Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Квітень
Пн2629162330
Вт2731017241
Ср2841118252
Чт2951219263
Пт3061320274
Сб3171421285
НД181522296
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 486
Цього тижня: 2105
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12602
Минулого місяця: 15650
Всього: 1236433


Новини
Фонд бібліотеки інституту поповнився літературою від колег-освітян з Івано-Франківська

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – це міцна сходинка в історії  нашої країни на шляху до здобуття незалежності, взірець національно-культурного патріотичного та становлення молоді. Кожен крок розвитку закладу вищої освіти виважений та направлений на удосконалення надання освітніх послуг та виховання гідних громадян своєї держави.

Ректор університету Цепінда Ігор Євгенович – доктор політичних наук, професор – зі всією відповідальністю підійшов до вирішення питання щодо можливої допомоги вишу-переселенцю у поповненні фонду загальної бібліотеки. Щойно отримавши листа з проханням долучитися до формування фонду бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України, колеги зі славетного міста Львову оголосили збір книг. Зібрали партію літератури, оплатили її доставку, поцікавилися, чи «вгодили». І в цьому вся душа українського народу – твори добро, ділися з ближнім, дбай про того, кому скрутно.

Кожен примірник, що потрапляє до нашої бібліотеки, обов’язково знаходить вдячного читача.

Детальніше...
 
Ними пишається курс: Спортсменка, відмінниця і просто красуня – Вікторія Бірюк

Сьогодні героїнею рубрики «Ними пишається курс» стає курсант 201 навчального взводу – Бірюк Вікторія, яка встигає не тільки старанно вчитися, брати участь у наукових заходах інституту, а й професійно займатися спортом.

Бажання займатися спортом виникло у Вікторії ще задовго до вступу до Донецького юридичного інституту МВС України, коли п'ятнадцять років тому її улюблений дідусь, Олег Іванович, привів маленьку дівчинку до спортивної секції з художньої гімнастики. За довгих одинадцять років важкої, кропіткої роботи над собою маленька дівчинка Віка досягла спортивного звання кандидата у майстри спорту з художньої гімнастики, виграла не одні змагання, а потім вирішила кардинально змінити сферу спортивної діяльності і перейшла у легку атлетику, яка згодом знадобилася їй під час виконання практичних вправ конкурсу фізичних здібностей кандидатів на навчання при вступі до Донецького юридичного інституту МВС України.

І хоча Вікторія ще тільки на шляху до отримання спортивних звань, протягом двох років навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України вона демонструє добрі результати: 2 місце в обласних змаганнях з двоборства, 1 командне місце в чемпіонаті області, 1 та 2 місце у змаганнях серед спортивних дитячо-юнацьких шкіл міста Кривого Рогу тощо. А в змаганнях зі стрибків на скакалці, присвячених Дню отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом МВС України, їй не було рівних.

Детальніше...
 
Тренінг з розвитку конструктивної поведінки в конфліктній ситуації

Тематика конфлікту та пошук стратегій його розв’язання сьогодні є актуальною в різних соціальних сферах діяльності особистості. Конфлікти – явище, що зародилося разом із появою суспільства, у якому право посідає місце соціального регулятора конфлікту. Давні греки розглядали конфлікт як зіткнення протилежних думок, як плідний спосіб досягнення істини. Але він може бути і деструктивним, міра деструктивності якого визначає перехід психологічного конфлікту в правове поле й надає підстави вважати його юридичним конфліктом.

Сучасні психологічні технології дозволяють людині вирішити багато проблем та набути важливих ресурсів для успішного та щасливого життя.  За задумкою «Психологічного проекту» в ДЮІ 30 березня 2018 року зі студентами юридичного факультету №3 було проведено тренінг на тему: «Стратегії поведінки в конфліктній ситуації». У жвавій дискусії, завдяки теплому діалогу було обговорено цікаві та важливі для юристів теми.  Зокрема, важливою для кожного є тематика внутрішнього конфлікту. Разом із психологом Когут Олександрою вони обговорили, що таке внутрішній конфлікт, якими є шляхи вирішення внутрішньо конфліктної ситуації. Студенти змогли відчути на собі вплив та зрозуміти результат дії сучасних психопрактик.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1, доктора юридичних наук Анатолія Федотовича Волобуєва з Днем народження!

Шановний Анатолію Федотовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Притаманні Вам неабиякий професіоналізм, працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, щира людяність та порядність є саме тими достойними рисами, які стали запорукою глибокої поваги та авторитету до Вас серед наукової спільноти.

Детальніше...
 
Керівництво факультету № 1 привітало курсантів, що знаходяться у добовому наряді, з Великоднем

Великдень – найдавніше християнське свято, яке містить у собі не лише релігійний зміст, але й воз’єднання сім’ї. Традиційно діти приїжджають на Великдень до батьків. У родинному колі зустрічають Свято і курсанти Донецького юридичного інституту МВС України.

Але не всім пощастило святкувати у сімейному колі. Дехто на Великдень заступив в добовий наряд. Але керівництво інституту не залишило їх без уваги. Так, відповідальний по інституту, декан факультету №1, полковник поліції Михайлов Руслан Іванович, з самого ранку приїхав до навчально-виховного комплексу, щоб привітати курсантів з Великоднем.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України, професора Віктора Бесчастного зі світлим Христовим Воскресінням

Дорогі колеги, друзі!

ректор Донецького юридичного інституту МВС України, професор Віктор Бесчастний

Великдень – найважливіше свято для кожної православної людини. Це символ безсмертя людської душі і незворотності Божественної волі. Своїм вчинком Христос подарував шанс на порятунок навіть самому заблукалому грішникові. Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов'ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі надії й сподівання на добру долю.

Я вдячний кожному за те, що разом з вами ми творимо богоугодну справу – формуємо нове покоління свідомих громадян, покликом долі яких є слідування Закону, в основу якого лежать основні Божі заповіді.

Хочу побажати кожному Вам допомоги Божої, міцності духу, сердечного тепла, пасхального тріумфу, посмішок добрих осіб, здоров'я близьким, тепла дому, трепетної радості, благодаті, милості, душевного просвітління. Нехай цей чарівний, радісний і священний день принесе добробут вашим сім’ям та багато залізного і міцного здоров’я, непохитної віри, добра, любові! Шануйте православні традиції наших предків і вчіться у них мудрості. Нехай ваше життя буде таким же весняним, безтурботним і радісним, як цей день світлого Христового Воскресіння!

Зі світлим святом Воскресіння Христового!

Христос воскрес!

 

З повагою

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

 
Привітання з Великоднем від Міського голови міста Маріуполя Вадима Бойченка

 
Привітання з Великоднем від ректора Національної академії внутрішніх справ В.В. Чернея

 
Привітання з Великоднем від колективу навчально-наукового інституту права

 
Привітання з Великоднем від колективу Видавничого дому КОНДОРУ

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 463
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval