Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 495
Вчора: 1384
Цього тижня: 495
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 11380
Минулого місяця: 12875
Всього: 1375255


29 травня відбулося чергове засідання Вченої ради вишу-переселенця
Про інститут - Новини

29 травня 2018 року проведено травневе засідання Вченої ради закладу вищої освіти.

Робота засідання розпочалася з розгляду питання «Про взаємодію інституту з Головними управліннями Національної поліції, Управліннями поліції охорони в областях та Управліннями патрульної поліції у містах».

Під час розгляду зазначеного питання проректор інституту капітан поліції Денис Нестеров зазначив, що однією з дієвих форм проведення профорієнтаційної роботи в інституті є виїзди працівників закладу вищої освіти до Головних управлінь Національної поліції в прилеглих областях, Управлінь патрульної поліції і, безпосередньо, робота з їх керівниками, а також – з працівниками секторів організації відбору та проведення атестування поліцейських при Головних управліннях Національної поліції. Ці виїзні робочі зустрічі дозволяють встановити прямий зв'язок з управліннями та тримати на постійному контролі чисельність абітурієнтів, які виявили бажання вступати до вишу.

Взаємодія вишу-переселенця з Управліннями Національної поліції в областях та Управліннями патрульної поліції у містах носить послідовний та систематичний характер і здійснюється наступним шляхом: безпосереднього відвідування зазначених установ представниками інституту; проведення робочих зустрічей з керівництвом підрозділів Національної поліції; участі представників вишу-переселенця у спільних заходах з  підрозділами Національної поліції; службового листування та службових переговорів за телефоном з працівниками Головних управлінь та підпорядкованих підрозділів.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут взяв участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей
Про інститут - Новини

Дитинство - це чудова пора сподівань та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Це свято не лише дітей, а й дорослих, усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ.

Традиційно, у цей день для малечі влаштовуються різноманітні свята. У місті з нагоди свята теж пройшло безліч яскравих розважальних та спортивних дійств. Урочисті заходи відбувалися в різних районах.

Детальніше...
 
Викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 успішно пройшли курси підвищення кваліфікації
Про інститут - Новини

В умовах сьогодення та Європейської інтеграції України існує гостра необхідність уніфікації системи підготовки поліцейських, адже Національній поліції України потрібні кваліфіковані кадри, які мають відповідати сучасним вимогам та високому рівню професіоналізму для забезпечення виконання основних завдань покладених державою на поліцію. Одним з видів освітянської діяльності Донецького юридичного інституту МВС України є курси підвищення кваліфікації – це навчання, направлене на підтримку і удосконалення професійного рівня, знань і умінь фахівців певної галузі.

З метою підвищення своїх професійних якостей та набуття нових знань, необхідних для кваліфікованого навчання поліцейських, в період з 12 березня до 25 травня 2018 року викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходили двотижневі курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних (педагогічних) працівників закладів вищої освіти МВС України, які залучаються до занять з тактичної та спеціальної фізичної підготовки поліцейських.

Детальніше...
 
Донецький юридичний інститут представлено у Маріуполі на англомовному тренінгу «English for Media Literacy»
Про інститут - Новини

31 травня у м. Маріуполі у Донецькому державному університеті управління проводився одноденний англомовний тренінг «English for Media Literacy». Даний тренінг є частиною загальнодержавного проекту, який реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Донецький юридичний інститут на тренінгу представляла викладач кафедри гуманітарних дисциплін факультету № 2 Олена Волік. Протягом роботи тренінгу розглядались актуальні питання використання освітньої онлайн-платформи Coursera. Так були представлені базові навики медіа грамотності та надані корисні поради щодо використання матеріалів курсу для студентів.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval