Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Квітень
Пн2629162330
Вт2731017241
Ср2841118252
Чт2951219263
Пт3061320274
Сб3171421285
НД181522296
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 486
Цього тижня: 2105
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12602
Минулого місяця: 15650
Всього: 1236433


Новини
Студентство в заході «Читай, пізнавай, розумій ...»

На підтримку акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю» завідувачем  кафедри господарсько-правових дисциплін к. ю. н. Кадалою В.В., к.держ. упр., доц. Хайловою Т.В. і к.е.н., доц. Гузенко О.П. було організовано виховний захід «Читай, пізнавай, розумій...», який відбувся за участі магістрів 1 курсу групи 501/1-МЮ.

Детальніше...
 
Представники факультету № 2 інституту забезпечили проведення «Факультативу з поліцейським» у загальноосвітній школі № 41 м. Маріуполя

20 квітня у загальноосвітній школі № 41 Лівобережного району м. Маріуполя відбувся «Факультатив з поліцейським» у якому приймали участь співробітники управління кадрового забезпечення поліції Донеччини спільно з представниками Донецького юридичного інституту. Особовий склад факультету № 2 інституту представляли викладач кафедри гуманітарних дисциплін Олена Волік, фахівець факультету Тетяна Кошелєва та курсанти першокурсники Андрій Шпота і Ростислав Гриценко.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Профорієнтаційні заходи кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у місті Жовті Води

Детальніше...
 
До Дня навколишнього середовища (День довкілля) у Маріуполі проведено толоку

Згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 в Україні з 1998 року щорічно у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища. В 2018 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 21 квітня. Саме тому, за традицією нашого інституту – не баритися з прибиранням та наведенням ладу на своїй території, у м. Маріуполі напередодні Дня навколишнього середовища були проведені толоки за місцем розташування адміністративних будівель інституту, а саме на території прилеглій до Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» за адресую пр. Будівельників 145, та на території прилеглій до навчального корпусу факультету № 2 інституту за адресою вул. Луніна 89.

Детальніше...
 
Психологічна служба Донецького юридичного інституту підтримує пілотний проект під назвою «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх»

У рамках тісної співпраці Донецького юридичного інституту МВС України з Криворізьким відділом поліції ГУНП в Дніпропетровській області з березня 2018 року на базі факультету №1 почав діяти масштабний проект «Співпраця працівників поліції та курсантів заради безпеки неповнолітніх», сутність якого полягає в тому, щоб не тільки навчити майбутніх поліцейських навичкам ефективної превентивної діяльності, але й здійснювати широке інформування населення, правове навчання та виховання неповнолітніх, налагоджувати ефективну взаємодію з цією категорією осіб.

Детальніше...
 
Напередодні дня заснування Донецького юридичного інституту МВС України у Маріуполі проведено День відкритих дверей «Фестиваль юридичної та поліцейської освіти»

21 квітня об 11.30 на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МІС України особовий склад факультету № 2 провів День відкритих дверей «Фестиваль поліцейської та юридичної освіти».

На профорієнтаційному заході було присутніх понад 200 гостей з Мангушського району, Маріупольського морського ліцею, загальноосвітніх навчальних закладів м. Маріуполя, майбутні абітурієнти спільно з батьками. Зазначений захід проходив за участю ГУНП в Донецький області, громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських» та представників НДЕКЦ.

Детальніше...
 
З нагоди Дня заснування навчального закладу Донецький юридичний інститут провів Фестиваль поліцейської і юридичної освіти

28 квітня Донецький юридичний інститут 57 років поспіль відзначає знаменну подію – День заснування навчального закладу. З цієї нагоди інститутом заплановано заходи, які підвищують імідж як інституту, так і професії поліцейського.

21 квітня, в навчально-виховному комплексі факультету № 1 Донецького юридичного інституту відбувся Фестиваль поліцейської та юридичної освіти, присвячений Дню заснування навчального закладу, який відвідали абітурієнти різного віку і з різних шкіл міста Кривого Рогу. Так, до навчального закладу завітали учні Криворізьких ЗОШ №20, 49, 115, Військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою, а також гості нашого міста – учні з м. Жовті Води. Жвавий інтерес до умов вступу та навчання у Донецькому юридичному інституті виявили патрульні поліцейські, які нещодавно пришли до лав поліції.

Гостей запросили до актової зали навчального корусу, де усі мали можливість отримати фахову інформацію як про історію вишу, так і про умови вступу до Донецького юридичного інституту його особливості як відомчого навчального закладу системи МВС та про потенціал науково викладацького складу.

Першим до присутніх звернувся перший проректор інституту капітан поліції Єгор Назимко, який представив гостям президію заходу та коротко ознайомив з історією навчального закладу. Єгор Сергійович звернув увагу присутніх, що у липні 2014 року через загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні Донецький юридичний інститут було переведено до м. Маріуполя Донецької області. Відповідно до наказу МВС України від 30 вересня 2014 року Донецький юридичний інститут МВС України було передислоковано до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. На сьогодні інститут є вищим навчальним закладом МВС України, який завдяки самовідданості науково-викладацького складу інституту та всього колективу здійснює підготовку фахівців-юристів, що мають попит на ринку праці, як для Національної поліції України, так і для державних і комерційних структур. Підготовка фахівців в інституті здійснюється на денній та заочній формах навчання, у тому числі за джерелами фінансування: за державним замовленням та за рахунок коштів фізичних і юридичний осіб.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 забезпечили проведення квест-заходу для шкіл Центрального району м. Маріуполя «Бути здоровим, жити здорово!»

19 квітня у загальноосвітній школі № 7 м. Маріуполя проходив квест-захід для шкіл Центрального району «Бути здоровим, жити здорово!». Мета заходу популяризація безпечної життєдіяльності, здорового способу життя, фізичної культури та спорту. Захід мав патріотично спрямований напрям та був пов'язаний з правомірною поведінкою. Саме тому, забезпечували проведення заходу курсанти першокурсники факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. У заході приймали участь десять команд старшокласників з різних шкіл Центрального району м. Маріуполя.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності ДЮІ МВС України провели психологічний тренінг на тему: «Психопрофілактика дистресу в лавах Національної поліції»

13 квітня 2018 року перший проректор Донецького юридичного інституту МВС України, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович вручив старшому психологу СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковнику поліції Кендиш Олені Миколаївні два навчально-практичних посібника на тему: «Теоретичні та емпіричні засади розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів» та «Психотренінгові практики з розвитку стресостійкості співробітників правоохоронних органів». Посібники розроблено на замовлення науковим співробітником НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, психологом Когут О.О. за керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки завідувача Червінчука А.В.

Детальніше...
 
Кращі випускники інституту підтримують акцію «Подаруй книгу вишу ‒ переселенцю»

Куди б не закинула доля справжнього патріота свого навчального закладу, душею і серцем він завжди з Аlma Мater. Вимушено полишивши рідну землю Донеччини, кращий випускник Донецького юридичного інституту МВС України 2007 року Юрій Сергійович Коллер, як і сам інститут, мужньо та рішуче долає труднощі та негаразди, що виникають на новому місці перебування.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 463
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval