Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Квітень
Пн2629162330
Вт2731017241
Ср2841118252
Чт2951219263
Пт3061320274
Сб3171421285
НД181522296
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 486
Цього тижня: 2105
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12602
Минулого місяця: 15650
Всього: 1236433


Новини
Суботник на факультеті № 1 Донецького юридичного інститут до Дня довкілля

21 квітня Український день навколишнього середовища (День довкілля), головна мета якого — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Детальніше...
 
На базі Донецького юридичного інституту розпочала діяльність Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»

14 квітня, в Палаці культури «Мистецький» за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту Віктора Бесчастного відбулася презентацію Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», яка була створена в кінці 2015 року за ініціативи групи дітей-старшокласників з прифронтових населених пунктів Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика. На теперішній час організація налічує близько 1500 учасників з усіх куточків Донеччини. У регіоні успішно функціонує 21 самостійна ланка Ліги.

Детальніше...
 
Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» продовжують підтримувати внутрішньо-переміщених курсантів вишу

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» активно співпрацює з Донецьким юридичним інститутом МВС України та підтримує студентів і курсантів з Донецької і Луганської областей, які навчаються у виші-переселенці.

Так, 17 квітня в навчально-виховному комплексі Донецького юридичного інституту МВС України відбулася зустріч з представниками соціальної організації «БТ «Мережа» Кривий Ріг» Сидоренко Нінель та Соловйовою Наталею, які порушили болючі питання з приводу захисту прав внутрішньо-переміщених осіб.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України підтримали вчені Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАН України

Донецький юридичний інститут МВС України має багато друзів. Так, до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» приєдналися вчені Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України Беляневич Олена Анатоліївна та Мягкий Андрій Вікторович. Вони передали до бібліотеки вишу свою монографію «Корпоративне управління за законодавством України: теоретико-прикладні проблеми» (2017 р. видання). Автори монографії: Беляневич О.А. – відомий вчений не тільки в Україні, доктор юридичних наук, професор, завідувач відділу правового забезпечення ринкової економіки НДІ приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака, автор більше 100 наукових публікацій, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, член Науково-методичної ради Національної школи суддів України; Мягкий А.В. – кандидат юридичних наук, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, засновник адвокатського об’єднання «Андрій Мягкий та партнери».

Детальніше...
 
Фонд загальної бібліотеки інституту поповнився літературою із власної бібліотеки Гаращука Володимира Миколайовича

Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарів у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею.

Детальніше...
 
Запоріжжя – Хортиця, Кривий Ріг – палац культури «Мистецький», цікаві зустрічі, нові знайомства та плани на майбутній розвиток громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» у Кривому Розі

Кінець минулого тижня для нашого інституту відзначився знаменною подією. У м. Кривому Розі презентовано громадську організацію «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських». Приємно, що саме наш інститут став основою для розвитку руху патріотично налаштованої, з активною громадською позицією, молоді як Криворіжжя так і всієї Дніпропетровської області.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту вшанували пам'ять загиблих в дорожньо-транспортній пригоді

У вівторок вранці, 17 квітня, в Кривому Розі Дніпропетровської області сталося страшне, кроваве ДТП. Легковий автомобіль Mazda врізався в маршрутку, яку відкинуло на автобус, що рухався в зустрічному напрямку. За останніми даними, в результаті зіткнення трьох транспортних засобів загинули дев'ять осіб, ще понад 10 отримали травми різного ступеня тяжкості. У місті 18 квітня оголошено траур за загиблими.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділу режимно-секретного та документального забезпечення Марину Вадимівну Войчишену з Днем народження!

Шановна Марино Вадимівно!

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у святкових заходах ГУНП в Донецькій області, присвячених Дню карного розшуку

15 квітня виповнилося 99 років з дня створення підрозділів карного розшуку України. У цей день ще в далекому 1919 році Декретом Раднаркому України була утворена секція судово-кримінального розшуку в складі Народного комісаріату юстиції. Так підрозділи карного розшуку мають славну історію, але головне це те, що саме працівники підрозділів карного розшуку у різні десятиліття стоять на передньому краю боротьби зі злочинністю.

Детальніше...
 
Першого проректора інституту капітана поліції Назимка Єгора Сергійовича нагороджено грамотою Президії Національної академії наук України за цикл наукових праць «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України»

Постановою Національної академії наук України від 14.02.2018 № 55 «Про нагородження грамотами за підсумками 2017 року» цикл наукових праць першого проректора інституту доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника капітана поліції Назимка Єгора Сергійовича «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України» нагороджено грамотою Національної академії наук України.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 463
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval