Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини Вітаємо ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Героя України, академіка НАН України, президента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук Василя Яковича Тація з Днем народження!
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.1%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 280
Вчора: 301
Цього тижня: 280
Минулого тижня: 2853
Цього місяця: 8100
Минулого місяця: 14233
Всього: 1189381


Вітаємо ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Героя України, академіка НАН України, президента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук Василя Яковича Тація з Днем народження!

Шановний Василю Яковичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем народження!

Свою наукову та професійну діяльність на теренах юриспруденції Ви розпочали в далекому 1966 року з посади аспіранта, потім старшого викладача, доцента, заступника декана денного факультету, проректора з наукової роботи, та будучи неперевершеним педагогом, з 1987 року і до цього часу, Вам довірено очолити потужний навчальний заклад країни – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Без сумніву, завдяки Вашому умілому керівництву інститут успішно розвивається та зміцнює свій потенціал.

Ви визнаний організатор вищої юридичної освіти в Україні, адже брали активну участь у розбудові правової держави. Як член Конституційної комісії Ви брали участь у розробці проекту Конституції України 1996 р., були головою робочої групи Кабінету Міністрів по розробці Кримінального кодексу України 2001 р., очолювали урядову делегацію України на Дипломатичній конференції повноважних представників держав під егідою ООН по створенню Міжнародного Кримінального Суду, брали участь у розробці проекту Статуту Міжнародного Кримінального Суду та у підготовці багатьох інших законопроектів.

Не можемо залишити без уваги і Вашу активна наукова діяльність, адже Ви є автором понад 500 наукових праць, у тому числі біля 50 монографій, навчальних посібників та підручників, що стали значним внеском у розвиток юридичної науки, посівши гідне місце серед науковців сучасної України.

Будучи виключно талановитим науковцем та активним громадським діячем, Вам присвоєнно звання почесного президента  Національної академії правових наук України, обрано членом низки президентських та урядових комісій, громадських організацій, зокрема Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, Науково-методичної ради при Генеральній прокуратурі України, Консультативно-експертної ради при МВС України, Науково-експертної ради СБУ, Президії НАН України, Міжвідомчої ради з координації фундаментальних досліджень, Бюро Ради Північно-Східного наукового центру НАН і МОН  України, Ради Союзу юристів України, Координаційної ради Міжнародного союзу юристів, Міжнародної асоціації законодавства, Міжнародної асоціації юридичної методології, Ради директорів Європейської організації публічного права, Міжнародної асоціації кримінального права, головою ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права», віце-президентом Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та ін.

Ваша кропітка та наполеглива праця, висока організованість і відповідальність та неоціненний професіоналізм керівника були по достоїнству оцінені грамотами та нагородами. Ви удостоєний звання Героя України з врученням ордену Держави, нагороджені орденами  князя Ярослава Мудрого Y, IY, ІІІ і ІІ ступенів, орденом «За заслуги» ІІ і І ступенів, Почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, орденом «Знак Пошани», двома медалями Заслужений діяч науки і  техніки України, крім того Ви лауреат Державної премії України в галузі архітектури та Державної премії України у галузі науки і техніки, Премії ім. В. Вернадського, Премії імені Ярослава Мудрого, Премії «Феміда-99» та маєте ряд відомчих, громадських, церковних нагород та урядові нагороди інших держав.

Ваш успішний життєвий шлях, високі досягнення в царині юридичної науки, здобули Вам глибоку повагу і честь серед колег та науковців, а неоціненний життєвий досвід стали запорукою успіхів кращих випускників вишу.

Шановний Василю Яковичу!

У цей святковий день прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval