Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 17
Вчора: 827
Цього тижня: 17
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 9284
Минулого місяця: 14427
Всього: 1275386


Новини
Керівництво інституту взяли участь в підсумковій прес-конференції «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії» та поділилися вдалим досвідом партнерських відносин

20 червня в готелі «Park House» (конференц-зала) відбулася підсумкова прес-конференція Благодійної організації «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг» щодо результатів проекту «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії», в якій взяли участь урядовці, представники виконкому Криворізької міської ради та її структурних підрозділів, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в України, громадські організації. Участь від Донецького юридичного інституту МВС України, як тимчасово переміщеного закладу вищої освіти взяв особисто ректор – Віктор Миколайович Бесчастний. Зі вступним словом перед присутніми гостями виступили: Сергій Маляренко – секретар Криворізької міської ради, Георгій Тука – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Георгій Бібік – радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» активно співпрацює з Донецьким юридичним інститутом МВС України та постійно його підтримують. З 2017 лютого за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні організація впровадила проект «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії», в рамках якого надається всебічна допомога внутрішньо переміщеним особам і їхнім сім’ям (зокрема психологічна, соціальна, юридична тощо), а також передбачена розробка і адвокаційна кампанія задля впровадження «Комплексної міської програми забезпечення необхідними послугами та послідовної інтеграції в громаду ВПО».

Детальніше...
 
Зміцнюємо співпрацю з медіа

19 червня 2018 року за дорученням ректора Донецького юридичного інституту Бесчастного В.М. проректор інституту Нестеров Д.І., декан факультету № 2 Орлов В.А. та курсанти 1 курсу факультету № 2 були присутні на прес-бранчі телеканалу «Донбас» і ТРКК «Сігма», який проходив в приміщенні «Українського дому» в м. Маріуполі. На цьому заході два телеканали – «Сігма» та «Донбас» - офіційно презентували нову концепцію мовлення, та вирішили поділитися своїми здобутками. Атмосфера була дуже теплою, присутні знайомилися, спілкувалися, так би мовити, без краваток.

Під час проведення заходу керівництво інституту засвідчили свою повагу  та подякували колективу телеканалу «Донбас» та телеканалу «Сігма» за надану підтримку у питаннях висвітлення діяльності вишу-переселенця на території Донеччини, зазначили, що сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Детальніше...
 
У ДЮІ відбулася робоча зустріч із заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тукою Георгієм Борисовичем

20 червня в актовій залі навчально-виховного комплексу Донецького юридичного інституту МВС України за адресою вул. Співдружності 92а відбулася робоча зустріч колективу навчального закладу із заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Тукою Георгієм Борисовичем. Разом з міністром до стін вишу завітали почесні гості: радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Дніпропетровській області Бібік Георгій Юрійович, виконавчий директор БО «БТ «Мережа» м. Кривого Рогу Соколюк Елла Геннадіївна, голова ГО «Обєднання переселенців «Спільна справа» м. Вінниці Зиков Юрій Володимирович.

Донецький юридичний інститут Міністерства внутрішніх справ України, є тимчасово переміщеним закладом вищої освіти, який забезпечує освітню та наукову діяльність у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та місті Маріуполі Донецької області.

Детальніше...
 
Тренінг ефективної комунікації та розвитку стресостійкості для патрульних поліцейських

Що таке ефективна комунікація? Наскільки сьогодні дана тема є актуальною для патрульних поліцейських? Чи є можливим взаєморозуміння патрульних з громадськістю та які перешкоди лежать в основі спілкування службовців патрульної поліції й тих, кому вони потрібні? Якими є соціальні потреби в професійно-психологічній підготовці патрульних? Якою є їх вмотивованість до праці і від яких факторів вона залежить? Чи є можливими зміни в сприйнятті ситуації «патрульний поліцейський-громадськість» з метою встановлення ефективної комунікації? Чи ознайомлені патрульні з методами самозахисту від стресу-факторів та розвитку стресостійкості. Такі питання є сьогодні актуальними для патрульних та підіймалися з метою підвищення психологічної підготовки до виконання професійних обов’язків.

Когут Олександра, науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України спільно з факультетом №1 ДЮІ МВС України 14 червня 2018 року для патрульної поліції на курсах підвищення кваліфікації провела тренінг-семінари на тему: «Ефективна комунікація» та «Розвиток стресостійкості».

Детальніше...
 
На факультеті № 2 проведено виховний захід щодо запобігання шкідливим звичкам

19 червня за сприяння медико-санітарної частини інституту на факультеті № 2 було проведено виховний захід, метою якого є запобігання шкідливим звичкам. В заході безпосередньо прийняла участь фахівець Маріупольського міського центру здоров’я, лікар Тетяна Кучинська. Виховний захід включав у себе елементи соціологічного дослідження, надання теоретичної інформації, перегляд відео сюжетів та подальше обговорення проблемних питань.

Отже, на початку виховного заходу було проведено анонімне анкетування серед присутніх та визначенні проблемні питання, пов’язані зі шкідливими звичками. У своєму виступі Тетяна Кучинська надала медичну характеристику шкідливого впливу тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин на організм людини, зокрема на молодь.

Детальніше...
 
20 червня своє професійне свято відзначає Експертна служба МВС України

У результаті реформування МВС України, за європейським зразком, створена незалежна від органів досудового слідства, відкрита для суспільного контролю, структурно відокремлена Експертна служба МВС, яка підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України. У її складі працюють понад 3 тисячі справжніх професіоналів, які щороку виконують близько 300 тисяч експертиз і досліджень за більш, ніж 50-ма напрямами.

Діяльність цього підрозділу МВС відіграє чи не найважливішу роль у розкритті та розслідуванні скоєних злочинів. Експертна служба МВС є найбільшою системою державних спеціалізованих установ судової експертизи в Україні, що має потужний кадровий, науковий і технічний потенціал.

Детальніше...
 
В ДЮІ МВС України на ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції обговорили актуальні питання кримінального права та процесу України

Наша держава на сьогоднішній день знаходиться на шляху реформування системи кримінальної юстиції. У таких умовах відбуваються суттєві зміни не тільки законодавства, а й основних інститутів кримінального права та процесу. З’являються нові інститути, суттєво змінюються старі.

На сьогоднішній день актуальними питаннями кримінального права та процесу залишаються: визначення кримінальних проступків, особливості проведення кримінальних проваджень за цією категорією справ; взаємоузгодженість положень кримінального матеріального та процесуального законодавства, визначення системи та особливості застосування альтернативних покаранню заходів кримінально-правового впливу, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Саме з метою обговорення актуальних питань кримінального права та процесу у стінах Донецького юридичного інституту МВС України відбулася ІV всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ».

Детальніше...
 
У стінах ДЮІ МВС України відбувся черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (м.Кривий Ріг)

Відповідно до «Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції», затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 24.12.2015 року № 1625, працівники поліції не рідше одного разу на три роки проходять підвищення кваліфікації.

Донецький юридичний інститут МВС України, як заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, здійснює підвищення кваліфікації для категорії «патрульна поліція», які стартували в стінах вищу-переселенця у квітні 2018 року.

Детальніше...
 
Перший проректор інституту в ефірі ТРК «Рудана» розповів про адаптацію тимчасово переміщених закладів вищої освіти

Від початку конфлікту на cході України половина жителів Донбасу стали біженцями чи внутрішніми переселенцями. Понад 1 мільйон жителів Донецької і Луганської областей, а також Криму стали переселенцями всередині країни, та вже на території України зіткнулися з рядом проблем, які і нині повною мірою не врегульовані.

На жаль, не лише у жителів виникали проблеми з переміщенням, а й у вишів, які вимушені були покинути непідконтрольну територію. Серед таких навчальних закладів і Донецький юридичний інститут МВС України, який, відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ  України № 1010 від 30.09.2014 року було передислоковано до м. Кривий Ріг, де виш-переселенець і до нині забезпечує освітню та наукову діяльність. Та незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, навчальному закладу вдалося не лише зберегти своє добре ім’я, а й примножити здобутки на Криворіжжі.

Детальніше...
 
Вийшов у світ підручник «Кримінальне право України: Загальна частина», який поповнив скарбничку навчальної літератури інституту

Підготовка висококваліфікованих юристів, особливо у сфері кримінальної юстиції, співробітників правоохоронних органів неможлива без оволодіння знаннями щодо загальних положень кримінального права, які є фундаментом для засвоєння знань з Особливої частини кримінального права.

Не дивлячись на відносну сталість основних інститутів Загальної частини кримінального права, реформування системи кримінальної юстиції, розвиток кримінального законодавства обумовлюють необхідність перегляду деяких базових інститутів кримінального права, дослідження нових кримінально-правових інститутів та явищ. Ураховуючи це, авторським колективом, до якого увійшли науковці інституту, адвокати, та експерти у галузі кримінального права під загальним керівництвом ректора Донецького юридичного інституту МВС України доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Бесчастного Віктора Миколайовича та професора кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національної академії внутрішніх справ доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Джужи Олександра Миколайовича було вирішено підготувати підручник «Кримінальне право: Загальна частина» для використання його в навчальному процесі.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 493
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval