Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Старшокласники з м. Слов’янська та м. Бахмута під час зимових канікул завітали на День відкритих дверей ДЮІ у м. Маріуполі
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 275
Вчора: 301
Цього тижня: 275
Минулого тижня: 2853
Цього місяця: 8095
Минулого місяця: 14233
Всього: 1189376


Старшокласники з м. Слов’янська та м. Бахмута під час зимових канікул завітали на День відкритих дверей ДЮІ у м. Маріуполі

4 січня за сприяння управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області фахівці ДЮІ на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» провели День відкритих дверей для випускників шкіл м. Слов’янська та м. Бахмута Донецької області.

Модератором заходу став доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права інституту Сергій Пекарський. Забезпечували проведення іміджевого заходу науково-педагогічні працівники інституту, які представляють різні кафедри, а саме: Віктор Гурський, Ганна Буга, Володимир Буга, Олена Волік, Валерія Пекарська, Ольга Стрельник та Тетяна Кошелєва. Курсантську громаду на іміджевому заході представляли курсанти 1-го факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції інституту рядовий поліції Данило Турбін та рядовий поліції Вадим Нестеров. Допомагали викладачам і слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в підрозділи кримінальної поліції.

Проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров привітав гостей заходу від керівництва інституту з Новим роком, наступаючим Різдвом Христовим та запропонував старшокласникам стати активними учасниками Дня відкритих дверей інституту. Особливості вступної компанії, напрями підготовки на факультетах інституту було надано у вигляді презентації. Гостям заходу було роздано анкети абітурієнта та роз’яснено правила її заповнення. Виставка іміджевої продукції і особливо виставка зброї та спеціальних засобів, а також перегляд відео сюжету про життя курсантів інституту в м. Маріуполі зацікавила учнів. Було звернуто увагу на дотримання заходів особистої безпеки у випадку виявлення зброї, боєприпасів вибухівки тощо.

Фахівці інституту, а саме: Ганна Буга, Ольга Стрельник, Олена Волик, Віктор Гурський у своїх виступах зазначили переваги для самореалізації вищої юридичної освіти, навчання в Донецькому юридичному інституту МВС України, служби у підрозділах Національної поліції, державній та соціальній підтримці тощо. Окремо була зазначена необхідність дотримання норм права в особистому життя, навчанні та публічних містах та заходах тощо.

Отже, гостям з м. Слов’янська та м. Бахмута було доведено інформацію про правила прийому на бюджетну та контрактну форми навчання в ДЮІ, особливості та умови вступу на факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, юридичний факультет: які предмети винесено на зовнішнє незалежне оцінювання, бюджетна та контрактна форми навчання, фізична підготовка, особливості взаємодії з кадровими підрозділами територіальних органів поліції тощо.

По завершенню заходу відбулося безпосереднє спілкування між учнями шкіл з викладачами, курсантами та слухачами ДЮІ. Учасникам заходу було вручено іміджеву продукцію ДЮІ, та на пам'ять відбулося як загальне фотографування.

Маріупольська група ДЮІ, за сприяння Управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області запрошує старшокласників, випускників шкіл на тематичні та презентаційні зустрічі. Завжди раді зустрічатися з молоддю Донбасу.

Профорієнтаційна група ДЮІ, м. Маріуполь

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval