Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 144
Вчора: 410
Цього тижня: 554
Минулого тижня: 2742
Цього місяця: 10644
Минулого місяця: 16091
Всього: 1317159


Вітаємо ректора Маріупольського державного університету, доктора політичних наук, професора Костянтина Васильовича Балабанова з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо ректора Маріупольського державного університету, доктора політичних наук, професора Костянтина Васильовича Балабанова з Днем народження!

Шановний Костянтине Васильовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі колись звичайного вчителя історії в сільській школі. На сьогоднішній час Ви відомий вчений, фахівець в області теорії міжнародних відносин, міждержавного співробітництва і проблем європейської інтеграції, який донині віддає сили і час, душу і серце справі, обраній багато років тому.

Детальніше...
 
Вітаємо ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Героя України, заслуженого працівника народної освіти України, доктора філософських наук, професора Леоніда Васильовича Губерського з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Героя України, заслуженого працівника народної освіти України, доктора філософських наук, професора Леоніда Васильовича Губерського з Днем народження!

Шановний Леоніде Васильовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

У цей день висловлюємо Вам найтепліші слова глибокої вдячності і поваги.

Детальніше...
 
Вітаємо Криворізький національний університет з ЮВІЛЕЄМ
Про інститут - Новини

Вітаємо Криворізький національний університет з ЮВІЛЕЄМ

Криворізькому національному університету виповнилося 95 років – це чималий термін, якому притаманні успіх творення, пошуки творчості, осмисленість подальшого розвитку.

Університет з кожним роком стає тільки краще, і сотні вчорашніх студентів стали висококваліфікованими фахівцями і керівниками, знайшли застосування своїм знанням, таланту в багатьох сферах гірничої діяльності і не тільки. Більшість з них займають високі керівні посади в органах державної влади, в різних галузях промислового виробництва, освіти, науки, культури та інших сферах.

Вишу є чим пишатися – це і яскравими сторінками біографії університету, іменами тих, хто стояв біля витоків його створення, хто забезпечував і забезпечує його авторитет і затребуваність сьогодні.

Детальніше...
 
Прогулянка по історичним місцям м. Кривого Рогу курсантами 1-го курсу ПФПНПУ
Про інститут - Новини

Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України в День працівника освіти та у свій вихідний прогулялися містом та відвідали історичні міcця Кривого Рогу. Разом з офіцерами курсу вони пройшлися проспектом, з якого почалося існування сучасного міста та вперше побачили проспект Поштовий. Легендарна вулиця вразила курсантів своєю атмосферою: історією, красивою архітектурою, пішохідною зоною, незвичайними пам’ятниками, у тому числі і сучасними арт-об’єктами.

Парк імені Гагаріна, що трохи далі, вразив екскурсантів своїм соняшним годинником, який нещодавно з’явився у «місті довжиною в життя». Поруч з годинником зручно розташувався Палац дитячої та юнацької творчості, а з іншого боку – аква-зона з багатьма птахами, яких годували мешканці міста, що також вийшли на прогулянку у цей осінній день.

Ангеліна Давидович, курсант 105-го навчального взводу, поділилася своїми враженнями від побаченого: «До вступу до Донецького юридичного інституту я мешкала в місті Слов’янськ Донецької області. Це маленьке місто, а Кривий Ріг мене надихає своїми масштабами. Ми живемо тут трохи більше місяця та ще не мали можливості добре познайомитись з містом, яке гостинно прийняло нас на період навчання. Але всьому свій час».

Детальніше...
 
Співробітники Управління патрульної поліції м. Маріуполя надають допомогу у практичному становленні майбутніх поліцейських Донеччини
Про інститут - Новини

У рамках активної співпраці з практичними підрозділами поліції Донеччини, фахівцями інституту, які забезпечують освітньо-виховний процес курсантів-першокурсників 27 вересня було проведено зустріч курсантів ДЮІ з представниками Управління патрульної поліції м. Маріуполя.

На зустрічі були присутні заступник командира батальйону патрульної поліції, старший лейтенант поліції Денис Черенишин, інспектор зв’язку з громадськістю, лейтенант поліції Євгенія Іваненко та інспектор відділу моніторингу, лейтенант поліції Іван Семененко. У ході зустрічі були обговорені такі питання, як: створення дорожньої патрульної поліції, функції та структура патрульної поліції тощо. Окрім того, курсантів зацікавило питання чи зможе випускник Донецького юридичного інституту стати патрульним поліцейським. Були зазначені особливості роботи патрульних, у якій є, як свої складнощі, так і переваги. Окрім того, представники Управління патрульної поліції м. Маріуполя розповіли про етапи відбору до патрульної поліції, а також про специфіку підготовки патрульних, оскільки специфіка роботи у територіальних підрозділах поліції має свої особливості від роботи у патрульній поліції.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники прийняли активну участь у першому півмарафоні у м. Маріуполі
Про інститут - Новини

1 жовтня для мешканців та гостей Маріуполя запам’ятався проведенням першого у місті півмарафону: біг на дистанції 500 м, 1000 м., 5000 м., 10000 м. та 21 000 метрів. Легкоатлетичний півмарафон розпочинався на пр. Нахімова  біля площі Воїнів-Визволителів та продовжувався по Приморському парку.

Цей захід був присвячений пропаганді здорового способу життя, фізичної культури та спорту. У забігах на різні дистанції взяли участь мешканці різного віку ‑ від малого до великого, представники всіх професій. За першість змагалися і курсанти-першокурсники ДЮІ, які навчаються у м. Маріуполі. Не дивлячись на прохолодну погоду команда курсантів безпосередньо приймала участь у забігах на 500 м, 1000 м., та 5000 м.

Перед початком спортивного свята відбулася реєстрація учасників за віком та дистанціями. За даними засобів масової інформації у цей вихідний день понад півтисячі громадян різного віку зібралися на площі Воїнів Визволителів, аби перевірити свої сили та отримати емоційний гарт.

Детальніше...
 
Курсанти ДЮІ набувають практичного досвіду на заняттях з дисципліни «Долікарська допомога»
Про інститут - Новини

Навчальний процес курсантів Донецького юридичного інституту, як завжди йде в ногу з часом.

«Долікарська допомога» – це навчальна дисципліна, після вивчення якої майбутній поліцейський повинен знати та вміти самостійно допомогти людині, здійснити перші долікарські заходи аби врятувати життя.

Враховуючи практичну значущість навчальної дисципліни, на заняття в м. Маріуполі постійно залучаються практичні працівники, яким доводилось і доводиться надавити людям допомогу.

Цього разу, за ініціативою старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Ковальової Ольги, запрошено фельдшера 22 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Донецькій області Дмитра Коваленка.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval