Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 116
Вчора: 254
Минулого тижня: 2417
Цього місяця: 8100
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327221


Донецький юридичний інститут МВС України отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за новою спеціальністю - 281 «Публічне управління та адміністрування»
Про інститут - Новини

Сьогодні якісна освіта - запорука успіху. Вона дає дорогу в життя багатьом молодим людям, особливо, якщо ти - висококваліфікований спеціаліст, справжній професіонал своєї справи. 

У наш стрімкий час швидких змін просто необхідно не відставати від реального життя. Кожен прагне нової повнішої інформації. Це стосується усіх сфер життя, а особливо тих, що впливають на усе наше подальше майбутнє, особливо, що стосується вибору професії.

Проаналізувавши нинішній попит на ринку праці, так щоб здобутий диплом був не красивим сувеніром, а засобом забезпечення майбутнього, достойної роботи та її винагороди, фахівцями Донецького юридичного інституту МВС України була пророблена кропітка робота щодо започаткування нової спеціальності - 281 «Публічне управління та адміністрування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, яка відкриває широкі перспективи для випускників з працевлаштування в органах державного управління та місцевого самоврядування, громадських організаціях, міжнародних фондах, недержавних організаціях різних форм власності.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики і соціальних комунікацій університету «Україна» Куйбіду Василя Степановича з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Вельмишановний Василю Степановичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілейним Днем народження!

Ваші вагомі досягнення у багатьох галузях наук України викликають до Вас почуття захоплення, поваги і вдячності.

Як талановитий науковець Ви проявили себе в галузі точних наук, здобувши науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. Ще більше Ваш науковий потенціал розкрився у правознавчій сфері – після успішного захисту кандидатської Ви у 2004 році захистили й докторську дисертацію. Результат Вашої невтомної наукової діяльності – понад 30 монографій, 150 статей з конституційного права, економіки, управління, прикладної математики і навіть 5 поетичних збірок. Справді, талановита людина талановита в усьому.

Детальніше...
 
Вітаємо кухара їдальні факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України Гінця Валерія Володимировича з Днем народження
Про інститут - Новини

Шановний Валерію Володимировичу!

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Вашого!

Професія кухаря – одна з найбільш затребуваних у всьому світі, і в нашій країні зокрема. Кухарем може бути кожен, хорошим кухарем – тільки обрані. Ви – Людина, яка присвятила цій професії своє життя, даруючи людям радість приготованих Вами запашних став.

Детальніше...
 
Вітаємо сторожа Донецького юридичного інституту Гаврюшенко Григорія Вікторовича з Ювілеєм!
Про інститут - Новини

Шановний Григорію Вікторовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Ювілеєм!

Хоча Ви протягом нетривалого часу є частиною великої і дружньої родини Донецького юридичного інституту, але вже за цей короткий час, завдяки притаманним Вам високій організованості, відповідальності, доброті, небайдужості до своєї справи, людяності, умінню підтримати в будь-якій ситуації Ви досягли поваги від керівництва й усіх працівників навчального.

Прийміть найщиріші слова подяки за Вашу активну життєву позицію. Глибоко цінуємо Вас як сумлінного та дисциплінованого працівника, який самовіддано служить громаді інституту.

Шановний Григорію Вікторовичу!

В цей святковий день від усього серця зичимо Вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, сили і витримки, невичерпної енергії та наснаги у досягненні і реалізації поставлених цілей, а труднощі й негаразди хай ніколи не трапляються на Вашому життєвому шляху. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

 
Переможний дебютний сезон…
Про інститут - Новини

Саме так можемо охарактеризувати виступ наших дівчат. На минулому тижні дівчата з волейбольного клубу «Донецького юридичного інституту» проводили заключну гру в Чемпіонаті міста Кривий Ріг в першій лізі з волейболу серед жіночих команд. Наші дівчата протягом чотирьох місяців боролися за перемогу в почесному турнірі, провели сім ігор та здобули сім перемог. Нагадаємо змагання проходили в один круг.

Так трапилося що дана зустріч була заключною не тільки для нашої команди ай взагалі в турнірі. Опонентом для наших дівчат була команда ВК «Темп». Зустріч, не зважаючи на турнірну таблицю виявилася не простою. Про що свідчить і результат – 3:1 на користь наших дівчат. Гра відбувалася в спортивній залі Донецького юридичного інституту. Гра виявилась не тільки заключною ай першою на домашній арені наших спортсменок. Що також було відповідально та хвилююче. Адже переглянути зустріч мали всі бажаючі і програвати було неможливо. Саме цим і скористалися наші опоненти із ВК «Темп» і добряче заставили похвилюватися наших дівчат. Водночас, глядач побачив видовищну та захоплюючу гру. Обслуговував зустрічі керівник Федерації волейболу м. Кривий Ріг Роман Михайлович Цвіль та Андрій Калашник.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь у відкритті сезону вуличних тренувань зі Street Workout у Маріуполі
Про інститут - Новини

6 травня курсанти першого курсу факультету № 2 інституту прийняли участь у відкритті сезону вуличних тренувань зі Street Workout. Змагання проходили на території Маріупольської загальноосвітньої школи № 9 Команду нашого інституту очолив провідний фахівець факультету № 2 Валерій Солейко, який особистим прикладом пропагує серед колег та курсантів здоровий спосіб життя, фізичну культуру та спорт.

Святковий настрій та гарна погода сприяла емоційній готовності курсантів до спортивної звитяги. Всім нам відомо, що, зокрема, підтягування це – корисна вправа для виміру свого фізичного стану, так як людина використовує тільки вагу свого тіла для вправи. Це природне та безпечне заняття, яке може бути виконане людьми усіх вікових груп, як чоловіками, так і жінками. І підтвердженням цього стало продовження знайомства курсантів інституту зі маріупольськими спортсменами зі Street Workout – керівник Руслан Український. Так, зайняття Street Workout надає можливість швидко перевірити фізичну силу, поєднуючи його позитивними емоціями за спортивні досягнення.

Детальніше...
 
Школярі загальноосвітніх шкіл Покровського та Саксаганського району міста Кривого Рогу побували з візитом в ДЮІ
Про інститут - Новини

З огляду на події, які відбуваються в Україні, ймовірність того, що звичайна людина може зіткнутися зі зброєю значно зросла, при цьому недбале або необережне поводження з нею може привести до трагічних наслідків, як для самої людини, так і для оточуючих.

Сьогодні, 5 травня 2018 року у приміщенні факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України, викладачами кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання Голиком В.А. та Цурканом О.П. було проведено інформаційно-практичний семінар «Заходи безпеки при поводжені зі зброєю» для більш ніж 120 учнів випускних класів шкіл Покровського та Саксаганського району м. Кривого Рогу.

Детальніше...
 
8 травня – День пам'яті і примирення
Про інститут - Новини

День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, був встановлений генеральною Асамблеєю ООН у 2004 році.

У багатьох країнах світу відзначають День перемоги над нацизмом, або День закінчення Другої світової війни в Європі 8-го травня, коли був ратифікований "Акт про беззастережну капітуляцію" збройних сил нацистської Німеччини. Підписаний начальником оперативного штабу генерал-полковником Йодлем за дорученням президента Німеччини Карла Деніца.

З цього приводу 8 травня 1945 роки люди в багатьох містах світу вийшли на вулиці - пили, цілувалися, танцювали, кричали, плакали.

Для більшості європейців 8 травня асоціюється з кінцем того жаху, яким стала для всього світу Друга світова, хоча попереду ще була битва за Окінаву, бомбардування Хіросіми і Нагасакі і капітуляція Японії.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval