчого управління, полковник поліції Сергій Беседа, заступник командира оперативно-тактичного управління «Маріуполь» Григорій Токар, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, представники Маріупольської міської ради, керівництво ГУНП в Донецькій області, представники правоохоронних органів, керівники підприємств м. Маріуполя, представники загальноосвітніх закладів, батьки курсантів та призовників та представники ЗМІ.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
Вітаємо Голову Національної поліції України, генерала поліції другого рангу Сергія Миколайовича Князєва з Днем народження!

Вітаємо Голову Національної поліції України, генерала поліції другого рангу Сергія Миколайовича Князєва з Днем народження!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

У цей день висловлюємо Вам найтепліші слова глибокої вдячності і поваги.

Детальніше...
 
Вітаємо декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидата юридичних наук, полковника поліції Руслана Івановича Михайлова з Днем народження!

Проведення історико-правових досліджень діяльності правоохоронних органів – один з головних напрямВітаємо декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидата юридичних наук, полковника поліції Руслана Івановича Михайлова з Днем народження!

Шановний Руслане Івановичу!

У далекому 1993 році, прийнявши рішення стати курсантом Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, Ви стали на шлях вірного служіння Українському народові.

Отримавши багатий досвід на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого карного розшуку в практичних підрозділах Запорізької, а згодом Донецької областей, Ви повертаєтеся в стіни Alma Mater, де жага до знань та непереможне бажання займатися науковою діяльністю швидко приносять бажані результати – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Детальніше...
 
В аспекті «Психологічного проекту» НДЛ ПППД ДЮІ МВС України провели тематичну зустріч для науковців з психології на честь святкування 10 жовтня Всесвітнього дня психічного здоров’я

За ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я з 1992 року відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я з’ясували, що в наші дні на планеті більше 450 мільйонів людей страждають психічними захворюваннями. А в західних країнах кожна сьома людина є або параноїком / шизофреніком, або схильна до депресій і алкоголізму. ДЮІ МВС України також долучилися до міжнародного руху.

Науковці ДЮІ, зокрема науково-дослідної лабораторії та відділу кадрового забезпечення організували тематичну зустріч представників різних психологічних сфер діяльності міста Кривий Ріг. На зустріч було запрошено керівника Центру психологічної допомоги і особистісного розвитку «SALUS», кандидата медичних наук, доцента кафедри Медичної біології та теоретичної медицини Інституту менеджменту і охорони здоров’я, психотерапевта, керівника Дніпропетровського регіонального відділення Міжрегіональної суспільної організації співдії символ драми – кататимно-імагінативної психотерапії Сергія Івановича Вишниченка; старшого викладача кафедри психології соціології та гуманітарних дисциплін МАУП Яновську Лілію В’ячеславівну; практичного психолога АМКР (Арселор Міталл Кривий Ріг), внутрішнього тренера з психології РМЦ №3 Киричко Андрія Миколайовича; завідувача психологічним відділенням відділу кадрового забезпечення ДЮІ МВС України Кокош Катерину Анатоліївну; наукового співробітника НДЛ ПППД ДЮІ, кандидата психологічних наук Когут Олександру Олександрівну та інших науковців.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 380
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval