Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 15
Вчора: 419
Цього тижня: 1789
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 6756
Минулого місяця: 14098
Всього: 1188037


Новини
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Олену Вікторівну Назимко з Ювілеєм!

Шановна Олено Вікторівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з Ювілеєм!

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистого заходу з нагоди офіційного вручення спеціальних жетонів Національної поліції України курсантам Донецького юридичного інституту МВС України

Спеціальні жетони Національної поліції України з індивідуальними номерами, що видаються поліцейським, посвідчують їх належність до органів, закладів та установ Національної поліції України, підтверджують повноваження, встановлені Законом України «Про Національну поліцію».

З метою формування у курсантів Донецького юридичного інституту високої патріотичної свідомості, почуття вірності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

271 курсанти, що навчаються у м. Кривому Розі та 50 – у м. Маріуполі, у важкий для України час прийняли мужнє рішення – вірно та самовіддано служити українському народові. Напередодні Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ, курсанти вишу-переселенця, в урочистій обстановці отримали довгоочікувані спеціальні жетони Національної поліції України. Окрім спеціальних жетонів кожен курсант отримав іменне вітання за підписом ректора Донецького юридичного інституту МВС України Віктора Миколайовича Бесчастного.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд з урочистого заходу:

Детальніше...
 
Кафедра господарсько-правових дисциплін – перший структурний підрозділ інституту, 100% викладачів якого зареєстровані у проекті «Бібліометрика української науки» у прив’язці до інституту

Нещодавно було підбито рейтинг ВНЗ України за даними проектів «Webometrics», «Scopus» і «ТОП 200 Україна». У консолідованому підсумку інститут посів 190 місце серед ВНЗ України і 14 серед ВНЗ Дніпра та Дніпропетровської області. Враховуючи потенціал інституту, це далеко не ті місця, які він має посідати у рейтингах.

На місце в рейтингах впливає значна кількість показників – рівень професорсько-викладацького персоналу, розвиток матеріальної бази, якість працевлаштування випускників та ін.

У процесі складання «Webometrics Ranking of World's Universities» розробниками рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Значно підняло б рейтинг «Webometrics» утворення в інституті власного інституційного репозитарію (електронного сховища наукових і навчальних результатів співробітників і студентів (курсантів)). На сьогодні власні репозитарії мають більш ніж 50 ВНЗ і наукових установ України. Його утворення є безкоштовним. Проте допоки він відсутній результати рейтингу «Webometrics» треба набирати іншими показниками.

Детальніше...
 
Курсантами ДЮІ, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» проведена профорієнтаційна акція «Завітай до школи»

20 грудня, напередодні зимових шкільних канікул курсанти 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели профорієнтаційну акцію «Завітай до школи».

Акція охопила весь курсантський підрозділ, хлопці та дівчата з відповідальністю віднеслися до іміджевого заходу інституту, оскільки саме зараз випускники шкіл, їх батьки остаточно визначаються з майбутнім професіями.

Детальніше...
 
25 грудня святкують Католицьке Різдво

Різдво - одне з найважливіших християнських свят, західні християни, які живуть за Григоріанським календарем, святкують 25 грудня. В цей день в місті Віфлеємі народився син Божий Ісус Христос.

Вперше про свято Різдва було згадано в першій половині IV століття. З священних писань Матвія і Луки випливає, що схід першої вечірньої зорі в ніч на 25 грудня знаменує собою народження Сина Божого.

Детальніше...
 
Прес-огляд урочистих заходів з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських у м. Маріуполі

18 грудня 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки патрульних поліцейських та складання Присяги працівника Національної поліції України. На вірність українському народові присягнули 40 випускників, які вже з цього ж дня розпочали виконання службових обов’язків, забезпечуючи публічний порядок та публічну безпеку у м. Маріуполі.

Детальніше...
 
Католицьке Різдво в країнах Західної Європи та в США

Викладачі кафедри іноземних мов протягом року проводять країнознавчий цикл бесід для курсантів та студентів. Такі бесіди вже стали доброю традицією. Завідувач кафедри Баланаєва О.В. та доценти кафедри Мамонова О.І, Лопатинська І.С., Живіцька І.А. підготували та провели для студентів і курсантів першого курсу бесіди з теми «Католицьке Різдво в країнах Західної Європи та в США».

Детальніше...
 
Під час грудневого засідання Вченої ради інституту підведені підсумки діяльності вишу-переселенця у 2017 році та визначені перспективи на 2018 рік.

22 грудня 2017 року проведено чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про внесення змін до складу Вченої ради інституту». На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту», Положення про Вчену раду інституту, з метою якісної організації діяльності колегіального органу навчального закладу та його якісного оновлення, до складу Вченої ради вишу-переселенця включено проректора інституту полковника поліції Миколу Панченко.

Детальніше...
 
Участь представників інституту у семінар-тренінгу « Зниження стигми та дискримінації для внутрішньо переміщених осіб».

22 грудня 2017 року, у конференц-залі готелю «Аврора», у рамках проекту «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді» в місті Кривий Ріг «Захист в дії»» відбувся семінар-тренінг за темою: «Зниження стигми та дискримінації для внутрішньо переміщених осіб».

Детальніше...
 
Конституційний брейн-ринг для курсантів Донецького юридичного інституту

На днях у Донецькому юридичному інституті МВС України відбувся брейн-ринг на тему: «Конституція у моєму житті». Захід спрямований на те, щоб заохотити молодь активніше читати Конституцію та цікавитися різними аспектами конституційного права. Адже обізнаність у цих питаннях дає можливість кожному громадянину захистити свої права. Реалізовувати свої права не порушуючи при цьому прав та інтересів інших - це своєрідне мистецтво. Досягати такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості і грамотності, а перш за все тоді, коли ти в своїх діях керуєшся совістю, порядністю, людяністю, добрими намірами, чесністю, повагою до оточуючих.

Навчальний захід проводився кафедрою загально-правових дисциплін при підтримці факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 421
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval