Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 17
Вчора: 827
Цього тижня: 17
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 9284
Минулого місяця: 14427
Всього: 1275386


Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри цивільно-правових дисциплін у неділю знань 2018 на АрселорМіттал

 

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця

Напередодні державного свята – Дня Конституції України проведено чергове засідання Вченої ради інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з Днями народження проректора інституту, кандидата юридичних наук Миколу Панченко, професора кафедри загально-правових дисциплін, доктора юридичних наук, доцента Миколу Клемпарського, доктора філософських наук, доцента Тетяну Кононенко та побажав іменинникам міцного здоров’я, мирного неба, життєвої сили, вдачі й щастя, світлого та безхмарного майбутнього. «Ми щиро цінуємо кожного з Вас за активну життєву позицію, самовіддане служіння громаді вишу-переселенця, цінуємо внесок кожного з Вас у підготовку висококваліфікованих юристів-правоохоронців. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість співпрацювати з кожним з Вас, як з сумлінними, дисциплінованими, високопрофесійними працівниками вишу-переселенця та досягати разом професійних висот» - зазначив Віктор Бесчастний.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту».

Детальніше...
 
Поповнення фонду загальної бібліотеки інституту у розділі «Місто, в якому ми навчаємось»

Краєзнавство традиційно є одним з напрямків діяльності бібліотеки. Історико-краєзнавча література – основа складової краєзнавчого фонду, що акцентує увагу на вивченні та популяризації історичних подій, матеріалізованих в пам’ятках історії та культури, а також висвітлення життєвого шляху видатних історичних постатей певної місцевості.

22 червня 2018 року відбулася презентація науково-документального видання «КРИВИЙ РІГ: пам'ять міста 1941-1945 рр. у документах і матеріалах», присвяченого усім тим, хто звитяжно і жертовно наближав Перемогу й тим, хто зберігає живу пам'ять про лихоліття 1941-1945 років.

У виданні вміщено більше 250 джерел – документів органів влади, державних установ і організацій, а також матеріали і документи окупаційних закладів. Представлені щоденники, спомини очевидців і перекази свідків подій. Головним оповідачем тут виступають у всій їх різноманітності документи й матеріали – від офіційних документів до персональних матеріалів, тобто усе те, що професійною мовою істориків-науковців називається першоджерела. Такий спосіб оповіді є доволі ефективним і адекватним у процесі створення історіографічної картини минулого, найбільш наближеної до тогочасних реалій.

Детальніше...
 
Брейн-ринг Донецького юридичного інституту «Знавці Конституції України»

На днях у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся брейн-ринг на тему: «Знавці Конституції України». Даний захід присвячений 22-ій річниці з дня ухвалення Основного Закону нашої держави. Захід спрямований на те, щоб заохотити молодь активніше досліджувати Конституцію та цікавитися різними аспектами конституційного права, адже обізнаність у цих питаннях дає можливість кожному громадянину захистити свої права. Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших – це своєрідне мистецтво.

Навчальний захід проводився кафедрою загально-правових дисциплін при підтримці факультету№ 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції).

Брейн-ринг – особлива інтелектуальна гра швидкості думок та прийняття рішення. Участь в таких іграх - вагомий плюс до ерудиції. Вона непередбачувана, але об'єднує. Команди разом відповідають на питання, разом радіють перемозі. Крім того, вона вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктора філософських наук Тетяну Володимирівну Кононенко з Днем народження!

Шановна Тетяно Володимирівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілейним Днем народження!

Детальніше...
 
Вміємо працювати - вміємо відпочивати !

Під таким гаслом в середині червня проходила краєзнавча екскурсія співробітників Донецького юридичного інституту МВС України до Дендрологічного парку загальнодержавного значення «Веселі Боковеньки» ім. М.Л. Давидова.

Цей унікальний парк заснований 1893 році М.Л.Давидовим ,за проектом українського художника - пейзажиста  І.В. Владиславського. Власник парку працював над його створенням  30 років . Тут було посаджено понад 250 видів деревно-чагарникових рослин. Парк  розташовано на 109 га в Долинському районі Кіровоградської області. Його можна безумовно вважати перлиною центральної України.

Детальніше...
 
Звіт з роботи науково-дослідного гуртка кафедри господарсько-правових дисциплін за 2017-2018 навчальний рік

Наукова діяльність студентів виступає доволі потужним інструментом при формуванні сучасного їх світогляду у сфері вирішення тих правових проблем, які виникають в суспільстві в умовах регульованої ринкової економіки. Наукова робота зі студентами викладацького складу кафедри господарсько - правових дисциплін характеризується декількома напрямками серед яких провідне місце відводиться науковому гуртку. За 2017 -2018 навчальний рік відбулося 9 засідань науково - дослідного гуртка у відповідності з тематикою, яка була затверджена  завідувачем кафедри, к.ю.н. Кадалою В.В. в контексті річного плану наукової діяльності студентів.

З метою виконання намічених планових завдань викладачами кафедри  було проведено роботу  серед студентів щодо доцільності участі в роботі гуртка, з метою напрацювання  навичок виконання наукових робіт різного рівня. При цьому було звернуто увагу магістрів про  необхідність оволодіння інструментарієм виконання наукових праць для викладення результатів проведених магістерських досліджень, які витікають з обробки матеріалів у магістерських роботах. Бажаючи займатися науковою роботою студенти подали заявки щодо членства в гуртку, котрі було узгоджено та затверджено на засіданні кафедри.

Детальніше...
 
Дозвілля курсантів: Всеукраїнський фестиваль Червона калина 2018 відвідали курсанти Донецького юридичного інституту

Вихідними днями, під керівництвом начальник першого курсу капітан поліції Владов Д.В., заступник начальника курсу Хільченко Є.О., фахівець факультету Тріфонов О.В., курсанти 1 курсу Донецького юридичного інституту  відвідали святковий захід – Всеукраїнський фестиваль Червона калина 2018,  який проходив у приміщенні Криворізького академічного театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка.

На фестивалі курсанти мали можливість насолодитися виступами хорових (народні, академічні), вокальних ансамблів (народні академічні, естрадні шоу-групи); фольклорних, інструментальних колективів, солістів-інструменталістів; солістів-вокалістів. Учасники фестивалю приїхали до Кривого Рогу з усіх куточків нашої Батьківщини: міст, сіл та селищ  Черкаської, Запорізької, Київської, Харківської, Чернігівської, Одеської, Дніпропетровської, Волинської областей, а левова частина виступаючих прибула до Кривбасу з Донецької та Луганської областей.

Детальніше...
 
Участь наукового співробітника ДЮІ у національному тренінгу щодо ролі правоохоронних органів у національній відповіді на ВІЛ: «Ризик та вразливість: правоохоронна діяльність у відношенні до ключових груп населення та захист прав людини»

18 червня 2018 року у «Психологічному проекті» Донецького юридичного інституту відбулася робоча зустріч представників ООН, зокрема керівника Регіонального Програмного офісу УНЗ ООН Жанни Космухамедової, представників Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг» та співробітників науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України. Учасники зустрічі обговорювали питання реалізації проекту «Запровадження взаємодії поліції та організацій громадянського суспільства у сфері протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу шляхом розробки механізмів переадресації ЛВІН до необхідних сервісів та послуг». Під час зустрічі було презентовано цілі та завдання проекту, результати реалізованих проектів у містах Полтаві та Харкові та обговорено робочий план реалізації проекту в м. Кривий Ріг, а також створено робочу групу для реалізації проекту, розроблено та стверджено план реалізації пілотного проекту.

Детальніше...
 
На факультет № 2 інституту від громадської організації «Українська ініціатива» надійшли книги історико-патріотичного спрямування

7 червня, відповідно до Плану заходів ДЮІ МВС України з підготовки та відзначення у 2018 році Дня Державного Прапору України, 27-річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь в перегляді та обговоренні відеоробіт, присвячених 100-річчю визволення Донбасу від російсько-більшовицьких загарбників. Презентацію відеоробіт та історичний коментар надавав голова правління громадської організації «Українська ініціатива» Юрій Косенко.

Співпраці з громадською організацією «Українська ініціатива» продовжилась і отримала розвиток в надходженні до бібліотеки факультету № 2 книг історико-партіотичного спрямування.

Зокрема читачів зацікавить ілюстрована брошура «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921», яка підготовлена на основі матеріалів інформаційно-просвітницької кампанії, яку Український інститут національної пам’яті проводить до 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 493
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval