Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 827
Цього тижня: 16
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 9283
Минулого місяця: 14427
Всього: 1275385


Новини
Перші кроки на шляху до майбутніх перемог

На спортивних змаганнях самі прикрі місця друге та четверте. Розумієш що не вистачило зовсім трохи.

27.06.2018 року в стрілецькому тирі Дніпропетровської обласної організації ФСТ "Динамо" у турнірі зі стрільби кульової, присвяченому 28-й річниці Дня Конституції України, прийняла участь і команда Донецького юридичного  інституту МВС України. В змаганнях взяли участь збірні команди  об’єднаних колектів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області, усього дванадцять команд.

Збірну команду інституту представляли рядові поліції, курсанти І курсу факультету №1 Пицик Олександр та Волошина Віола. Вихованці секції з кульової стрільби продемонстрували хорошу фізичну та психологічну підготовку, яка в результаті принесла їм гідні місця серед спортсменів Дніпропетровського осередку "Динамо". До змагань спортсменів готував тренер, старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голик В.А.

Детальніше...
 
"Community Policing" як важливий чинник захисту прав і свобод громадян

Нещодавно в місті Ізюм Харківської області пройшов круглий стіл на тему: «COMMUNITY POLICING», налагодження партнерських відносин між поліцейськими, громадою та місцевою владою, де кожен усвідомлює відповідальність за власну безпеку та обговорення рекомендацій до місцевої влади з планом дій по проектуванню вело доріжок та дорожніх знаків.

На запрошення організаторів заходу, представники Донецького юридичного інституту МВС України неодноразово долучалися в якості експертів та беруть активну участь. Окрім представників нашого вишу в роботі круглого столу брали участь представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM), Шведської поліції (SWEPOL) та Управління ООН з обговорення проектів (UNOPS) у співпраці з Національною поліцією України та Міністерства внутрішніх справ України, науковці з Києва, Запоріжжя та Харкова, представники громадського об’єднання з охорони публічного порядку в Ізюмі, представники Національної поліції та громадськість.

Функціонування правоохоронних органів на сучасному етапі розвитку держави пов’язано насамперед із впровадженням низки нових принципів, заснованих на визнанні загальнолюдських цінностей, гідному ставленні до особи, посиленні охорони прав та свобод громадян, різних форм власності та інших пріоритетів правового, демократичного суспільства, визначених Конституцією України. У зв’язку з цим особливої актуальності набувають питання діяльності працівників Національної поліції України щодо охорони публічного порядку та публічної безпеки, запобігання та припинення правопорушень на території громади.

Детальніше...
 
Під час чергового засідання Вченої ради підведені підсумки діяльності вишу-переселенця у 2017/18 навчальному році та визначені перспективні напрями діяльності закладу вищої освіти на 2018/19 навчальний рік

27 червня 2018 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту». На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою подальшої якісної організації діяльності колегіального органу закладу вищої освіти та його якісного оновлення, до складу Вченої ради вишу-переселенця включено юрисконсульта інституту Оксану Філіпенко.

Наступним питанням порядку денного розглянуто питання «Про ефективність проведення профорієнтаційних заходів щодо забезпечення набору абітурієнтів до Донецького юридичного інституту МВС України у 2018 році».

Детальніше...
 
Урочисті заходи присвячені Дню Конституції України в «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України, м. Маріуполь

День Конституції України - це державне свято, яке щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Конституція являє собою не тільки основний закон країни, але служить фундаментом її розвитку. Більшість українців знають про День Конституції, напевно, здебільшого тому, що це вихідний. Що цікаво, 28 червня – День Конституції України – є єдиним державним святом, яке закріплене в самій Конституції України. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

Детальніше...
 
Психологічні тренінги з розвитку стресостійкості та ефективної комунікації для патрульних поліцейських в ДЮІ МВС України

Який імідж патрульних створено сьогодні у суспільстві? Хто впливає на його формування? Саме із цих запитань 26 червня 2018 року в Донецькому юридичному інституті розпочався тренінг з розвитку ефективної комунікації патрульних поліцейських м. Кривий Ріг, м. Кропивницький та м. Черкаси. Спільно з науковим співробітником науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Олександрою Когут патрульні актуалізували такі теми, як «стрес», «ефективна комунікація», розвивали професійний світогляд, набували навичок з ефективної комунікації та стресостійкості.

Імідж патрульного поліцейського – образ професійно-особистістних властивостей, які є складовими їхньої професійної компетентності, що сприяють досягненню успіху в професії. Зокрема, до таких, патрульні віднесли: партнерське відношення до громадян, психологічні навички спілкування, стресостійкість, рішучість в прийнятті рішень в екстремальних ситуаціях, розвинуте групове мислення, діловий стиль спілкування, фізичну підготовку, знання правил дорожнього руху, навички водіння автомобілем, навички надання першої медичної допомоги, гнучкість мислення, вміння слухати, етичність та ін. Патрульні поліцейські контактують з неадаптованими особистостями й повинні керувати своїми емоціями, вміти самозахищатися, щоб не потрапити в «трикутник Карпмена» (не стати жертвою маніпуляцій). Тож, визначення образу патрульного має бути чітким і зрозумілим, адже це нова професія у нашому суспільстві і громадськість ще не має чітких уявлень про неї.

Детальніше...
 
Привітання з Днем Конституції України від директора Департаменту персоналу, організації освітньої і наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича

 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем Конституції України

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Дорогі співвітчизники!

Щиро вітаю із двадцять другою річницею Конституції України!

Це особливе свято в житті кожного українця, адже 28 червня 1996 року на законодавчому рівні було утверджено незалежність і самобутність нашої держави.

Свято Конституції України має давню історію і своїми витоками сягає ще козацьких часів, коли відбувалося формування й становлення української державності. Відомою на весь світ є Конституція Пилипа Орлика 1710 року, статті якої свідчать про мудрість, волелюбність і незламність українського народу.

Як наслідок піднесення національно-патріотичного духу українства на початку ХХ століття стало утворення Української Народної Республіки і проголошення Конституції 1918 року.

Детальніше...
 
Урочисті заходи в Донецькому юридичному інституті з нагоди Дня Конституції України

Відкриваючи урочисті заходи з нагоди 22-ї річниці Дня Конституції України ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав трудовий колектив зі святом. Наголосив на важливості в житті кожного українця Основного Закону. Проаналізував завдання, які наразі стоять перед українським суспільством та кроки виконання. Слід зазначити, що святкові заходи одночасно відбувалися в містах Кривий Ріг та Маріуполь, учасники, які мали змогу обговорювати нагальні питання за допомогою сучасних інтерактивних засобів.

Продовжуючи зустріч доцент кафедри загально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Юрій Делія приєднався до вітань та роздумів ректора інституту ознайомив колектив із питаннями: «Модернізація Конституції у сфері захисту прав свободи людини і громадянина України – 22 роки діяльності».

З рук ректора інституту відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» нагороджена начальник кафедри адміністративно-правових дисциплін, підполковник поліції Мердова Ольга; Почесною Грамотою Міністерства внутрішніх справ України нагороджений завідувач кафедри загально-правових дисциплін, підполковник поліції Іван Іванов; Почесною Грамотою Дніпропетровської обласної ради нагороджений доцент кафедри загально-правових дисциплін Юрій Делія. Відзнакою Донецького юридичного інституту «Гімн Донецького юридичного інституту МВС України» нагороджені: курсант першого курсу, рядовий поліції Марія Попова; курсант другого курсу, рядовий поліції Анастасія Кущова. Подяками Донецького юридичного інституту нагороджені: курсант першого курсу рядовий поліції Артем Баландін; курсант другого курсу рядовий поліції Артур Застєнкін; студентка 1 курсу Марина Солощенко; здобувач освітнього ступеня «магістр» Микола Гончаров; здобувач освітнього ступеня «магістр» Ірина Кірєєва. А також співробітники інституту: начальник відділу організації служби, майор поліції Руслан Врадій; професор кафедри господарсько-правових дисциплін Юлія Громенко; інженер з охорони праці Ганна Калиніна; завідувач відділення роботи з перемінним складом ВКЗ підполковник поліції Олександр Котолевський; доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат філологічних наук Ольга Новікова; методист відділення методичного забезпечення навчального процесу Олеся Передерій; фахівець факультету №1, старший лейтенант поліції Олександра Удовиченко; професор кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання, майор поліції Олексій Цуркан.

Детальніше...
 
ЗАХИСТ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ ЯК ОСНОВНИЙ НАПРЯМ КОНСТИТУЦІЙНОЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ

Конституція 1996 – вершина, найбільш значущим здобутком української теорії та практики конституціоналізму. Водночас, Основний Закон приречений на своє перманентне удосконалення, осучаснення згідно з політико-правовими реаліями сьогодення.

Сьогодні відзначаючи 22 річницю з Дня ухвалення Основного Закону щиро вітаємо Вас з державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Основного Закону закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Детальніше...
 
Викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту на факультеті № 2 підвищують педагогічну майстерність

Протягом червня 2018 року на базі факультету № 2 викладачі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» інституту пройшли підвищення кваліфікації.

Науково-педагогічним складом кафедр факультету № 2 для викладачів Академії поліції були проведені навчальні заняття з низки теоретичних та практичних предметів. Зокрема викладачі Академії поліції отримали нові знання, виробили уміння та навички з наступних предметів: педагогіка та психологія вищої школи; професійна етика; професійна риторика; українська мова за професійним спрямуванням; європейські стандарти вищої освіти; охорона праці; юридичне документознавство; сучасні інформаційні технології в освіті; організаційно-правове регулювання освіти в Україні, тощо. Заняття з підвищення кваліфікації проходили з використанням мультимедійних технологій та сучасних інноваційних методик вищої школи. Слід зазначити, що допомогу в підготовці навчально-методичного забезпечення підвищення кваліфікації надавали кафедри різних факультетів інституту.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 493
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval