Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 827
Цього тижня: 16
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 9283
Минулого місяця: 14427
Всього: 1275385


Новини
Що потрібно для успіху в академічному просторі?

Наука єднає. Знайомить із неординарними людьми та їх думками. Розширює межі світогляду.

Доценти кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ольга Новікова та Катерина Пономаренко взяли участь у проекті «Сила фулбрайтівського досвіду: можливості професійного розвитку для викладачів внутрішньо переміщених університетів зі Сходу Україні». Захід об’єднав провідних науковців України, які свого часу отримали можливість стажування в навчальних закладах Сполучених Штатів. Проблеми виживання в українській науці, глобалізація, ґранти, міжнародна співпраця вишів, англійська мова як умова успіху, досвід науковців − усе було цікаво!

Детальніше...
 
Вітаємо заступника начальника навчально-методичного відділу, капітана поліції Наталію Василівну Гаражу з Днем народження!

Шановна Наталіє Василівно!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваша доля тісно та нерозривно пов’язана з Донецьким юридичним інститутом. У 2004 році Ви твердо вирішили присвятити себе вірному служінню українському народові та вступили до лав курсантів Донецького юридичного інституту.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту вшанували пам'ять жертв війни в Україні

22 червня курсанти факультету № 2 спільно з заступником декана факультету Сергієм Пекарським та слухачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» спільно із заступником директора Академії поліції підполковником поліції Сергієм Хохряковим прийняли участь у мітингу, присвяченому Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Захід відбувся в м. Маріуполі на площі Воїнів-визволителів. В мітингу прийняли участь представники місцевого самоврядування, співробітники Національної та патрульної поліції Донеччини, представники підприємств та громадських організацій, городяни та гості міста.

Детальніше...
 
Перша відзнака «Ліги майбутніх поліцейських Криворіжжя» до Дня молоді

В останню неділю червня вся українська молодь святкує День молоді, встановлений у 1994 році Указом Президента України. У цей день українці прославляють юність, запал, натхнення молодих людей. Молоді належить майбутнє України.

Кривий Ріг – місто молодих амбітних талановитих людей. Напередодні свята найкращих представників молоді та молодіжних організацій привітали з Днем молоді на міському рівні, в рамках програми "Нова генерація Кривого Рогу", яка була розроблена під керівництвом мера Юрія Вілкула. Це відмінна платформа для підтримки обдарованої молоді, яка працює в місті.

Так, з нагоди святкування Дня молоді в сесійній залі виконкому  Криворізької міської ради в урочистій обстановці курсантка 2 курсу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) Аліна Кирилова отримала Диплом Громадській організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» за здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод молоді в рамках реалізації Програми «Нова генерація Кривого Рогу».

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у випуску слухачів Академії патрульної поліції в м. Києві

22 червня в Академії патрульної поліції України відбувся випуск 76 слухачів, які склали присягу на вірність українському народові.

За чотири місяці навчального процесу слухачі пройшли 35 предметів, у тому числі тактичну і вогневу підготовку, ефективну комунікацію, етику, основи кримінального права.

На випускному були присутні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції підполковник поліції Білошицький Олексій Георгійович, представники міжнародних партнерів урядів США і Канади через посольства в Україні, які допомогли в забезпеченні матеріально-технічної бази Академії, сприяли вдосконаленню навчального процесу з підготовки слухачів патрульної поліції

Детальніше...
 
Вітаємо завідувача відділення забезпечення діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Романа Володимировича Зозулю з Ювілеєм!

Шановний Романе Володимировичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
Професори Б.В. Деревянко та Є.В. Зозуля вперше в історії Інституту опублікували статтю у юридичному виданні, що індексується науковометричною базою Scopus

Протягом останніх років ефективність роботи закладу вищої освіти усе частіше визначається рейтингами. Одним із найбільш важливих серед них є «Рейтинг університетів за показниками Scopus», яким враховується кількість публікацій та кількість цитувань, а також індекс Гірша у Scopus. Останній раз такий рейтинг було складено станом на 6 квітня 2018 року. До зведеної таблиці увійшли 162 ЗВО. Нашого Інституту у цьому рейтингу не було

Можна по-різному ставитися до об’єктивності різного роду рейтингів, проте Інститут не може випадати із загальних тенденцій, що склалися у сфері освіти і науки держави. Тому публікація робіт у високорейтингових рецензованих журналах має стати пріоритетом у роботі науковців Інституту.

Узимку 2017 року професорами Б.В. Деревянком та Є.В. Зозулею вперше в історії Інституту було опубліковано статтю у виданні, що індексується БД Scopus (журнал має суто економічний профіль).

Детальніше...
 
Активна громада курсантів факультету № 2 допомагає облаштовувати міський пляж Маріуполя

В літню пору всі ми бажаємо відпочинку біля моря. І це передбачає відповідне облаштування місць відпочинку. Протягом останніх місяців міською владою Маріуполя проводяться різноплановаві заходи щодо якісного облаштування місць масового відпочинку на березі Азовського моря. До таких заходів в якості волонтерів залучаються і не байдужі місцеві мешканці.

Саме тому 20 червня курсанти першого курсу факультету № 2 нашого інституту надали допомогу міській громаді Маріуполя в облаштуванні міського пляжу. Активна робота на свіжому повітрі, командний дух надали можливість швидко навантажувати чистий пісок для пляжу, який розташований у Приморському районі Маріуполя.

Детальніше...
 
Участь представника інституту у семінарі-нараді з питань функціональної та структурної розбудови Національної поліції, запровадження нових критеріїв оцінки ефективності діяльності поліції

За дорученням Голови Національної поліції України генерала поліції другого рангу Князєва С.М. на базі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області з 14 по 16 червня 2018 року була проведена семінар-нарада керівників підрозділів організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування і інформаційно-аналітичної підтримки.

Протягом трьох днів керівники профільних департаментів Національної поліції України та керівники регіональних підрозділів організаціно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, підрозділів інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП з усіх областей України із залученням представників Міністерства внутрішніх справ України, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, а також закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, обговорювали питання сучасних критеріїв оцінювання діяльності органів та підрозділів Національної поліції.

Донецький юридичний інститут МВС України на семінарі-нараді представляв т.в.о. завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук Андрій Червінчук.

Детальніше...
 
Було проведено перше виїзне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, які переміщені із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим

Сьогодні, 22 червня 2018 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України на базі Донецького юридичного інституту МВС України було проведено перше виїзне засідання Ради ректорів закладів вищої освіти, які переміщені із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим.

Для обговорення та вирішення спільних завдань діяльності вишів-переселенців, розв’язання важливих потреб в галузі освіти і науки, участі у розробці проектів рішень, що регламентують діяльність вишів-переселенців, на засідання Ради ректорів до інституту прибуло керівництво 17 тимчасово переміщених закладів вищої освіти, а також Андрій Черних – помічник Народного депутата України Співаковського О.В., Світлана Кретович – в.о. директора Департаменту вищої освіти МОН; Віталій Носок – Державний експерт директорату вищої освіти і освіти дорослих; Олександр Кульга – директор Координаційного центру переміщених ВНЗ. Крім того, учасників Ради ректорів у вступній промові привітав мер міста Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 493
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval