Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Новини за календарем
2018
Липень
Пн2529162330
Вт26310172431
Ср2741118251
Чт2851219262
Пт2961320273
Сб3071421284
НД181522295
Про інститут
Статистика відвідувань


74.8%Ukraine Ukraine
4.9%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.7%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 16
Вчора: 827
Цього тижня: 16
Минулого тижня: 4958
Цього місяця: 9283
Минулого місяця: 14427
Всього: 1275385


Новини
18 червня професійне свято відзначають дільничні офіцери поліції

Найчисельніший загін української поліції - дільничні - 18 червня, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України, відзначають своє професійне свято. Саме дільничні офіцери поліції мають найбільше функціональних обов'язків та своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей.

Професія дільничного по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, оскільки посадові обов’язки таких поліцейських дуже різноманітні. Це захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота тощо.

Детальніше...
 
Психологічний тренінг в ДЮІ МВС України: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення»

Психологічні тренінги зі службовцями практичних підрозділів Національної поліції в Донецькому юридичному інституті тривають. 8 червня 2018 року старший психолог СКЗ КВП ГУНП в Дніпропетровській області, підполковник поліції Кендиш Олена, старший лейтенант поліції Слащиліна Анна та науковий співробітник ДЮІ МВС України, кандидат психологічних наук Когут Олександра провели тренінг на тему: «Імідж працівників відділення кадрового забезпечення».

Людська душа потребує взаємодії та постійного єднання зі світом. Взаємодія у групі – важливий комунікативно-діловий аспект спілкування. Встановлювати контакт, приймати та визнавати цінність кожного учасника групи, разом навчатися, співпрацювати – важливі колективні цінності колективу з гарним іміджем. Імідж є одним із найпотужніших механізмів впливу на аудиторію.

Детальніше...
 
Наукові фахові видання поповнили фонд загальної бібліотеки інституту

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки – класичний потужний заклад вищої освіти.

Свою історію навчальний заклад почав з 1940 року, коли було утворено Луцький державний учительський інститут. 135 студентів-першокурсників – так стартував виш у освітянське життя. Крок за кроком впевнено навчальний заклад здобував гідне місце серед закладів вищої освіти на українському просторі.

На сьогодні це потужний виш, що відповідає статусу класичного. Це визначили авторитетні комісії, які акредитували його найвищим IV рівнем.

Лесин університет відзначено чисельними нагородами на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Детальніше...
 
Курсанти факультету № 2 інституту прийняли участь в урочистих заходах та військовому параді, присвяченому четвертій річниці звільнення Маріуполя від проросійських терористів

13 червня 2014 року добровольці батальйону «Азов» за підтримки побратимів з «Дніпра 1» та бійців Національної гвардії, об’єднані прагненням відстояти незалежність та єдність нашої держави провели успішну бойову операцію та звільнили Маріуполь від проросійських терористів.

З метою вшанування визволителей, захисників Маріуполя та українського Донбасу 16 червня 2018 року в м. Маріуполі пройшли урочисті заходи та військовий парад. В колоні різних родів військ крокували і курсанти першого курсу факультету № 2 Донецького юридичного інституту МВС України. Зведений загін курсантів 106-го та 107-го навчальних взводів очолив проректор інституту, капітан поліції Денис Нестеров. Військова колона урочисто зайшла на площу Свободи, де проходив мітинг. Визволителей Маріуполя вітали почесні гості: міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, заступник Голови Національної поліції України генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін, народний депутат України Сергій Тарута, мер міста Маріуполя Вадим Бойченко, перший командир полку «Азов» Андрій Білецький та інші почесні гості.

Детальніше...
 
Поповнення фонду бібліотеки вишу-переселенця

Увага! Пропонується унікальний носій інформації – книга. Інформація передається в мозок безпосередньо через очі.

Ми живемо в епоху впливу на читання нових технологій. Основним «суперником» паперової книги на сьогодні бачаться електронні носії інформації.

Не будемо зменшувати важливість жодного джерела розвитку і вдосконалення інтелекту та розуму людини. Кожен носій інформації має право на життя і має свого користувача. Ніщо не вічне в світі. Все має початок і кінець. Проте, немає межі для вдосконалення. Знань не може бути забагато. Не може бути забагато книг у бібліотеці.

Детальніше...
 
Науково-дослідна лабораторія з проблемних питань правоохоронної діяльності Донецького юридичного інституту МВС України проводять заняття з психології з патрульними поліцейськими

Патрульна поліція України – це молода галузь нашого суспільства. Розвиток особистості у професії «патрульний поліцейський» є поступовим та систематичним. Професіонал повинен пройти певні етапи підготовки та загартованості в практичних умовах життєдіяльності. Отримати соціальне визнання непросто, адже суспільство повинно бути проінформованим і усвідомлено користуватися послугами патрульної поліції. Очікування мають бути реалістичними. Вимоги до патрульних поліцейських високі, часу для підготовки професіонального рівня виконання службових обов’язків замало. То ж курси підвищення кваліфікації для патрульної поліції є затребуваними. Фахівці Донецького юридичного інституту залюбки діляться власним практичним та теоретичним досвідом. Зокрема, знаннями з практичної психології. Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України, к. психол. н. Когут Олександра Олександрівна спільно з факультетом №1 організували та провели тренінгові занять на теми: «Ефективна комунікація» та «Розвиток стресостійкості».

Детальніше...
 
Український фольклор – стратегічний ресурс державної безпеки

В травні 2018 року в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Одинадцяті фольклористичні читання, присвячені професору Лідії Дунаєвській».

Робота конференції проходила за такими напрямками:

- Фольклор України як націєтвірний чинник.

- Україна і світ: полілог культур.

Детальніше...
 
Розпочала свою роботу ІV всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА ТА ПРОЦЕСУ»

Наша держава на сьогоднішній день знаходиться на шляху реформування системи кримінальної юстиції. У таких умовах відбуваються суттєві зміни не тільки законодавства, а й основних інститутів кримінального права та процесу. З’являються нові інститути, суттєво змінюються старі.

Обговорення актуальних питань кримінального права та процесу дозволяє закласти наукове підґрунтя у процес реформування, надати йому виважений, системний характер, дозволяє уникнути багатьох проблем при реалізації законодавчих змін. І навпаки, недостатня увага до основних напрацювань доктрини кримінального права та процесу може звести нанівець зусилля держави з реформування системи кримінальної юстиції, призвести до погіршення криміногенної ситуації у державі.

На сьогоднішній день актуальними питаннями кримінального права та процесу залишаються: визначення кримінальних проступків, особливості проведення кримінальних проваджень за цією категорією справ; взаємоузгодженість положень кримінального матеріального та процесуального законодавства, визначення системи та особливості застосування альтернативних покаранню заходів кримінально-правового впливу, особливості проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

Детальніше...
 
Перший проректор інституту в студії радіо Криворіжжя в прямому ефірі порушив питання, які наразі важливі для кожного абітурієнта

За роки діяльності на теренах освіти і науки у місті Кривому Розі між Донецьким юридичним інститутом і представниками засобів масової інформації міста склалися добрі партнерські стосунки. Медіа-партнери неодноразово висвітлювали події та заходи нашого навчального закладу. Крім того, професорсько-викладацький склад інституту завжди беруть активну участь у прямих ефірах телеканалів. Також про наших фахівців не забуває і місцеве радіо.

Так, 14 червня, перший проректор інституту, доктор юридичних наук, капітан поліції Назимко Єгор Сергійович на НСТУ радіо Криворіжжя у прямому ефірі в режимі інтерв’ю порушили важливі питання діяльності Донецького юридичного інституту МВС України, який забезпечує освітню та наукову діяльність у місті Кривому Розі Дніпропетровської області та місті Маріуполі Донецької області. Крім того, в ході інтерв’ю обговорювались особливості підготовки поліцейських у виші та акцентувалась увага на питаннях вступної компанії. Також мова йшла про перспективи розвитку навчального закладу у місті Кривому Розі.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Профорієнтаційна робота кафедри цивільно-правових дисциплін у неділю знань 2018 на АрселорМіттал

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 493
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval