Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.5%Ukraine Ukraine
5.3%Kuwait Kuwait
3.1%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 2
Вчора: 283
Минулого тижня: 2318
Цього місяця: 9066
Минулого місяця: 13644
Всього: 1151029


Вітаємо професора кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності ДЮІ МВС України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Сергія Миколайовича Алфьорова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо професора кафедри спеціальних дисциплін та адміністративної діяльності ДЮІ МВС України, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Сергія Миколайовича Алфьорова з Днем народження!

Шановний Сергію Миколайовичу!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Починаючи свою трудову діяльність з дільничного інспектора міліції, Ви, завдяки наполегливій праці, чудовим організаторським здібностям та майстерності керівника дослужилися до начальника УМВС України в Запорізькій області, де зуміли за короткий час досягти помітних позитивних зрушень в оперативно-службовій діяльності та мали поважне та авторитетне ставлення серед підлеглих та колег. За період роботи в органах МВС України та завдяки Вашому професіоналізму більше ніж на половину зменшилась кількість злочинів, скоєних у громадських місцях, значно зріс авторитет органів внутрішніх справ в області, підвищилась довіра до них з боку населення.

Детальніше...
 
Монографія старшого партнера Правової корпорації «Татаров, Фаринник, Головко» надійшла до фонду загальної бібліотеки інституту
Про інститут - Новини

Кримінальний процесуальний кодекс України на практиці показує, що відсутність роз’яснень особливостей реалізації відповідних положень кримінального процесуального законодавства на стадії досудового розслідування та судового розгляду нерідко призводить до застосування неналежних процедур і порушень. З метою вирішення та наукового опрацювання вказаних проблемних питань кандидатом юридичних наук, Заслуженим юристом України, адвокатом, членом експертної ради Національної Асоціації Адвокатів, старшим партнером правової корпорації «Татаров, Фаринник, Головко» Фаринником Василем Івановичем підготовлено монографію «Застосування заходів забезпечення кримінального провадження: теорія та практика».

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками Донецького юридичного інституту Присяги працівника Національної поліції у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

12 жовтня у м. Маріуполі біля будинку культури «Металург», напередодні святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України відбулися урочисті заходи з нагоди складання курсантами Донецького юридичного інституту МВС України набору 2017 року Присяги працівника Національної поліції України.

Представники засобів масової інформації м. Маріуполя постійно беруть участь в урочистих заходах, які проводить Донецький юридичний інститут МВС України, висвітлюють знакові події та здобутки вищого навчального закладу. Вище зазначений захід не став виключенням. Отже, пропонуємо Вашій увазі прес-огляд урочистого заходу.

Детальніше...
 
Співпраця структурних підрозділів інституту на Ярмарку професій у м. Покровськ Донецької області
Про інститут - Новини

19 жовтня у м. Покровськ Донецької області за сприяння міського центру зайнятості та міського управління освіти відбувся Ярмарок професій для учнів випускних класів. Гостями заходу були представники різних навчальних закладів, в тому числі і вищі. Саме тому, за сприяння ректора нашого інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного делегація Донецького юридичного інституту МВС України прийняла активну участь у Ярмарку професій, на якому провела іміджеві заходи щодо популяризації вищої юридичної освіти та професії правоохоронця. До складу делегації інституту увійшли представники різних структурних підрозділів інституту, зокрема: проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Валерія Родіна та курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник.

Протягом Ярмарку професій доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський довів до відома присутніх переваги професії поліцейського та особливості вступу на бюджетну форму навчання. В свою чергу, доцент кафедри господарсько-правових дисциплін інституту Валерія Родіна розповіла про важливість у нашому суспільстві цивільних юристів та особливості вступу на юридичний факультет інституту. Окрім того, курсанти першого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядова поліції Олександра Колєсова та рядовий поліції Віктор Відерник, спільно з фахівцями інституту, розповсюдили серед учасників Ярмарку іміджеву продукцію інституту.

Детальніше...
 
Спецпризначенці підрозділу КОРД поділилися своїми практичними уміннями з курсантами ДЮІ
Про інститут - Новини

Вміти надати допомогу, зорієнтуватись у екстремальній ситуації, врятувати життя собі, товаришу чи просто перехожому – азами цих дійств з курсантами в м. Маріуполі ділилися представники елітного спецпідрозділу поліції Донеччини – КОРДу.

За ініціативою та особистим запрошенням Ольги Ковальової, бійці, які пройшли жорсткий відбір, курс виживання, спецпідготовку за міжнародними стандартами у Києві та отримали сертифікати КОРДу, поділились з курсантами алгоритмами надання домедичної допомоги в бою.

Першокурсники слухали та спостерігали, затамувавши подих.

КОРДівці наочно продемонстрували надання долікарської допомоги за алгоритмами M-A-R-C-H  та С-А-В-С. Принесли та показали сучасні індивідуальні аптечки, їх склад.

Курсанти особисто мали змогу потренуватись накладати сучасний турнікет, відпрацювати пози, які потрібно надавати постраждалим.

Оскільки тема практичного заняття включала надання долікарської допомоги при пневмотораксі бійці приділили значну увагу та показали процес накладання окклюзионної пов’язки для поранень в області грудей та застосування декомпресійної голки для вирішення проблеми напруженого пневмоторакса.

Детальніше...
 
Інтернет як виклик праву інтелектуальної власності
Про інститут - Новини

19 жовтня в приміщенні бібліотеки Донецького юридичного інституту МВС України, за підтримки Посольства США в Україні, у рамках проекту "У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України", присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні відбулася лекція на тему: "Інтернет-виклик праву інтелектуальної власності". Лекцію читав випускник фулбратівської програми, доцент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук, доцент Носік Юрій Володимирович, який є автором понад 50 наукових праць, в т.ч. монографій, наукових статей, підручників, науково-практичних коментарів до кодексів та законів України. У 2008-2009 роках Юрій Володимирович проводив дослідження у Міжнародному науковому центрі імені Вудро Вільсона (м. Вашингтон, США) і прочитав лекції у дев’яти університетах Сполучених Штатів та Канади.

Перед початком лекції була проведена презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США, в якій можуть брати участь викладачі ВНЗ та дослідники віком до 40 років, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук.

У ході самої лекції слухачі ознайомились з правовою основою захисту прав інтелектуальної власності в Україні в цілому, а також з колізіями чинного законодавства у цій сфері.

Детальніше...
 
Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав боротьбу за «Кубок Кривого Рогу 2017»
Про інститут - Новини

Волейбольний клуб «Донецького юридичного інституту» розпочав боротьбу за «Кубок Кривого Рогу 2017»

На минулому тижні дівчата Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» розпочали ігри в груповому турнірі. У цьогорічному турнірі беруть участь 12 команд. Серед команд є три представники навчальних закладів Криворіжжя, а саме: Криворізький економічний інститут, Криворізький національний університет та нашого вишу. Окрім навчальних закладів беруть участь і спортивні колективи та спеціалізовані спортивні школи. На турнірі команда ВК «ДЮІ» має провести п’ять ігор. Турнір завершиться в середині грудня.

Команда ВК «ДЮІ» представлена курсантами другого курсу: Вікторією Котенко (капітан), Анною Резніченко, Олександрою Заболотнею, Вікторією Бірюк, Наталією Тян та курсантками першого курсу: Дар’єю Щур, Анастасією Устиновою, Валентиною Уманець та Сніжаною Курінною - представницею юридичного факультету. Наша команда продовжує розвиватися та формуватися.

Детальніше...
 
ПРЕС-ОГЛЯД урочистих заходів з нагоди складання першокурсниками Донецького юридичного інституту Присяги працівника Національної поліції у м. Кривому Розі
Про інститут - Новини

11 жовтня 2017 року, у місті Кривий Ріг біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться в центрі міста, на проспекті Поштовий, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України. Це воістину знакова подія у їхньому житті, яка не залишися без уваги як керівництва міста, так і засобів масової інформації. З цього дня, після жорсткого відбору і попередньої табірної підготовки, курсанти розпочинають службу в лавах Національної поліції України, а з нею святий обов’язок – дотримуватися Конституції та Законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Особливо приємно, що представники засобів масової інформації постійно беруть участь в урочистостях Донецького юридичного інституту МВС України, висвітлюють заходи, знакові події та здобутки навчального закладу, що, без сумніву, є його популяризацією на теренах Дніпропетровщини та Криворіжжя.

Пропонуємо Вашій увазі прес-огляд урочистого заходу.

Детальніше...
 
На сайті ГУ НП в Донецькій області опубліковано статтю про Присягу курсантів Донецького юридичного інституту МВС України у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

Співпраця та дружні стосунки з практичними підрозділами Національної поліції завжди знаходили місце у Донецькому юридичному інституті МВС України, адже ні продуктивні будні, ні знакові події та урочисті заходи нашого вишу не проходять без їхньої уваги.

У м. Маріуполі, напередодні Дня захисника України, першокурсники Донецького юридичного інституту, в урочистій обстановці склали Присягу працівника Національної поліції України.

В урочистостях прийняли участь Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, директор Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної державної адміністрації Валерій Кобижча, настоятель храму Святого Петра Могили, Протоієрей Української православної церкви Київського патріархату о. Уар, заступник начальника ГУНП в Донецькій області, начальник слідчого управління, полковник поліції Сергій Беседа, заступник командира оперативно-тактичного управління «Маріуполь» Григорій Токар, військовий комісар Донецького обласного військового комісаріату полковник Олександр Сергєєв, представники Маріупольської міської ради, керівництво ГУНП в Донецькій області, представники правоохоронних органів, керівники підприємств м. Маріуполя, представники загальноосвітніх закладів, батьки курсантів та призовників та представники ЗМІ.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

З метою проведення профорієнтаційних заходів курсанти ДЮІ відвідали школи міста Кривого Рогу

 

Детальніше...
 
Вітаємо Голову Національної поліції України, генерала поліції другого рангу Сергія Миколайовича Князєва з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо Голову Національної поліції України, генерала поліції другого рангу Сергія Миколайовича Князєва з Днем народження!

Шановний Сергію Миколайовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

У цей день висловлюємо Вам найтепліші слова глибокої вдячності і поваги.

Детальніше...
 
Вітаємо декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидата юридичних наук, полковника поліції Руслана Івановича Михайлова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Проведення історико-правових досліджень діяльності правоохоронних органів – один з головних напрямВітаємо декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, кандидата юридичних наук, полковника поліції Руслана Івановича Михайлова з Днем народження!

Шановний Руслане Івановичу!

У далекому 1993 році, прийнявши рішення стати курсантом Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, Ви стали на шлях вірного служіння Українському народові.

Отримавши багатий досвід на посадах оперуповноваженого та старшого оперуповноваженого карного розшуку в практичних підрозділах Запорізької, а згодом Донецької областей, Ви повертаєтеся в стіни Alma Mater, де жага до знань та непереможне бажання займатися науковою діяльністю швидко приносять бажані результати – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Детальніше...
 
В аспекті «Психологічного проекту» НДЛ ПППД ДЮІ МВС України провели тематичну зустріч для науковців з психології на честь святкування 10 жовтня Всесвітнього дня психічного здоров’я
Про інститут - Новини

За ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я з 1992 року відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я з’ясували, що в наші дні на планеті більше 450 мільйонів людей страждають психічними захворюваннями. А в західних країнах кожна сьома людина є або параноїком / шизофреніком, або схильна до депресій і алкоголізму. ДЮІ МВС України також долучилися до міжнародного руху.

Науковці ДЮІ, зокрема науково-дослідної лабораторії та відділу кадрового забезпечення організували тематичну зустріч представників різних психологічних сфер діяльності міста Кривий Ріг. На зустріч було запрошено керівника Центру психологічної допомоги і особистісного розвитку «SALUS», кандидата медичних наук, доцента кафедри Медичної біології та теоретичної медицини Інституту менеджменту і охорони здоров’я, психотерапевта, керівника Дніпропетровського регіонального відділення Міжрегіональної суспільної організації співдії символ драми – кататимно-імагінативної психотерапії Сергія Івановича Вишниченка; старшого викладача кафедри психології соціології та гуманітарних дисциплін МАУП Яновську Лілію В’ячеславівну; практичного психолога АМКР (Арселор Міталл Кривий Ріг), внутрішнього тренера з психології РМЦ №3 Киричко Андрія Миколайовича; завідувача психологічним відділенням відділу кадрового забезпечення ДЮІ МВС України Кокош Катерину Анатоліївну; наукового співробітника НДЛ ПППД ДЮІ, кандидата психологічних наук Когут Олександру Олександрівну та інших науковців.

Детальніше...
 
Проведення історико-правових досліджень діяльності правоохоронних органів – один з напрямів науково-дослідної роботи кафедри загальноправових дисциплін (вийшла друком монографія професора кафедри, доцента Зозулі Є.В.)
Про інститут - Новини

Одним з приорітетних напрямів науково-дослідної роботи кафедри загальноправових дисциплін інституту є проведення історико-правових досліджень діяльності правоохоронних органів. Цей напрям реалізується в межах науково-дослідної теми кафедри загальноправових дисциплін «Міжнародне співробітництво правоохоронних органів в контексті європейської інтеграції України».

Проведення таких досліджень є актуальним завданням науковців ВНЗ системи МВС України в контексті становлення новоствореного державного правоохоронного органу – Національної поліції України. На шляху удосконалення її діяльності важливим чинником є вивчення історичного досвіду існування її попередників – органів внутрішніх справ України (перш за все їх головної складової – органів міліції). Це є важливим для визначення правильних шляхів та орієнтирів діяльності новоствореного  державного правоохоронного органу.

На виконання плану науково-дослідної роботи кафедри професором кафедри загальноправових дисциплін д.ю.н., доцентом Зозулею Є.В. підготовлена та, за підтримки керівництва навчального закладу, видана монографія «Органи внутрішніх справ України на етапі розбудови незалежної держави (історико-правове дослідження)».

Детальніше...
 
Виш-переселенець прийняв активну участь в проведенні профорієнтаційних заходів у м. Кропивницькому
Про інститут - Новини

10 жовтня 2017 року, серед 258 учнів 9-11 класів 7 загальноосвітніх навчальних закладів м. Кропивницького, представники Донецького юридичного інституту МВС України (заступник декана з навчально-методичної роботи факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, кандидат юридичних наук, майор поліції Шапарь А.О., відділ кадрового забезпечення, в особі фахівця Легкошерст Ю.С. та курсанти Донецького юридичного інституту МВС України Красюк Я. І. та Красюк М. Г.) провели профорієнтаційні заходи, які проходили у комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 – дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

З метою популяризації отримання вищої юридичної освіти і професії правоохоронця працівниками інституту, серед учнівської молоді Кіровоградщини, була доведена інформація про виш-переселенець, історію його становлення та розвитку, умови та пріоритети навчання в ньому. Для аудиторії презентовано відеоролики та слайди вишу-переселенцю, надано інформацію про особливості вступної кампанії та детально звернено увагу на умови вступу до вишу, перелік спеціальностей та вимоги, які висуваються до вступників.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту пройшли інструктаж із пожежної безпеки
Про інститут - Новини

Для запобігання надзвичайним ситуаціям та правильного реагування у разі виникненні пожежі, з метою захисту життя, здоров’я та набуття практичних навичок по підвищенню рівня пожежної безпеки серед курсантів Донецького юридичного інституту, 09 жовтня, у навчально-виховному комплексі вишу, відділом матеріального забезпечення за участю працівників ДПРЧ-14 Саксаганського району міста Кривого Рогу, була проведена програма навчання з пожежної безпеки, зокрема:

Детальніше...
 
Відділення психологічного забезпечення про проблему профілактики конфліктів у групах курсантів
Про інститут - Новини

Якщо є готовність до конфлікту, привід для конфлікту знайдеться завжди

І. Шевельов

 

Процес навчання і виховання, як і будь-який розвиток, неможливий без суперечностей і конфліктів. Конфліктні процеси мало хто схвалює, але майже всі беруть у них участь.

Курсантська група, не дивлячись на чітку регламентованість поведінки та постійний контроль з боку командного складу  – це є спільність автономна й самодостатня. Вона здатна сама як вирішувати свої внутрішні проблеми, так і створювати конфліктні ситуації.

Конфлікти між курсантами негативно впливають як на конфліктуючих, так і на всю групу.

Профілактика конфліктів є одним з найважливіших завдань у будь якому колективі, та для вишу МВС, яким є Донецький юридичний інститут вона особливо актуальна, адже знаходячись на казарменому положенні молода людина може реалізувати свої соціальні потреби лише в межах існуючого колективу, а її соціальна активність у будь якому випадку пов’язана з соціальним життям взводу, курсу, факультету, інституту.

Прийнято вважати, що попередити конфлікт набагато легше, ніж конструктивно вирішити його.

Детальніше...
 
Науково-педагогічні працівники здійснюють опублікування наукових доробок та передають власні праці до фонду рідного вишу
Про інститут - Новини

Частиною формування майбутнього фахівця є наявність відповідної літератури. Адже, саме завдяки книжці у особи формуються певні уявлення про визначений об’єкт, а головне: книга – надає можливість ознайомитися та зрозуміти структуру її зіставлення, що також є частиною на шляху удосконалення навичок щодо вірного оформлення відповідних наукових праць.

Створення будь-якого наукового доробку це складна та тривала праця. Проте, у відповідності до освітніх вимог, такі роботи мають бути виходячи із декількох позицій: розробка і безпосередня робота над проблематикою кожним науковцем; забезпечення навчально-методичним матеріалом викладаємої навчальної дисципліни та у зв’язку із власним розвитком науковця.

Саме такі позиції і сприяли створенню у стінах Донецького юридичного інституту МВС України на кафедрі цивільно-правових дисциплін юридичного факультету її завідувачем, кандидатом юридичних наук Піддубною Дар’єю Сергіївною двох наукових доробок: навчального посібникаПравове регулювання органічного господарювання Legal regulation of organic management та монографічного дослідженняОрганічне господарювання: наукова концепція аграрно-екологічних та цивільно-господарських відносин.

Детальніше...
 
Книги від АКАДЕМІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРЕСИ
Про інститут - Новини

Академія Української Преси (АУП) - незалежна організація, яка  впроваджує ключові ініціативи в сфері медіаосвіти та  перекваліфікації журналістських кадрів в Україні, сприяє поширенню медіаграмотності та європейських стандартів журналістики, якісно інформуючи суспільство за допомогою досліджень, навчання та публікацій фахових видань. Академія української преси сприяє інформуванню та критичному споживанню медіа українським суспільством та дотриманню стандартів соціально-відповідальної журналістики в Україні.

Завдяки небайдужості працівників АУП, які зацікавилися діяльністю Донецького юридичного інституту МВС України, нещодавно наша скарбничка збагатилась декількома новими екземплярами.

Детальніше...
 
Перший проректор Донецького юридичного інституту на Дошці пошани МВС України
Про інститут - Новини

З метою підвищення виховного впливу на працівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ, вшанування кращих працівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та тих працівників, які найбільше сприяють розвитку та становленню органів досудового слідства МВС, заохочення працівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та інших працівників органів внутрішніх справ, підвищення авторитету професії слідчого, а також, пропаганди та висвітлення їх роботи, наказом № 155 від 14 квітня 2011 року затверджено Положення про Дошку пошани Головного слідчого управління МВС.

Згідно цього Положення, на Дошку пошани заносяться працівники слідчих підрозділів органів внутрішніх справ, які досягли високих показників в оперативно-службовій діяльності, зразково виконують вимоги Присяги і статутів, виявили мужність і самовідданість при виконанні службових обов'язків, а також інші працівники органів внутрішніх справ, які зробили значний внесок у покращання матеріально-технічного стану слідчих підрозділів та підвищення ефективності їх процесуальної діяльності.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 66
Ми у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval