Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 144
Вчора: 410
Цього тижня: 554
Минулого тижня: 2742
Цього місяця: 10644
Минулого місяця: 16091
Всього: 1317159


Участь Донецького юридичного інституту в ярмарці вакансій «Місто професій» (ФОТОЗВІТ)
Про інститут - Новини

У неділю, 8-го жовтня, у парку Героїв, що неподалік від мерії Кривого Рогу, відбувся загальноміський захід «Місто професій». Цей національний проект організований для того, щоб надати можливість дітям спробувати себе у різних професіях і дізнатись про їхні тонкощі. Три години, з 12.00 до 15.00, діти мали змогу ознайомитися з азами різноманітних видів діяльності, адже щоб зробити вірний вибір, треба все спробувати на собі.

У заході серед понад 50 роботодавців приймали участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України. Метою участі фахівців інституту в ярмарці вакансій була презентація професії правоохоронця. Маленькі допитливці мали змогу спробувати самостійно розібрати та зібрати зброю, спорядити магазин, надати першу медичну допомогу (зробити штучний масаж серця та штучне дихання), а також зробити власні відбитки пальців на професійному обладнанні разом з викладачами вишу. Кожен бажаючий мав змогу сфотографуватися на згадку в спорядженні поліцейського.

Детальніше...
 
Представники Донецького юридичного інституту МВС особисто привітали виш-переселенець з Ювілеєм
Про інститут - Новини

03 жовтня 2017 року свій 25-річний ювілей відзначав виш-переселенець – Донецький державний університет управління.

З перших років свого існування університет став справжнім витоком знань, одним з найбільших вищих навчальних закладів Донеччини, одним із лідерів вищої школи, який зробив величезний внесок у розвиток освіти і науки України.

Детальніше...
 
Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітана поліції Івана Володимировича Кучука з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо старшого інспектора відділення організації служби Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», капітана поліції Івана Володимировича Кучука з Днем народження!

Шановний Іване Володимировичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Перебуваючи на службі в органах МВС більше десяти років, Ви досягли неоціненного практичного досвіду. Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність – це ті риси, які стали запорукою теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Ольгу Леонідівну Стрельник з Днем народження!
Про інститут - Новини

Вітаємо доцента кафедри загально-правових дисциплін, кандидата юридичних наук Ольгу Леонідівну Стрельник з Днем народження!

Шановна Ольго Леонідівно!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами як випускницею нашого навчального закладу, яка, отримавши глибокі знання під час навчання у нашому виші та, набувши неоціненного досвід практичної роботи, попрацювавши слідчим, знову повернулася до стін рідної Alma Mater, щоб передати свій науковий та практичний досвід майбутнім поколінням.

Детальніше...
 
Участь представника кафедри господарсько-правових дисциплін ДЮІ МВС України у Промисловому юридичному форумі 2017
Про інститут - Новини

04 жовтня 2017 року доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, к.ю.н., адвокат Макаренко Н.А. прийняла участь у Промисловому юридичному форумі 2017, організованому видавництвом «Юридична практика» та акредитованому Національною асоціацією адвокатів України. Форум складався з чотирьох панельних дискусій за різними напрямками.

Так, на Першій панельній дискусії, присвяченій структурним перетворенням в українській промисловості, виступив заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Довгань В.М., який розповів присутнім про проекти, що реалізуються на даний час Міністерством інфраструктури України і направлені на подальший розвиток як міжміського сполучення, так і на оновлення громадського пасажирського транспорту. В ході свого виступу Довгань В.М. наголосив на необхідності прийняття Закону «Про концесії», проект якого вже розроблений і який буде направлений на врегулювання питань щодо надання великих інфраструктурних об'єктів у концесію, як механізм співробітництва держави та бізнесу та альтернативний варіант приватизації для об'єктів, щодо яких неможливе передання права власності на майно. Також в ході Першої панельної дискусії розглядалось питання щодо доцільності прийняття Закону «Про промисловість», який би визначав перелік галузей економіки, які відносяться до промисловості.

Детальніше...
 
Гостинний візит волейбольної дружини до учнів ЗОШ № 74
Про інститут - Новини

Гостинний візит волейбольної дружини до учнів ЗОШ № 74

Нещодавно дівчата із Волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» завітали до спеціалізованої ЗОШ I-III ступенів № 74, яка розташована в Саксаганському районі, мкр. Ювілейний, 1а. В даному навчальному закладі знайшли притулок ігрові види спорту, серед них особливе місце посідає волейбол. Директор Оксана Павлівна Драч та заступник директора з НВР Слюсаренко Оксана Миколаївна були раді делегації Донецького юридичного інституту МВС України.

Нормативними актами МВС України та ДЮІ зазначена необхідність запрошення учнівської молоді на спортивні заходи, проведення профорієнтаційної агітації серед населення шляхом організації виступів спортсменів під час масових і святкових заходів. Керуючись відомчими нормативно-правовими актами спортивна профорієнтація є важливою складовою загальної проблематики. Ними, в свою чергу, визначено різні напрями здійснення іміджевих заходів, метою яких є якісна профорієнтаційна робота.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval