Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини 25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України: Спогади доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 1 Філіпенко Анастасії Сергіївни
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


72.8%Ukraine Ukraine
4.6%Kuwait Kuwait
4.5%United States United States
3.2%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%France France
1.4%Poland Poland
1%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 730
Вчора: 1384
Цього тижня: 730
Минулого тижня: 8414
Цього місяця: 11615
Минулого місяця: 12875
Всього: 1375490


25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Спогади доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 1 Філіпенко Анастасії Сергіївни

 

Взагалі-то я із сім’ї міліціонерів, ще мій прадід розпочинав службу в НКВС, потім і дід (Філіпенко Анатолій Михайлович), і батько (Філіпенко Сергій Анатолійович) працювали в оперативних підрозділах Управління МВС в Донецькій області, тому зі специфікою служіння, ненормованістю робочого дня я була знайома з самого дитинства.

А вже моє знайомство з Донецьким юридичним інститутом розпочалося у 1997 році, коли мати – Філіпенко Тетяна В’ячеславівна – почала працювати в Донецькому інституті внутрішніх справ.

Тобто, змалечку я мріяла бути лише міліціонером, й іншого варіанта ким стати: лікарем, учителем або інженером – у мене не було.

На жаль, правознавство наприкінці 90-х років у загальноосвітніх школах не вивчали, тому Тетяна В’ячеславівна, будучи вже атестованим працівником інституту й начальником кафедри, звернулась до начальника кафедри теорії держави та права Коваля Миколи Васильовича з проханням підготувати мене до вступних випробувань із правознавства.

Юрій Леонтійович Титаренко, який на той час був ректором інституту, цінував і підтримував спадкоємність, наступність поколінь у виборі професії, тому він і дозволив мені та іншим дітям співробітників тренуватися в спортивному комплексі «Моноліт».

Школу я закінчила з золотою медаллю, тому іспитів у мене було лише два. Я їх склала успішно й вступила на факультет підготовки фахівців для підрозділів ДСБЕЗ.

Коли ми з батьками згадуємо роки мого навчання, вони разом, один поперед одного, розповідають одну й ту саму історію про початок мого курсантського життя: коли я вперше одягнула сіру польову форму і з рожевим тазиком (його кожній дівчині на зарахуванні подарував Титаренко Ю. Л.) гордо йшла по проспекту Засядька до КПП № 1 у серпні 2000 року.

Пам’ятаю курс молодого бійця на базі військової частини міста Ясинувата: як хлопці допомагали дівчатам долати великі дистанції, свій перший добовий наряд «на тумбочці», команду «Рота підйом»….

Звісно, найбільше спогадів про перший рік навчання: про казарму, про чергування у курсантській їдальні, про нічні підготовки до навчальних занять, про першу курсову роботу, про першу ознайомчу практику…

Переді мною завжди був приклад мами-педагога, науковця, тому я першою на курсі записалася до науково-дослідного гуртка курсантів кафедри оперативно-розшукової діяльності й кафедри економічної безпеки. Уже в травні 2001 року я брала участь у науковому заході в Донецькому національному університеті (міжвузівській конференції студентів і молодих учених).

Потім на другому курсі ми разом з Головковою (нині Мердовою) Ольгою, ми навчались на одному курсі й факультеті, пройшли відбірковий етап олімпіади з бухгалтерського обліку і від вишів МВС удвох брали участь у всеукраїнській олімпіаді, яка проходила в м. Києві. Ще пізніше, з Котовою Вікторією, яка теж навчалась разом зі мною, але на іншому факультеті, на старших курсах виступали з тезами на міжнародній науково-практичній конференції у місті Львові. Було ще багато тез доповідей, наукові роботи, дипломний проект….

У стінах інституту було і перше кохання… Багато чудових і світлих спогадів про наш факультет, нашого керівника Абдуліна Абузара Ахнафовича, Машко Марину Юріївну. Найтепліші спогади про лекції з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» у першому (старому) навчальному корпусі (лекційні зали 6 та 7), які проводив кандидат юридичних наук Кубарєв Володимир Семенович. Дуже змістовні, цікаві, пов’язані з практичною діяльністю були лекції та практичні заняття, які проводила доцент кафедри кримінального процесу, кандидат юридичних наук, доцент Шаповалова Лариса Іванівна. Саме вона, мабуть, і надихнула мене піти працювати слідчим.

Закінчивши інститут з червоним дипломом, я вже тоді знала, що продовжу свою наукову діяльність, але ж було нестримне бажання попрацювати, як батько, – «на землі». Півтора року я працювала слідчим у Пролетарському й Ворошилівському райвідділах Донецького міського управління ГУ МВС України в Донецькій області.

Потім пройшла випробування й була зарахована на денну форму навчання ад’юнктури інституту. Уже у липні 2008 року мною достроково було захищено наукове дослідження, під науковим керівництвом доктора юридичних наук, професора Берлач Анатолій Іванович.

І з вересня 2008 року я розпочала працювати на кафедрі адміністративного права й адміністративної діяльності, де й зараз працюю.

Хотілося б ще зазначити, що разом зі мною розпочинала своє курсантське життя у 2000 році й продовжує і зараз працювати в інституті вже підполковник поліції, мій начальник (завідувач кафедри адміністративно-правових дисциплін) Головкова (Мердова) Ольга, яка за ці роки стала для мене не лише гарним, а й надійним другом.

Дуже хочеться подякувати батькам. Татові, який на своєму особистому прикладі показав, як все життя бути відданим служінню народові, уміло керувати великим підрозділом, і в той же час знаходити час і для сім’ї, і для дітей. Велике спасибі й мамі, Філіпенко Тетяні В’ячеславівні, доктору наук з державного управління, професору, яка упродовж всього мого життя була, є і завжди буде для мене флагманом і в науці, і в особистому житті.

 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval