Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Квітень
Пн2629162330
Вт2731017241
Ср2841118252
Чт2951219263
Пт3061320274
Сб3171421285
НД181522296
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 22
Вчора: 506
Цього тижня: 1631
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12128
Минулого місяця: 15434
Всього: 1235959


Новини
Згуртований колектив ‒ запорука позитивного клімату в колективі

Дана тема є актуальною для кожного колективу. Яким повинен бути згуртований колектив? Якими є критерії оцінювання рівня згуртованості колективу? Такі та інші питання підіймалися під час тренінгових занять з психології старшим психологом СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковником поліції Кендиш О.М. та науковим співробітником ДЮІ МВС України, кандидатом психологічних наук Когут О.О. 17 квітня 2018 року.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту у Маріуполі стали призерами обласних легкоатлетичних змагань серед силових відомств та вишів Донеччини

20 квітня за ініціативи керівництва поліції Донеччини в рамках відродження фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні відбулися обласні легкоатлетичні змагання серед силових відомств та вишів Донеччини. За інформацією організаторів змагань на бігових доріжках зустрілися 24 команди спортсменів, до складу яких входили поліцейські усіх територіальних підрозділів, прикордонники, рятувальники та курсанти ДЮІ.

Детальніше...
 
Поповнення фонду загальної бібліотеки у м. Маріуполі

Піклуючись про якісне навчальне та наукове забезпечення освіти курсантів та майбутніх студентів факультету № 2, що розташований у м. Маріуполі, а також у якості подарунку до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» деканом факультету № 2 інституту Орловим В.А. з власної бібліотеки до загальної бібліотеки інституту була передана навчальна та наукова література юридичного спрямування.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України прийняли присягу випускники курсів первинної професійної підготовки поліцейських

20 квітня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся урочистий випуск та складання Присяги слухачами  Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України. Цей випуск вніс поповнення в ряди патрульної поліції Управління патрульної поліції в Донецькій області та Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську - 17 слухачів успішно завершили навчання на курсах первинної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято в підрозділи поліції.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України триває робота з підвищення кваліфікації патрульних поліцейських

16 квітня 2018 року відбувся новий заїзд патрульних поліцейських Управління патрульної поліції в м. Кривому Розі, Кіровоградської та Черкаської областей Департаменту патрульної поліції до Донецького юридичного інституту МВС України з метою підвищення рівня своєї кваліфікації.

Детальніше...
 
Студентство в заході «Читай, пізнавай, розумій ...»

На підтримку акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» завідувачем  кафедри господарсько-правових дисциплін к. ю. н. Кадалою В.В., к.держ. упр., доц. Хайловою Т.В. і к.е.н., доц. Гузенко О.П. було організовано виховний захід «Читай, пізнавай, розумій...», який відбувся за участі магістрів 1 курсу групи 501/1-МЮ.

Детальніше...
 
Представники факультету № 2 інституту забезпечили проведення «Факультативу з поліцейським» у загальноосвітній школі № 41 м. Маріуполя

20 квітня у загальноосвітній школі № 41 Лівобережного району м. Маріуполя відбувся «Факультатив з поліцейським» у якому приймали участь співробітники управління кадрового забезпечення поліції Донеччини спільно з представниками Донецького юридичного інституту. Особовий склад факультету № 2 інституту представляли викладач кафедри гуманітарних дисциплін Олена Волік, фахівець факультету Тетяна Кошелєва та курсанти першокурсники Андрій Шпота і Ростислав Гриценко.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води

Детальніше...
 
До Дня навколишнього середовища (День довкілля) у Маріуполі проведено толоку

Згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 в Україні з 1998 року щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. В 2018 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 21 квітня. Саме тому, за традицією нашого інституту – не баритися з прибиранням та наведенням ладу на своїй території, у м. Маріуполі напередодні Дня навколишнього середовища були проведені толоки за місцем розташування адміністративних будівель інституту, а саме на території прилеглій до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» за адресую пр. Будівельників 145, та на території прилеглій до навчального корпусу факультету № 2 інституту за адресою вул. Луніна 89.

Детальніше...
 
Психологічна служба Донецького юридичного інституту підтримує пілотний проект під назвою «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх»

У рамках тісної співпраці Донецького юридичного інституту МВС України з Криворізьким відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області з березня 2018 року на базі факультету №1 почав діяти масштабний проект «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх», сутність якого полягає в тому, щоб не тільки навчити майбутніх поліцейських навичкам ефективної превентивної діяльності, але й здійснювати широке інформування населення, правове навчання та виховання неповнолітніх, налагоджувати ефективну взаємодію з цією категорією осіб.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 462
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval