Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Квітень
Пн2629162330
Вт2731017241
Ср2841118252
Чт2951219263
Пт3061320274
Сб3171421285
НД181522296
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 486
Цього тижня: 2105
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12602
Минулого місяця: 15650
Всього: 1236433


Новини
Свято спорту та здоров’я провели у Донецькому юридичному інституті

Спорт, що представляє головне джерело сили і здоров’я, розвиває сміливість, рішучість, прищеплює почуття команди, дисципліни, а головне - волю до досягнення мети.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету №1 в спортивній залі навчального корпусу факультету були проведені спортивні змагання.

Участь у цих змаганнях взяли збірні команди студентів факультету №3 та від кожного навчального взводу курсантів 2016 та 2017 року набору Донецького юридичного інституту МВС України. Командам були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості конкурси, де потрібно було проявити витривалість і силу, а також свої спортивні здібності та навички. Програма змагань була досить насиченою та складалася з чотирьох видів: стрибки через скакалку; згинання та розгинання рук в упорі лежачи; комплексна силова вправа (КСУ); гирьовий спорт.

Детальніше...
 
Великдень: історія назви свята, звичаї і традиції святкування в Україні

Великдень — день, у який християни святкують Воскресіння Ісуса Христа, що сталося на третій день після його смерті, при чому день смерті вважається першим днем. Свято називають також Пасха або Паска. Вважається найважливішим християнським святом, котре виказує радість з приводу перемоги Божого Сина над Смертю та вічним Забуттям. У Воскресінні християни бачать підтвердження життя після смерті, що і є головним змістом святкування.

В Україні святкувати Пасху почали наприкінці першого тисячоліття, з приходом християнства. За біблійним сюжетом, Ісус Христос воскрес рано-вранці і це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом — ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахощами, щоб обмастити тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився ангел та сповістив про Воскресіння Господнє.

Детальніше...
 
Готуємося до Великодня!

Великдень – це найбільше, одне з головних, якщо не найголовніше, свято всього православ'я, яке відзначають навесні. Символами самого Великодня для християн різного обряду є все, що виражає оновлення, світло, життя.

Чистий четвер – це день весняного очищення. Тому, 05 квітня, у Чистий четвер, в рамках підготовки до Великодня у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України було проведено низку заходів із благоустрою території. Здійснено побілку дерев та підбордюрного каменя на території центру, вивезено сміття, вимиті вікна та підвіконня, пофарбовані ворота авто боксів. Також було приведено до ладу зелені зони та клумби центру.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту на Чистий четвер відвідали храм святого мученика Іоанна воїна

У неділю, 8 квітня християни всього світу відзначатимуть Великдень. Триває Страсний тиждень, протягом якого закінчуються всі приготування до Світлого Христового Воскресіння.

5 квітня, в Чистий четвер православні згадують Таємну вечерю, коли Спаситель поділився хлібом і вином зі своїми учнями, вже знаючи, що один з них його незабаром зрадить. Історики вважають, що назва "чистий" пов'язана з подіями, описаними в Євангелії. Ісус зняв з себе верхній одяг, підперезався рушником і омив ноги своїм учням, які заходили з вулиці в будинок.

Крім того Чистий четвер є символ духовного і фізичного очищення. Його частиною є обов'язкове відвідування храму - віруючі повинні молитися і сповідатися.

Курсанти факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України придержуються святкових традицій та цього дня завітали до церкви аби засвітити пристрасну свічку.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності долучилась до акції «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю»

Напередодні найвидатнішої події квітня – Дня народження Донецького юридичного інституту МВС України увесь колектив рідної Альма-матер долучився до акції «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю». Не винятком стала й науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності.

Днями, завдяки науковому співробітнику лабораторії Атаманенко Юлії Юріївни та її щирої, чуттєвої та небайдужої до проблем вишу-переселенця бабусі Золотаревської Людмили Андріївни загальна бібліотека Донецького юридичного інституту поповнилась понад 100 примірниками навчальної та науково-фахової літератури. Справа в тому, що до недавнього часу Людмила Андріївна була членом наукової та викладацької родини Криворіжжя та близько сорока років свого життя присвятила навчанню дітей і підлітків рідного міста українській мові та літературі, любові до Батьківщини, бути справжніми людьми та громадянами свого рідного міста. За свій величезний та потужний внесок у виховання та навчання учнівської та студентської молоді Криворіжжя в умовах відродження і розвитку національної освіти України пані Людмила Андріївна була нагороджена нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».

Детальніше...
 
7 квітня – Всесвітній день здоров’я

На всіх навчальних базах інституту до цього дня пройшла низка медичних заходів. Так, на початку тижня стартував щорічний профілактичний медичний огляд особового складу інституту. До проведення огляду залучені, як медичні працівники інституту, так і потужності відомчої лікарні МВС України в м.Кривий Ріг та лікарні МВС України в м.Маріуполь .

Флюорографічне обстеження курсантів, студентів та співробітників інституту в Кривому Розі проведено ˶без відриву від виробництва˝  за допомогою мобільних цифрових флюорографів. Кожен бажаючий міг бачити свій флюорографічний знімок на екрані монітору відразу після обстеження.

Детальніше...
 
7 квітня православні християни святкують Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення православні християни святкують кожного року 7 квітня. Благовіщення — світлий день для християн, один з дванадцяти найголовніших свят у православ'ї. У цей день святкується поблажливість благої вісті Діві Марії про те, що незабаром вона принесе в світ Спасителя, Сина Божого. Цьогоріч Благовіщення випадає в останній день Страсного тижня – в суботу перед Великоднем.

Поблажливість благої вісті

Марія була звичайною дівчиною з міста Назарет. Тиха й соромлива вона воліла дитячим розвагам читання Святого письма, молитви і рукоділля. До чотирнадцяти років вона виховувалася і прислуговувала при храмі.

Однак по досягненню віку, в якому зазвичай дівчат видавали заміж, їй довелося вибирати свою долю. Вона могла повернутися в батьківський будинок або вийти заміж. Марія вже дала обіцянку Богу, що назавжди залишиться Дівою. І священнослужителі, які виховали її, вирішили передати Марію вісімдесятилітньому старцеві Йосипу, який був її родичем, заручивши їх, щоб той берег її чистоту і непорочність.

У домі Йосипа вона жила так само, як і в храмі — ведучи господарство і проводячи час у молитвах і надію Бога. Так минуло чотири місяці її заміжньої життя. І одного разу Марії явився архангел Гавриїл в образі ангела, що приніс благу звістку про те, що з усіх земних жінок саме Марія обрана в матері Сина Божого, Рятівника людей від земних гріхів.

Детальніше...
 
Вітаємо підполковника поліції, доктора юридичних наук Сергія Сергійовича Вітвіцького з Днем народження!

Шановний Сергію Сергійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Прийнявши у 1996 році доленосне і вкрай відповідальне рішення, Ви стаєте курсантом Запорізького юридичного інституту МВС України, де з успіхом опанували професію правоохоронця і дали священну клятву – вірно служити українському народові, яку дотримуєтеся і донині, адже з 01 лютого Ви дбаєте про спокій та правопорядок у місті Маріуполі, успішно поєднуючи науку і практику, що призведе до подальшої успішної підготовки майбутніх правоохоронців.

Детальніше...
 
У «Чистий четвер» на факультеті № 2 проведено толоку

Чистий четвер ‑ припадає на четвертий день останнього тижня перед Великоднем. У цей день за традицією українці, згідно віруванням, очищаються від гріхів. Зокрема, до світанку потрібно помитися. Також у чистий четвер господарі прибирають свої обійстя.

Детальніше...
 
Курсанти 2 курсу факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України долучилися до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю»

До дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України у виші проходить акція «Подаруй книгу вишу-переселенцю», під час якої кожен бажаючий має змогу подарувати книгу до бібліотеки. Головна мета акції - поповнення бібліотечного фонду новими виданнями. В якості дарів пропонується принести сучасну вітчизняну і зарубіжну художню, науково-популярну літературу.

Багато небайдужих курсантів 2 курсу факультету №1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції) ДЮІ відгукнулися і з радістю взяли участь в акції. Бібліотеці рідного навчального закладу були подаровані підручники, посібники та наукові видання з основних дисциплін, що викладаються у виші.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 463
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval