Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


75.2%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.3%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.2%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 62
Вчора: 537
Цього тижня: 1183
Минулого тижня: 3667
Цього місяця: 10465
Минулого місяця: 11583
Всього: 1204230


У газеті «Червоний гірник» з нагоди святкування 25-річчя з Дня отримання статусу вищого навчального закладу вийшла друком стаття про діяльність Донецького юридичного інституту
Про інститут - Новини

08 лютого 2018 року Донецький юридичний інституту МВС України відзначив 25-ту річницю з Дня отримання статусу вищого навчального закладу, який через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни, був вимушений змінити місце дислокації, і з 2014 року розпочав свою активну діяльність у місті Кривий Ріг.

З нагоди Ювілею проректор інституту, кандидат юридичних наук, полковник поліції Панченко Микола Анатолійович надав інтерв’ю Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник». Так, 15 лютого 2018 року на шпальтах газети м. Кривого Рогу «Червоний гірник» з нагоди святкування 25-річчя з Дня отримання статусу вищого навчального закладу надруковано статтю під назвою «Донецький юридичний інститут: науковий пошук, підвищення рівня освіти, зміцнення кадрового потенціалу». Дуже приємно, що така визначна подія в історії вишу-переселенця не лишається без уваги місцевих ЗМІ.

Детальніше...
 
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на факультеті № 2 проведено виховний захід
Про інститут - Новини

15 лютого на факультеті № 2 в рамках військово-патріотичного виховання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав було проведено виховний захід.

29 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

Військово-патріотичний захід для курсантів було проведено бібліотекарем Маріупольського ЦППП «Академія поліції» Наталією Вікторівною Семеновою, яка змістовно розповіла про подвиги наших співвітчизників, які віддавали своє життя виконуючи інтернаціональний обов’язок. Окрім того, аби курсанти змогли проникнутися цими подіями, їм було запропоновано переглянути уривки з архівів воїнів Афганістану, які супроводжувалися музичним оформленням. Перегляд архівних фото та відеоматеріалів нікого не залишило байдужими. До перегляду також було запропоновано інтерв'ю однієї з матерів тих героїв, які боролися за мир Більш того, були приведені реальні факти з життя афганців, зведення про кількість тих, кого було відправлено воювати у «гарячі точки», і тих, хто згодом пав жертвами цієї безглуздої війни. Воїнам-інтернаціоналістам у м. Маріуполі встановлено пам’ятник, яки розташовано у одному з парків міста.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 25 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
Вітаємо Президента поліції Баварії, доктора Вільгельма Шмідбауєра з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут представлено на засіданні Координаційної ради між правоохоронцями та представниками вишів-партнерів
Про інститут - Новини

16 лютого у Головному управлінні Національної поліції в Донецькій області відбулося друге засідання Координаційної ради між правоохоронцями та представниками вишів-партнерів. На засіданні Координаційної ради підбили підсумки співпраці у першому кварталі її діяльності та обговорили нові ініціативи. У найближчих планах: молодіжна варта, яка патрулюватиме вулиці спільно з поліцейськими, представництво у робочій групі Громадської ради при МВС, активізація діяльності громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», розробка захищеного програмного забезпечення та сучасні практики професійної підготовки працівників поліції.

До Координаційної ради, створеної між Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, Маріупольським державним університетом та Приазовським державним технічним університетом, увійшли представники ще двох навчальних закладів – Донецького юридичного інституту МВС України і маріупольського НВК «Ліцей-школа № 48». Донецький юридичний інститут на засіданні Координаційної ради представляли: від ректорату інституту ‑ проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров, від науково-педагогічного складу факультету № 2 Сергій Пекарський.

Безпосередньо участь в засіданні взяли очільник поліції Донецької області Микола Семенишин, ректор ПДТУ В’ячеслав Волошин, перший проректор МДУ Олена Булатова та голова студентської ради Сергій Яровий, директор НВК «Ліцею-школи № 48» Лілія Борисенко та представники різних підрозділів поліції.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту взяли участь у святкуванні Масляної
Про інститут - Новини

Масляна - це старовинне добре і веселе слов'янське свято, що знаменує зустріч зими з весною, повертає до нового життєвого циклу, радіє сонцю, пригощає всіх млинцями і підготовлює до Великого посту 2018.

Українське свято Масниця (Колодій) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2018 році Колодій тривав з 12 по 18 лютого. Менш поширеними назвами свята є Сиропуст, Пущення, Масниця або ж «Бабський тиждень». За українською традицією це гуляння перед найсуворішим постом, яке справляли його, весело та смачно. Цього року у місті Кривому Розі Масляну святкували у всіх районах.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту прийняли участь у загальних зборах ГО “Молодіжна Ліга Майбутніх поліцейських”
Про інститут - Новини

2 роки та 3 місяці... саме стільки часу на Донеччині діє громадська організація “Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських”, яка за час своєї роботи внесла значні внески у Національну поліцію України. За 2 роки поліцейськими вирішили стати понад 40 учасників-лігівців, 14 з них навчається на 1-му курсі факультету № 2 ДЮІ, ще 5 ‑ на 2-му курсі факультету № 1. Приємно, що два роки тому одними з організаторів Ліги стали представники молоді Донеччини, які зараз є курсантами інституту ‑ Аліна Кирилова та Олександра Колєсова. В подальшому планується, що ще більше учасників організації стануть курсантами та студентами інституту. Участь у проекті Схід — Захід разом, перші спільні іміджеві виступи з поліцією, перші кроки з мотивації молоді до активної реалізації соціальних проектів на Донеччині все це стало каталізатором для вибору професії правоохоронця учасниками Ліги. Для багатьох лігівців і нинішніх курсантів ця організація стала важливою частинкою життя, тому і зараз вони приймають активну участь у її житті.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Донецький юридичний інститут презентовано у м. Волноваха

 

Детальніше...
 
Вітаємо президента Донецької торгово-промислової палати, доктора економічних наук, професора Геннадія Дмитровича Чижикова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Геннадію Дмитровичу!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи!

Детальніше...
 
Вітаємо голову профспілкової організації, викладача кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Донецького юридичного інституту Юрія Олексійовича Миронова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Юріє Олексійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Пропрацювавши 12 років в практичних підрозділах міліції, Ви пройшли шлях від контролера УВС Донецького облвиконкому до слідчого Ленінського РВВС м. Донецька. Не зважаючи на брак часу, паралельно з нелегкою та відповідальною службою в 1988 році Ви закінчили Харківський юридичний інститут та отримати фах юриста-правознавця.

Детальніше...
 
Про інститут - Новини
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота Факультету № 4 Донецького юридичного інституту МВС України

 

Детальніше...
 
Переможний старт у волейбольному чемпіонаті Криворіжжя
Про інститут - Новини

Після відзначення приємної події - 25 річниці з Дня набуття Донецьким юридичним інститутом МВС України статусу вищого навчального закладу розпочався Чемпіонат – 2018 Аматорська волейбольна ліга (АВЛ) в м. Кривий Ріг. Наші спортсмени, при підтримці керівництва вишу та факультету № 1 (факультет для підготовки працівників для Національної поліції), беруть участь в цьому турнірі вже вдруге. Забігаючи наперед, слід зазначити, що чоловіча волейбольна дружина підтримала дівчат із ВК «ДЮІ» та здобули вольову перемогу.

У січні поточного року Федерація волейболу м. Кривий Ріг направила пропозицію команді Донецького юридичного інституту взяти участь у чемпіонаті міста. На передодні змагань зустрічалися представники команд учасників та узгоджували регламент проведення Чемпіонату-2018. У змаганнях беруть участь дев’ять команд. Змагання проходитимуть у два кола. За результатами першого – команди зіграють між собою по круговій системі та визначаться дві групи, які розіграють призові та подальші місця турніру. Чемпіонат проходитиме протягом лютого – квітня 2018 р. Змагання будуть проходити в спортивній залі Професіонального транспортно-металургійного ліцею м. Кривого Рогу (ВПУ № 46, Саксаганський р-н, вул. Івана Авраменка (Корнійчука), буд. 25). Вхід для бажаючих вільний.

Детальніше...
 
Брейн-ринг Донецького юридичного інституту з нагоди 25-ої річниці з дня отримання статусу вищого навчального закладу (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

Брейн-ринг - особлива інтелектуальна гра швидкості думок та прийняття рішення. Участь в таких іграх - вагомий плюс до ерудиції. Вона непередбачувана, але об'єднує. Команди разом відповідають на питання, разом радіють перемозі. Крім того, вона вимагає майже миттєвої концентрації думок, вміння логічно мислити, працювати у команді та знаходити обґрунтовану відповідь на питання.

Минулого тижня на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 41, з нагоди 25-річчя з дня отримання статусу вищого навчального закладу Донецьким юридичним інститутом, відбулася інтелектуальна гра брейн-ринг. Організаторами заходу став виш-переселенець, який забезпечує освітню діяльність в місті Кривому Розі з 2014 року. Метою даної гри було не тільки розширення кругозору та можливість продемонструвати свої знання, а й проявити творчу активність, оригінальність мислення та вміння приймати нестандартні рішення.

Детальніше...
 
18 лютого – Прощена неділя
Про інститут - Новини

Остання неділя перед Великим Постом в народі вже багато століть прийнято називати Прощеною. Саме в цей день після вечірнього богослужіння у всіх православних храмах прийнято здійснювати особливий чин прощення, коли священнослужителі та прихожани взаємно просять один в одного прощення за всі свідомі і несвідомі образи, які могли бути заподіяні за останній рік.

Це робиться для того, щоб вступити в світлий період, що відкривається Великим постом, з чистою душею, а також досягти більшого єднання з усіма людьми та Богом.

Враховуючи той факт, що Прощену неділю завжди відзначається в останній день Масниці кожен рік воно випадає на різні дати в залежності від розкладу Масляного тижня. Прощену неділя 2018 року припадає на 18 лютого, передуючи початку Великого посту.

Згідно з Євангельським читанням, християни повинні не тільки пробачити один одному всі образи, але ще і вжити всіляких заходів для примирення інших ворогуючих людей.

Також в цей день під час церковної літургії читається Євангеліє, а саме спеціальна частина з Нагірної Проповіді, де говориться про важливість прощення образ всім близьким і навіть малознайомим людям, адже без цього людству неможливо буде отримати прощення вчинених гріхів від Отця Небесного.

Детальніше...
 
«Зроби свій вибір» під таки гаслом на свято Масляної (Колодія) у м. Маріуполі проведено «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти»
Про інститут - Новини

Питання проведення профорієнтаційної роботи щодо якісного відбору кандидатів на службу в підрозділи Національної поліції України, їх фахової підготовки в Донецькому юридичному інституті МВС України, а також цивільних юристів постійно знаходиться на контролі керівництва інституту.

Ідейними організаторами профорієнтаційних заходів на території Донецької стали ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний та начальник ГУНП в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Олександрович Семенішин. Зусилля особового складу ДЮІ МВС України, співробітників поліції Донеччини, задля якісної профорієнтаційної роботи серед школярів та молоді міста, відображаються у проведенні «Фестивалів поліцейської та юридичної освіти».

Так, 17 лютого у м. Маріуполь Донецької області на свято Масляної (Колодія) було проведено Фестиваль поліцейської та юридичної освіти, в якому безпосередньо прийняли участь представники науково-педагогічного складу факультету № 2 інституту спільно з курсантами-першокурсниками та слухачами курсів первинної професійної підготовки працівників поліції. Організаторами Фестивалю виступили Донецький юридичний інститут МВС України, Головне Управління Національної поліції в Донецькій області, Департамент освіти Маріупольської міської ради та Ліга майбутніх поліцейських.

Детальніше...
 
У стінах Донецького юридичного інституту відбувся День відкритих дверей та святкування Масляної (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

17 лютого 2018 року, на базі факультету №1 (підготовки поліцейських), що розташований за адресою м.Кривий Ріг, вул.Співдружності 92а, пройшов комплексний профорієнтаційний захід, який зібрав майбутніх абітурієнтів та їх батьків, а також святкування Масляної.

Організатор профорієнтаційного заходу виступив Донецький юридичний інститут МВС України. Мета заходу – популяризація серед населення відомчої вищої юридичної освіти, роботи в системі правоохоронних органів України, надання інформації про набір на навчання до Донецького юридичного інституту за усіма формами, а також надання допомоги учням випускних класів у виборі майбутньої професії.

З початку заходу абітурієнти розпочали знайомство з інститутом: на них на подвір’ї чекали виставки криміналістичної техніки, службових автомобілів, стрілецької зброї і спеціальних засобів. Старшокласники та їх батьки побачили демонстрацію повсякденної форми одягу курсанта та працівника ОВС.

Не зважаючи на туман та прохолодну погоду гостей на День відкритих дверей завітало чимало.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Володимира Петровича Садкового з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Володимире Петровичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Вітаємо Голову Львівського апеляційного господарського суду Бориса Дмитровича Плотніцького з Днем народження
Про інститут - Новини

Шановний Борисе Дмитровичу!

У цей святковий для Вас день прийміть найщиріші вітання.

Детальніше...
 
Вітаємо викладача загально-правових дисциплін Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України Андрія Миколайовича Курило з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Андрію Миколайовичу!

У цей радісний день прийміть теплі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті відбулась I Всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів»
Про інститут - Новини

Службова діяльність правоохоронців є стресогенною, навіть екстремальною, адже пов’язана із припиненням злочинних посягань на життя та здоров’я пересічних громадян, часто здійснюється в надзвичайних обставинах та ситуаціях, пов’язаних з підвищеним професійним ризиком, небезпекою для життєдіяльності. Правоохоронці часто потерпають від стресових ситуацій, адже такі професії, як поліцейський, військовий, рятувальник, працівник Служби безпеки України відносяться до екстремальних. Але, коли стресова ситуаціє є контрольованою, негативних ускладнень можна уникнути. Тож, адаптуватися до умов агресивного середовища та підвищити рівень стресостійкості є важливим психологічним вмінням для правоохоронця.

15 лютого 2018 року в Донецькому юридичному інституті МВС України науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності спільно з Благодійною організацією «БТ «Мережа» м. Кривий Ріг»" провели I Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Психологічні засади забезпечення службової діяльності працівників правоохоронних органів». На запрошення прийняти участь у науковому заході відгукнулися понад 150 учасників, які власними теоретичними та практичними здобутками забезпечують психологічний супровід діяльності працівників правоохоронних органів. Це представники Національної поліції України; Національної гвардії України; Служби безпеки України; Державної Служби України з надзвичайних ситуацій; представники класичних вищих навчальних закладів та вишів зі специфічними умовами навчання; представники освітніх установ та громадських організацій.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 5
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval