Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 113
Вчора: 254
Минулого тижня: 2414
Цього місяця: 8097
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327218


Вітаємо настоятеля Храму Святого мученика Іоанна Воїна протоієрея отця Валентина з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вітаємо настоятеля Храму Святого мученика Іоанна Воїна протоієрея отця Валентина з Ювілеєм! 1

Вельмишановний отцю Валентине!

Дякуємо Богу за дар Вашого життя, за Ваше служіння, за зерна любові, милосердя, віри і надії, що засіваєте у наших серцях.

Дуже вдячні долі, що вона в листопаді 2014 року, у важкий для нашого колективу час, подарувала нам зустріч з Вами. Протягом всього часу Ви є нашим духовним наставником. Своєю глибокою вірою, працьовитістю і жертовністю, посланими Вам Господом, допомагаєте нам подолати біль та смуток, разом пережити радість та печаль, вкладаючи надію та віру в серце кожної людини.

Схиляємо голови з визнанням і подякою за Ваші труди, молитви за наше майбутнє.

Детальніше...
 
Фахівці інституту отримали сертифікати про участь у тренінгу для тренерів з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій
Про інститут - Новини

З метою якісною підготовки викладачів-тренерів з актуальних питань виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій у Харківському національному університеті внутрішніх справ у рамках проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій в Україні» у період з 27 листопада до 1 грудня проходив п’ятиденний тренінг.

Даний тренінг проводився за участі Міністерства внутрішніх справ України, Місії ОБСЄ, Уряду Канади, Посольства Британії в Україні. У роботі тренінгу для тренерів з викладання тематики розслідування злочинів торгівлі людьми взяли представники Канадської поліції, Канадської поліцейської місії у Києві, ОБСЄ, Національний спеціаліст проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні представники вищих навчальних закладів МВС України, Академії поліції. Від Донецького юридичного інституту у тренінгу прийняли участь заступник декана факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Артем Шапарь, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський та викладач циклу спеціальних дисциплін Маріупольського центру ППП «Академія поліції» інституту Вадим Брильов.

Протягом тренінгу відбулося як теоретичне обговорення проблеми так і проведення практичних занять щодо виявлення, фіксації та використання в кримінальному провадженні фактичних даних про факти торгівлі людьми, вчинені із застосуванням інформаційних технологій. Окрім того 30 листопада 2017 відбулась зустріч учасників тренінгу, в тому числі й представників Донецького юридичного інституту, із представниками Інтерполу. У ході зустрічі обговорювались питання використання інформаційних баз Інтерполу у протидії злочинності.

Детальніше...
 
Залучення практичних працівників до проведення занять з дисципліни «Долікарська допомога»: поєднання теорії з практикою
Про інститут - Новини

Відомо, що своєчасно надана та правильно проведена перша долікарська допомога не лише рятує життя потерпілому, а й забезпечує подальше успішне лікування, запобігає розвиткові важких ускладнень, зменшує втрату працездатності або ступінь каліцтва.

Тому, курсанти Донецького юридичного інституту старанно та відповідально вивчають долікарську допомогу не лише за теоретичним матеріалом, але й практично, відпрацьовуючи кожен крок.

Так, за ініціативою та особистим запрошенням старшого викладача кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз кандидата юридичних наук Ковальової Ольги на практичне заняття з теми «Поранення та кровотечі» завітала медична сестра відділення нейрореанімації КЗ ОЗ обласної лікарні Ганна Котберг.

Детальніше...
 
4 грудня православні та греко-католики відзначають введення в храм Пресвятої Богородиці
Про інститут - Новини

Свята в честь Пресвятої Богородиці в нашому церковному календарі займають перше місце після свят Господніх. Головне завдання Богородичних свят – це показати нам велич, гідність і святість Пречистої Діви Марії, її роль у відкупленні людського роду та заохотити нас до її вшанування і наслідування. Найбільші Богородичні Свята, такі як Різдво й Успіння, говорять нам про перші та останні хвилини її життя на землі. Одиноке свято, яке нам висвітлює дитинство Пресвятої Богоматері – це свято Введення в храм, яке святкуємо 4 грудня. В багатьох Богослужіннях воно має назву: «Вхід у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії». Свято Введення відкриває деякі таємниці з дитячих років Пречистої Діви Марії, її виховання у святині та її приготування до найвищої гідності – бути Матір’ю Божого Сина.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України приєднався до акції «16 днів проти насильства»
Про інститут - Новини

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Щорічна акція “16 днів проти насильства” (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:

25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval