Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Квітень
Пн2629162330
Вт2731017241
Ср2841118252
Чт2951219263
Пт3061320274
Сб3171421285
НД181522296
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 486
Цього тижня: 2105
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12602
Минулого місяця: 15650
Всього: 1236433


Новини
Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України міста Маріуполя завітали до школярів Красногорівки та Гранітного

12 квітня курсанти Донецького юридичного інституту МВС України міста Маріуполя спільно з заступником начальника поліції Донецької області Василем Остапчуком та командою творчої молоді завітали у Великодній тиждень до прифронтових Красногорівки та Гранітного. Порадувати дітям, які майже не бачать розваг, натомість щодня відчувають наслідки війни, зі святковими концертами приїхали поліцейський оркестр, активісти «Ліги майбутніх поліцейських», студенти вищих навчальних закладів.

Великодній тур по лінії розмежування розпочався у селищі Гранітному, звідки до позицій бойовиків – кількасот метрів. У місцевій школі навчаються близько 160 дітей, в тому числі – з окупованої території. Малеча ще пам’ятає, як рятувалися від артударів у коридорі, годинами лежачи на матрасах, а вчителі – як розгрібали після прильотів побите скло, ріжучи руки.

Детальніше...
 
До фонду загальної бібліотеки вишу-переселенця надійшли книги від Гетьмана Анатолія Павловича – проректора з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Якісне інформаційне забезпечення навчального, наукового та виховного процесів закладу вищої освіти полягає в організації бібліотечного фонду відповідно до його профілю та інформаційних потреб усіх категорій користувачів. В бібліотеці Донецького юридичного інституту МВС України ми прагнемо створити універсальний багатогалузевий фонд, що стане підґрунтям для отримання статусу наукової бібліотеки.

На сьогодні фонд становить понад 77 тисяч примірників літератури різних галузей знань.

Основу фонду складає навчальна та наукова література юридичного спрямування, значну частину фонду займає соціально-гуманітарний блок, великий масив художньої літератури.

До дня заснування навчального закладу в інституті оголошено акцію «Подаруй книгу вишу-переселенцю». В межах акції надходять книги від провідних юристів-науковців нашої держави.

Детальніше...
 
Керівництво Управління патрульної поліції міста Кривого Рогу поділилися досвідом зі слухачами курсів підвищення кваліфікації

З 02 квітня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) підвищують свою професійну майстерність 30 патрульних поліцейських з Кіровоградської, Черкаської областей та міста Кривого Рогу.

Слухачам, крім теоретичної частини, навчально-тематичними планами курсів передбачено й практичне відпрацювання здобутих умінь та навичок, під час яких патрульні поліцейські будуть мати можливість оволодіти новими знаннями, збагачуючи вже існуючий досвід.

Детальніше...
 
Оголошено переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права

Маючи багаторічний досвід використання найбільш ефективних технологій навчання та розвитку юристів, персоналу правоохоронних органів, Донецький юридичний інститут приділяє особливу увагу проведенню різноманітних освітніх заходів, що сприяють розвитку якостей необхідних фаховому юристу.

Міністерство освіти і науки України, високо оцінивши здобутки Донецького юридичного інституту МВС України, визначило його як базовий виш для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, яка відбулася 11-12 квітня.

З самого ранку до стін вишу-переселенця почали прибувати учасники, яких цьогоріч, до речі було 56 осіб, з 20 навчальних закладів України, а саме:

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулося весняне прибирання прилеглої території

Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та прибирання навколишнього середовища. Захист довкілля – не чиясь забаганка, а потреба сьогодення.

12 квітня на прилеглій території відбулася весняна толока за участю курсантів Донецького юридичного інституту. Майбутні офіцери поліції після лекцій, практичних занять, самостійної підготовки залишили навчальні аудиторії та вийшли на свіже повітря аби дружно прибрати подвір’я. Погода цілком сприяла активній роботі усіх учасників суботника. Озброївшись граблями, лопатами та віниками хлопці і дівчата впорядкували клумби, підмели, очистили від сміття та торішнього листя усю прилеглу територію.

Детальніше...
 
Перший міський весняний легкоатлетичний кросовий забіг (Анонс)

В парку біля стадіону «Металург» 11.04.2018 року пройшов перший міський весняний легкоатлетичний крос, який ознаменував відкриття спортивного сезону. У цих змаганнях взяли участь представники різних спортивних секцій ВНЗ м. Кривого Рогу, а саме: представники професійно-технічних училищ, технікумів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та вищих навчальних закладів. Команда спортсменів-легкоатлетів Донецького юридичного інституту, у кількості 20 осіб, взяла активну участь у весняному кросі. Учасники масового забігу виступали на дистанціях: дівчата – 500 м, хлопці – 1000 м.

Для спортсменів цей захід дав можливість оцінити свою різнобічну готовність до змагань; проаналізувати можливі умови бігу по пересіченій місцевості; формування установки на досягнення мети на майбутніх змаганнях різного рівня.

Детальніше...
 
Слухачі курсів підвищення кваліфікації, що проходять у місті кривий Ріг, на заняттях відпрацьовують прийоми рукопашного бою

З 02 по 16 квітня 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС Україні вперше започатковано курси підвищення кваліфікації Національної поліції України, на яких правоохоронці проходять спеціальну підготовку, що включає в себе лекційні, семінарські та практичні заняття.

Викладачі спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1, майор поліції Цуркан Олексій Петрович та Голик Володимир Анатолійович майбутнім патрульним поліцейським передавали набутий досвід з тактичної (професійної) підготовки, який вони отримували протягом багатьох років. Слухачі курсів підвищення кваліфікації у спортивній залі навчально-виховного комплексу ДЮІ відпрацьовували прийоми рукопашного бою, кожен з яких можна використовувати в різних ситуаціях, як для захисту, так і для нападу.

Детальніше...
 
Про підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультетів інституту

В умовах реформування Національній поліції України потрібні кваліфіковані кадри, які мають відповідати сучасним вимогам та високому рівню професіоналізму щоб виконувати свої професійні обов’язки. Від так професійному зростанню та підвищенню рівня кваліфікації сприяють курси підвищення кваліфікації й перепідготовки кадрів.

Так на базі Харківського національного університету внутрішніх справ з 26 березня протягом двох тижнів 16 працівників із різних навчальних закладів МВС України, а саме: Дніпропетровського, Львівського, Луганського, Одеського державних університетів внутрішніх справ та Донецького юридичного інституту пройшли курси підвищення кваліфікації з тактичної та спеціальної фізичної підготовки. Донецький юридичний інститут на курсах представляли завідувач кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 Віктор Гурський, старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 Станіслав Мердов та викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 Олексій Цуркан.

Детальніше...
 
В Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України розпочалися курси підвищення кваліфікації

10 квітня 2018 року у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбувся заїзд патрульних поліцейських для проходження курсів підвищення кваліфікації. В поточному році курси підвищення кваліфікації приймають слухачів уже вдруге.

Після прибуття та реєстрації поліцейських відбулася зустріч з керівництвом інституту та центру. Проректор інституту капітан поліції Нестеров Д.І., т.в.о. директора центру підполковник поліції Хохряков С.Д. та заступник директора центру – завідувач відділення навчально-методичної роботи Холін О.В. провели інструктаж щодо дотримання ними дисципліни і порядку, як у процесі навчання в центрі, так і під час перебування їх у м. Маріуполі за межами центру.

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проводяться заходи, присвячені Всесвітньому дню здоров'я

Напередодні Великодня на факультеті № 2 були проведені спортивні змагання, присвячені Всесвітньому дню здоров'я. До популяризації здорового способу життя, фізичної культури та спорту були залучені керівництво факультету, представники науково-педагогічного складу а також курсанти 106 і 107 навчальних взводів.

Відповідно до плану заходів Донецького юридичного інституту МВС України, присвячених Всесвітньому дню здоров'я кафедрою спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 були визначені окремо для хлопців та дівчат види спортивних змагань. Безпосередньо спортивні змагання проходили в спортивному залі Маріупольського центру первинної професійної підготовки.

Спортивні змагання розпочалися із загальної розминки, спільного виконання фізичних вправ. Після спільного виконання фізичних вправ кожен взвод представив команди, які змагалися з різних видів спорту. Так дівчата змагалися у стрибках через скакалку та у виконанні вправи ‑ “згинання та розгинання рук в упорі лежачі”. Своєю чергою хлопці змагалися у підтягуванні на перекладині та у виконанні комплексної силової вправи.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 463
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval