Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 22
Вчора: 506
Цього тижня: 1631
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12128
Минулого місяця: 15434
Всього: 1235959


Напередодні дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України у Маріуполі проведено День відкритих дверей «Фестиваль юридичної та поліцейської освіти»
Про інститут - Новини

21 квітня об 11.30 на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МІС України особовий склад факультету № 2 провів День відкритих дверей «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти».

На профорієнтаційному заході було присутніх понад 200 гостей з Мангушського району, Маріупольського морського ліцею, загальноосвітніх навчальних закладів м. Маріуполя, майбутні абітурієнти спільно з батьками. Зазначений захід проходив за участю ГУНП в Донецький області, громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» та представників НДЕКЦ.

Детальніше...
 
З нагоди Дня заснування навчального закладу Донецький юридичний інститут провів Фестиваль поліцейської і юридичної освіти
Про інститут - Новини

28 квітня Донецький юридичний інститут 57 років поспіль відзначає знаменну подію – День заснування навчального закладу. З цієї нагоди інститутом заплановано заходи, які підвищують імідж як інституту, так і професії поліцейського.

21 квітня, в навчально-виховному комплексі факультету № 1 Донецького юридичного інституту відбувся Фестиваль поліцейської та юридичної освіти, присвячений Дню заснування навчального закладу, який відвідали абітурієнти різного віку і з різних шкіл міста Кривого Рогу. Так, до навчального закладу завітали учні Криворізьких ЗОШ №20, 49, 115, Військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою, а також гості нашого міста – учні з м. Жовті Води. Жвавий інтерес до умов вступу та навчання у Донецькому юридичному інституті виявили патрульні поліцейські, які нещодавно пришли до лав поліції.

Гостей запросили до актової зали навчального корусу, де усі мали можливість отримати фахову інформацію як про історію вишу, так і про умови вступу до Донецького юридичного інституту його особливості як відомчого навчального закладу системи МВС та про потенціал науково викладацького складу.

Першим до присутніх звернувся перший проректор інституту капітан поліції Єгор Назимко, який представив гостям президію заходу та коротко ознайомив з історією навчального закладу. Єгор Сергійович звернув увагу присутніх, що у липні 2014 року через загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні Донецький юридичний інститут було переведено до м. Маріуполя Донецької області. Відповідно до наказу МВС України від 30 вересня 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України було передислоковано до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. На сьогодні інститут є вищим навчальним закладом МВС України, який завдяки самовідданості науково-викладацького складу інституту та всього колективу здійснює підготовку фахівців-юристів, що мають попит на ринку праці, як для Національної поліції України, так і для державних і комерційних структур. Підготовка фахівців в інституті здійснюється на денній та заочній формах навчання, у тому числі за джерелами фінансування: за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних і юридичний осіб.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 забезпечили проведення квест-заходу для шкіл Центрального району м. Маріуполя «Бути здоровим, жити здорово!»
Про інститут - Новини

19 квітня у загальноосвітній школі № 7 м. Маріуполя проходив квест-захід для шкіл Центрального району «Бути здоровим, жити здорово!». Мета заходу популяризація безпечної життєдіяльності, здорового способу життя, фізичної культури та спорту. Захід мав патріотично спрямований напрям та був пов'язаний з правомірною поведінкою. Саме тому, забезпечували проведення заходу курсанти першокурсники факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. У заході приймали участь десять команд старшокласників з різних шкіл Центрального району м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України провели психологічний тренінг на тему: «Психопрофілактика дистресу в лавах Національної поліції»
Про інститут - Новини

13 квітня 2018 року перший проректор Донецького юридичного інституту МВС України, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович вручив старшому психологу СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковнику поліції Кендиш Олені Миколаївні два навчально-практичних посібника на тему: «Теоретичні та емпіричні засади розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів» та «Психотренінгові практики з розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів». Посібники розроблено на замовлення науковим співробітником НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, психологом Когут О.О. за керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки завідувача Червінчука А.В.

Детальніше...
 
Кращі випускники інституту підтримують акцію «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю»
Про інститут - Новини

Куди б не закинула доля справжнього патріота свого навчального закладу, душею і серцем він завжди з Аlma Мater. Вимушено полишивши рідну землю Донеччини, кращий випускник Донецького юридичного інституту МВС України 2007 року Юрій Сергійович Коллер, як і сам інститут, мужньо та рішуче долає труднощі та негаразди, що виникають на новому місці перебування.

Детальніше...
 
Суботник на факультеті № 1 Донецького юридичного інститут до Дня довкілля
Про інститут - Новини

21 квітня Український день навколишнього середовища (День довкілля), головна мета якого — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

Детальніше...
 
На базі Донецького юридичного інституту розпочала діяльність Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських»
Про інститут - Новини

14 квітня, в Палаці культури «Мистецький» за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту Віктора Бесчастного відбулася презентацію Громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських», яка була створена в кінці 2015 року за ініціативи групи дітей-старшокласників з прифронтових населених пунктів Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного та Чермалика. На теперішній час організація налічує близько 1500 учасників з усіх куточків Донеччини. У регіоні успішно функціонує 21 самостійна ланка Ліги.

Детальніше...
 
Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» продовжують підтримувати внутрішньо-переміщених курсантів вишу
Про інститут - Новини

Благодійна організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» активно співпрацює з Донецьким юридичним інститутом МВС України та підтримує студентів і курсантів з Донецької і Луганської областей, які навчаються у виші-переселенці.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут МВС України підтримали вчені Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАН України
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України має багато друзів. Так, до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» приєдналися вчені Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України Беляневич Олена Анатоліївна та Мягкий Андрій Вікторович. Вони передали до бібліотеки вишу свою монографію «Корпоративне управління за законодавством України: теоретико-прикладні проблеми» (2017 р. видання). Автори монографії: Беляневич О.А. – відомий вчений не тільки в Україні, доктор юридичних наук, професор, завідувач відділу правового забезпечення ринкової економіки НДІ приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака, автор більше 100 наукових публікацій, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, член Науково-методичної ради Національної школи суддів України; Мягкий А.В. – кандидат юридичних наук, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, засновник адвокатського об’єднання «Андрій Мягкий та партнери».

Детальніше...
 
Фонд загальної бібліотеки інституту поповнився літературою із власної бібліотеки Гаращука Володимира Миколайовича
Про інститут - Новини

Дарування – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Факт надходження дарів у бібліотеку – показник престижу бібліотеки, її місця в суспільному житті, яскраве свідчення опікування її долею.

Детальніше...
 
Запоріжжя – Хортиця, Кривий Ріг – палац культури «Мистецький», цікаві зустрічі, нові знайомства та плани на майбутній розвиток громадської організації «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» у Кривому Розі
Про інститут - Новини

Кінець минулого тижня для нашого інституту відзначився знаменною подією. У м. Кривому Розі презентовано громадську організацію «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських». Приємно, що саме наш інститут став основою для розвитку руху патріотично налаштованої, з активною громадською позицією, молоді як Криворіжжя так і всієї Дніпропетровської області.

Детальніше...
 
Курсанти Донецького юридичного інституту вшанували пам'ять загиблих в дорожньо-транспортній пригоді
Про інститут - Новини

У вівторок вранці, 17 квітня, в Кривому Розі Дніпропетровської області сталося страшне, кроваве ДТП. Легковий автомобіль Mazda врізався в маршрутку, яку відкинуло на автобус, що рухався в зустрічному напрямку. За останніми даними, в результаті зіткнення трьох транспортних засобів загинули дев'ять осіб, ще понад 10 отримали травми різного ступеня тяжкості. У місті 18 квітня оголошено траур за загиблими.

Детальніше...
 
Вітаємо фахівця відділу режимно-секретного та документального забезпечення Марину Вадимівну Войчишену з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Марино Вадимівно!

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у святкових заходах ГУНП в Донецькій області, присвячених Дню карного розшуку
Про інститут - Новини

15 квітня виповнилося 99 років з дня створення підрозділів карного розшуку України. У цей день ще в далекому 1919 році Декретом Раднаркому України була утворена секція судово-кримінального розшуку в складі Народного комісаріату юстиції. Так підрозділи карного розшуку мають славну історію, але головне це те, що саме працівники підрозділів карного розшуку у різні десятиліття стоять на передньому краю боротьби зі злочинністю.

Детальніше...
 
Першого проректора інституту капітана поліції Назимка Єгора Сергійовича нагороджено грамотою Президії Національної академії наук України за цикл наукових праць «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України»
Про інститут - Новини

Постановою Національної академії наук України від 14.02.2018 № 55 «Про нагородження грамотами за підсумками 2017 року» цикл наукових праць першого проректора інституту доктора юридичних наук, старшого наукового співробітника капітана поліції Назимка Єгора Сергійовича «Інститут покарання неповнолітніх у кримінальному праві України» нагороджено грамотою Національної академії наук України.

Детальніше...
 
Вітаємо головного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії проблем правового та організаційного забезпечення діяльності Міністерства державного науково-дослідного інституту МВС України, к.ю.н. Юрія Сергійовича Коллера з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Юрію Сергійовичу!

Детальніше...
 
Вітаємо доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права юридичного факультету, кандидата юридичних наук Павліченко Євгенію Володимирівну з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановна Євгеніє Володимирівно!

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

Швидко сплинули два тижні, під час яких слухачі курсів підвищення кваліфікації (І заїзд – з 02 квітня до 16 квітня 2018 року) прослухали навчальний матеріал та практично відпрацювали навички тактичної поведінки працівника поліції на прикладі ситуативних завдань.

Детальніше...
 
У стінах Донецького юридичного інституту відбулася XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Використання сучасних досягнень криміналістики у боротьбі зі злочинністю».
Про інститут - Новини

12 квітня 2018 року на базі Донецького юридичного інституту МВС України (м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21) відбулася XV Всеукраїнська науково-практична конференція «Використання сучасних досягнень криміналістики у боротьбі зі злочинністю».

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 прийняли участь у забігу проти насильства
Про інститут - Новини

Курсанти першого курсу факультету № 2 підтримали інформаційну кампанію «Насильству немає виправдання» та разом з жителями Маріуполя, працівниками поліції та молоддю з Ліги майбутніх поліцейських долучилися до міського забігу. Попередньо представниками науково-педагогічного складу кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 інституту було доведена курсантам мета даної акції - формування культури нульової толерантності до домашнього та гендерно обумовленого насилля.

Отже, 12 квітня курсанти 106 та 107 навчальних взводів під керівництвом представників кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки прийняли участь у даному забігу. Слід зазначити, що організатори інформаційної кампанії – «ООН Жінки» та міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я» мають мету підвищити довіру до поліції як важливої структури у системі реагування та об’єднати правоохоронців та громаду у протидії насильства відносно жінок.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 24
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval