Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 144
Вчора: 410
Цього тижня: 554
Минулого тижня: 2742
Цього місяця: 10644
Минулого місяця: 16091
Всього: 1317159


Голова підкомітету з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції передав книги до Бібліотеки інституту
Про інститут - Новини

Бібліотека Донецького юридичного інституту МВС України, яка пише нову главу свого розвитку після передислокації інституту до м. Кривий Ріг, проводить кропітку роботу по створенню потужного книжкового фонду. Завдяки друзям навчального закладу на даний час бібліотечний фонд нараховує близько 60000 примірників.

Детальніше...
 
Привітання з Днем юриста від Голови Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу
Про інститут - Новини

Привітання з Днем юриста від Голови Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу

 
Шановні юристи та працівники юридичної сфери, співробітники, курсанти, студенти, слухачі, випускники і ветерани Донецького юридичного інституту МВС України!
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,  професор Віктор Бесчастний

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – з Днем юриста України!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Знання права і вміння його застосовувати стало важливою умовою не тільки для здійснення багатьох функцій держави, а й спокійного життя кожної людини. Наш Донецький юридичний інститут МВС України надає повноцінну правову допомогу, стоїть на сторожі інтересів як цілої країни, так і кожного її громадянина. Адаптований до практичної діяльності випускник стає мірилом престижу навчального закладу, його життєздатності. Саме від Вас, шановні викладачі юридичних дисциплін, від Вашого вміння дати глибокі знання з юриспруденції, залежить рівень правосвідомості та правової культури українського суспільства в майбутньому.

Детальніше...
 
Вітаємо відомого українського журналіста, головного редактора популярної газети «Донеччина» Ігора Олексійовича Зоца з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо відомого українського журналіста, головного редактора популярної газети «Донеччина» Ігора Олексійовича Зоца з Днем народження!

Шановний Ігоре Олексійовичу!

Дозвольте колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ми щиро цінуємо Вашу підтримку, яку Ви завжди надавали нашому навчальному закладу, інформуючи громадськість на шпальтах  популярної газети «Донеччина» про досягнення та перспективи вишу. Глибоку повагу викликає Ваша чітка патріотична громадянська позиція в такі складні для народу та держави часи.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Ольгу Олександрівну Новікову з Днем народження
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата філологічних наук Ольгу Олександрівну Новікову з Днем народження

Шановна Ольго Олександрівно!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами. Ваша доля тісно пов’язана з вишем-переселенцем уже протягом багатьох років. Ми вдячні Вам за те, що Ви лишилися нашим працівником і самовіддано продовжуєте працювати задля розвитку і процвітання рідного закладу.

Керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями Ви впродовж багатьох років на високому рівні здійснюєте підготовку правоохоронців рідної держави.

Детальніше...
 
Курсанти-першокурсники прийняли участь у урочистостях, присвячених Дню юриста, які відбулися у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України
Про інститут - Новини

Указом Президента України від 16 вересня 1997 року № 1022/97 «Про День юриста» встановлено, що професійне свято День юриста відзначається щорічно 8 жовтня.

Саме тому 6 жовтня, у Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбулися урочистості, присвячені Дню юриста. В заходах прийняли участь представники науково-педагогічного складу інституту, фахівці Академії поліції, курсанти-першокурсники факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та слухачі курсів первинної підготовки поліцейських Академії поліції.

Урочисті заходи відкрив заступник директора Академії поліції підполковник поліції Сергій Дмитрович Хохряков, який привітав присутніх з наступаючим Днем юриста. Від громади м. Маріуполя всіх присутніх привітав з професійним святом заступник голови Маріупольської міської ради Ярослав Сергійович Хотнянський. Так, Ярослав Сергійович у своїй вітальній промові відзначив необхідність дотримання норм права у нашому повсякденному житті та вручив Подяку міського голови фахівцю інституту старшому лейтенанту поліції Станіславу Ігоровичу Клименку, а також Почесні грамоти провідному фахівцю відділення забезпечення діяльності Академії поліції Ользі Ігорівні Коноваленко та викладачу спеціальних дисциплін «Академії поліції» Вадиму Анатолійовичу Брильову.

Детальніше...
 
Керівництво та курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ привітали школу №74 з 30-річчям
Про інститут - Новини

Криворізька спеціалізована школа № 74 – це школа суспільно-гуманітарного напрямку з економічним та правовим профілем навчання. На навчання до нашого інституту з цієї школи прибули деякі курсанти. Дізнавшись про запрошення, з нагоди святкування 30-річчя, курсанти виявили неабияке бажання відвідати рідні стіни закладу та висловити слова подяки.

Так, 29 вересня, напередодні свята Дня працівника освіти та з нагоди святкуванням 30-го ювілею, керівництво факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України разом з курсантами відвідали урочисті заходи Криворізької спеціалізованої школи № 74.

Детальніше...
 
8 жовтня своє професійне свято відзначають правники України
Про інститут - Новини

8 жовтня своє професійне свято відзначають правники України

День юриста з'явився в календарі України за Наказом Президента № 1022/97 від 16 вересня 1997 року. Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. Професійне свято людей, все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, вони активно сприяють руху України на шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Для українського суспільства, як і для населення будь-якої країни, професія юриста дуже важлива, адже саме на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval