Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Квітень
Пн2629162330
Вт2731017241
Ср2841118252
Чт2951219263
Пт3061320274
Сб3171421285
НД181522296
Про інститут
Статистика відвідувань


74.9%Ukraine Ukraine
5%Kuwait Kuwait
3.4%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.5%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 10
Вчора: 486
Цього тижня: 2105
Минулого тижня: 3198
Цього місяця: 12602
Минулого місяця: 15650
Всього: 1236433


Новини
Інноваційні підходи до організації занять з фізичного виховання

Сучасна система фізичного виховання не може існувати без науково обґрунтованого використання інноваційних технологій на заняттях із фізичного виховання. Великим та важливим питанням є мотивація курсанта до навчальних занять. Використовуючи інноваційні технології, зокрема основи степ-аеробіки, ми маємо змогу зробити заняття більш динамічними та яскравими, і в той же час навантаження під час занять таким видом спорту, на зростаючий організм є адекватним та пропорційним.

Саме для цього, для формування стійкої мотивації та пропаганди здорового способу життя, 29 та 30 березня 2018 року в спортивній залі приміщення факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України було проведено майстер-клас зі степ-аеробіки досвідченим фітнес-інструктором з великим практичним стажем роботи Єфимовою Оленою для дівчат. З огляду на велику зацікавленість, бажання отримати практичні вміння, замість запланованих двох занять, було проведено ще додаткових два. Загальна кількість учасниць цих майстер класів сягнула понад сорока.

Детальніше...
 
Вітаємо директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Геннадія Олександровича Доскевича з Днем народження!

Шановний Геннадію Олександровичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо екс-начальника УМВС України в Сумській області, генерал-майора міліції у відставці Петра Миколайовича Дяченко з Днем народження!

Шановний Петро Миколайовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Пройшовши шлях від інспектора карного розшуку до заступника начальника УМВС – начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Сумській області Ви, лишаючись вірним обраній справі, на професійному рівні тривалий час забезпечували верховенство Права і Закону.

Детальніше...
 
Спортивний гурток кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 розвивається за різними секціями

Фізичне виховання і спортивна діяльність на факультеті № 2 інституту у сфері підготовки майбутніх правоохоронців мають на меті забезпечити збереження здоров’я, формування та всебічний розвиток розумових і фізичних якостей, психологічного здоров’я курсантів. Також якісне формування особистості поліцейського залежить і від сформованості вольових якостей, загартування організму, що сприяє можливості переносити значні фізичні навантаження під час виконання функціональних обов’язків поліцейським.

Саме тому, на тепер актуальним є творчий пошук науково-педагогічного складу кафедри спеціальних дисциплін та професійної підготовки факультету № 2 щодо мотивації курсантів до фізичного виховання, фізкультурно-спортивної діяльності, організації відвідування ними спортивних змагань з різних видів спорту.

Детальніше...
 
Синергетика й навчання нового покоління

Інтелект – це пристрасть

Рене Декарт

Креативність – це інтелект, що розважається

Альберт Ейнштейн

Останнім часом вищі навчальні заклади все частіше шукають шляхи забезпечення інноваційності процесу навчання. І це не дивно, адже світ стрімко змінюється, формуючи нові виклики, висуваючи нові вимоги до фахівців. Але змінюється не тільки час і простір, змінюються й покоління, народжені в епоху швидких змін, глобалізації, віртуалізації тощо.

Згідно з популярною теорією поколінь Вільяма Штрауса та Ніла Хоува, сьогодні здобувачами освіти є представники так званого «покоління Z» - молоді люди, що виросли в епоху цифрових технологій і розквіту соціальних медіа. Вони не пам’ятають часу без Інтернет у безпосередньому доступі й не вважають за потрібне накопичувати інформацію, адже її навколо них надто багато. Їм важко концентрувати увагу й запам’ятовувати, мотивувати їх складно, низькі результати їх цілком задовольняють.

Детальніше...
 
Виш-переселенець підтримав Лазаренко Сергій Жоржийович - перший заступник голови Антикорупційного комітету України

Науковці України – надійна опора та дієва підтримка у вирішенні питання щодо формування фонду бібліотеки вишу-переселенця навчальною та науковою літературою.

Днями ми отримали літературу від Лазаренка Сергія Жоржийовича -  першого заступника голови Антикорупційного комітету України, доктора юридичних наук, доктора біоенергоінформаційних наук, доктора космоеніопсихології, професора, академіка Міжнародної академії інформатизації і Міжнародної академії проблем безпеки, оборони правопорядку. Сергій Жоржийович має почесні звання «Заслужений юрист України», «Народний посол України», «Герой праці», гетьман Союзу козацьких організацій України, генерал козацтва України, генерал армії СЕБ.

Життєве кредо: «Шлях до людей – серцем, надією і любов’ю, до знання – розумом і волею, до справи – професіоналізмом, до Бога – душею та вірою».

Сергій  Жоржийович родом з міста Макіївки Донецької області. Працював у прокуратурі Донецької області. У 1991 році, працюючи прокурором району, Сергій Жоржийович був обраний депутатом Донецької міської ради і став наймолодшим та єдиним у державі прокурором району, що був одночасно обраний ще й депутатом міської ради. З цього часу постійно поєднує громадську і наукову діяльність та державну службу.

Детальніше...
 
На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України вийшла стаття про реалізацію соціальних проектів у Донецькому юридичному інституті

Донецький юридичний інститут свою роботу на освітянській ниві розпочав у 1961 році і до цих пір на високому професійному рівні здійснює підготовку поліцейських та юристів. Через напружену суспільно-політичну ситуацію, що склалася на Сході країни, Виш був вимушений змінити місце дислокації і з 2014 року розпочав свою активну діяльність у місті Кривий Ріг. На жаль, у зв’язку з переміщенням було втрачено і знищено практично всю матеріально-технічну базу вишу.

Незважаючи на труднощі, які виникали в нових умовах, Донецькому юридичному інституту МВС України вдалося не лише зберегти своє добре ім’я і традиції, а й примножити здобутки.

За підтримки програми «Активні Громадяни» Британської Ради в Україні та програмної ініціативи «Координаційний центр переміщених ВНЗ», ГО «Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку» («CISID»)» у 2017 року відбувся Пітчинг Проектів Соціальної Дії серед вищих навчальних закладів та вишів-переселенців. Для участі у зазначеному заході, за ініціативи ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного, науково-педагогічним складом вишу було підготовлено декілька проектів, із них перемогу отримали лише два.

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Представники факультету № 2 інституту прийняли участь у «Факультативі з поліцейським» у загальноосвітній школі № 68 м. Маріуполя

 

Детальніше...
 
В Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг) стартували курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських

Для Донецького юридичного інституту, як переміщеного навчального закладу, є дуже важливим проведення освітнього процесу за всіма напрямками та з різними категоріями не тільки цивільних осіб, а й військовослужбовців, поліцейських. Одним з видів освітянської діяльності є курси підвищення кваліфікації – це навчання, направлене на підтримку і удосконалення професійного рівня, знань і умінь фахівців певної галузі.

Так, 02 квітня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу факультету № 1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності 92А, розпочались курси підвищення кваліфікації патрульних поліцейських.

До вишу прибули поліцейські патрульної поліції з Управління патрульної поліції м. Кривого Рогу, Кіровоградської та Черкаської областей Департаменту патрульної поліції у кількості 30 осіб.

Детальніше...
 
Особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України взяв участь у забезпеченні публічної безпеки під час візиту Президента України до міста Маріуполь

01.04.2018 року, в рамках взаємодії з Головним управління Національної поліції в Донецькій області, особовий склад Донецького юридичного інституту МВС України у кількості 11 поліцейських взяв активну участь у забезпеченні публічної безпеки та публічного порядку під час візиту Президента України до м. Маріуполя.

О 06 год. 00 хв. поліцейські інституту були зібрані у Центральному відділі поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області для проведення відповідного інструктажу. Інструктував особовий склад начальник Центрального відділу поліції полковник поліції Микола Побойний. Він нагадав, що у місті проводяться антидиверсійні заходи, які спрямовані на недопущення терористичних актів. Наголосив, що під час несення служби необхідно проявляти пильність та звертати увагу на підозрілі предмети, особливо на зупинках громадського транспорту та у місцях масового скупчення людей.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 463
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Для викладачівКорисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval