Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Всі новини
Новини за календарем
2018
Січень
Пн18152229
Вт29162330
Ср310172431
Чт41118251
Пт51219262
Сб61320273
НД71421284
Про інститут
Статистика відвідувань


75.3%Ukraine Ukraine
5.2%Kuwait Kuwait
3.2%United States United States
2.9%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.3%Italy Italy
1.5%Poland Poland
1.1%France France
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 15
Вчора: 419
Цього тижня: 1789
Минулого тижня: 2752
Цього місяця: 6756
Минулого місяця: 14098
Всього: 1188037


Новини
Активна участь представників Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» у Раді по розвитку цивільного суспільства з прав людини

21.12.2017 року в приміщенні Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту МВС України відбулося організаційне засідання Ради по розвитку цивільного суспільства з прав людини.

Створення Ради ініціюється Європейською поліцейською асоціацією України. Засідання проводилося під головуванням керівника Головного управління ЄПАУ в Донецькій області генерал-полковника ЄПАУ Любіна Георгія Андрійовича. Проводив засідання керівник прес-центру підполковник ЄПАУ Лєсогор Микола Васильович.

Детальніше...
 
Нові перемоги гирьовиків інституту на всеукраїнських змаганнях у м. Харкові

З 15 до 17 грудня 2017 року в місті Харкові відбувся ХІІ-й Всеукраїнський турнір з гирьового спорту пам’яті тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації  Івана Микитовича Кожедуба.

У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів з усіх куточків нашої країни, серед них і члени збірної команди Донецького юридичного інституту, які показали добру фізичну підготовку та незламну волю до перемоги – Леонід Гаража та Владислав Хоменко.

Так, у ваговій категорії до 73 кг у запеклій боротьбі третє місце  виборов майстер спорту України з гирьового спорту курсант 104/17-го навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України рядовий поліції Хоменко Владислав, який до того ж встановив особистий рекорд та показав кращий результат у своїй ваговій категорії у ривку гирі вагою 32 кг – 145 підйомів.

Детальніше...
 
«Фестиваль поліцейської та юридичної освіти» відбувся в стінах факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (АНОНС)

У більшості абітурієнтів, навіть визначившись з майбутньою професією, постає ще одна, не менш важлива проблема - вибір вищого навчального закладу. Вірний вибір можна зробити лише на основі власних вражень, під час відвідування Дня відкритих дверей.

У суботу, 23 грудня 2017 року, в стінах факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України відбувся День відкритих дверей, в рамках «Фестивалю поліцейської та юридичної освіти».

Детальніше...
 
У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося засідання педагогічної ради

20 грудня 2017 року в Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» відбулося засідання педагогічної ради. Відкрив та проводив засідання директор центру Кульчицький Вадим Вікторович.

Відповідно до порядку денного розглядалися питання про підсумки перевірки діяльності Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» комісією МВС України, результати анкетування слухачів та заходи щодо усунення недоліків, питання про схоронність майна центру під час проведення навчальних занять, кадровий резерв.

Детальніше...
 
Дозвілля курсантів вишу-переселенця

Від початку конфлікту на Донбасі, тікаючи від війни, люди залишили свої домівки та розселилися в різних куточках України і практично без допомоги держави починали нове життя «з нуля». Пройшло більше трьох років, проте ситуація з внутрішньо переміщеними особами так і залишається дуже складною. Але завдяки участі в долі переселенців волонтерського руху, чисельних громадських та благодійних організацій більшість сімей отримують реальну допомогу, відчувають людську підтримку.

Так, нещодавно в м. Кривому Розі біля «Центру дитячої та юнацької творчості» Довгинцівського району проводився святковий концерт на підтримку внутрішньо переміщених осіб, на який зібралося чимало люду. Це представники різних шкіл, навчальних закладів та інші мешканці міста, які залюбки слухали чаруючу музику у виконанні військового оркестру «Таврійська Січ».

Детальніше...
 
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє: Зустріч з учнями ліцею напередодні свята
Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту повідомляє

Координаційний центр профорієнтаційної роботи інституту

 

Зустріч з учнями ліцею напередодні свята

 

Детальніше...
 
Сьогодні, відбулося грудневе засідання Вченої ради вишу-переселенця

22 грудня 2017 року відбулося останнє у цьому році засідання Вченої ради Донецького юридичного інституту.

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм юрисконсульта інституту Андрія Рубцова та Днем народження начальника навчально-методичного відділу Ларису Лоц та побажав іменинникам міцного здоров’я, добра і злагоди. «Нехай здійсняться всі ваші творчі задуми й кожен день буде осяяний почуттям любові та взаєморозуміння, а добре здоров’я та гарний настрій стануть запорукою успішної праці в ім’я розквіту рідної України і благополуччя Ваших родин».

Голова Вченої ради зазначив, що активна діяльність працівників вишу-переселенця, отримала високу оцінку і повагу з боку держави.

Так, ректором інституту вручено почесну грамоту Донецької облдержадміністрації Донецької обласної військово-цивільної адміністрації проректору інституту Гуро Валерію Валентиновичу за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки й освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців для підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, докладання значних зусиль щодо поновлення матеріальної бази і встановлення авторитету навчального закладу.

Детальніше...
 
Делегати Донецького юридичного інституту взяли участь у позачерговій конференції Громадської організації «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України»

15 грудня 2017 року в м. Дніпрі на базі ГУНП в Дніпропетровській області відбулася позачергова конференція ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України».

У конференції разом з 15 представниками колективних членів товариства представників силових структур Дніпропетровської області взяли участь і представники Донецького юридичного інституту МВС України заступник начальника відділу кадрового забезпечення, майстер спорту України з гирьового спорту, майор поліції Гаража Леонід Федорович та викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України майстер спорту України з боротьби самбо Білобров Володимир Миколайович.

На порядку денному стояли наступні питання:

Детальніше...
 
Новий мультимедійний тир повноцінно функціонує на базі Маріупольського центру первинної професійно підготовки «Академія поліції»

Матеріально-технічна база інституту - це сукупність навчальних об'єктів, матеріальних і технічних засобів, призначених для забезпечення умов успішного навчання. Вона є складовою частиною господарства інституту, має необхідну технічну оснащеність і відповідає завданням професійної підготовки студентів, курсантів та слухачів при високій інтенсивності навчального процесу.

У Маріупольському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України, крім курсантів, навчаються слухачі первинної професійної підготовки, у яких основна увага у навчанні придіялється вогневій та тактичній підготовці.

З метою якісної підготовки фахівців Національної поліції, на базі «Академії поліції» почали повноцінно функціонувати два тири: пневматичний та бойовий.

Детальніше...
 
День Святого Миколая на факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ

19 грудня православна церква згадує постать Святого Миколая Чудотворця, а всі чоловіки, що носять ім'я Микола, справляють свої іменини.

Донецький юридичний інститут МВС України не міг бути осторонь такого свята, і в цей святковий день, особовий склад факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції привітали кожного курсанта. Але найбільше пощастило володарям ім’я Миколай. На жаль, на першому курсі не виявилось таких «везунчиків», на відміну від другого. Бобок Миколай Олександрович єдиний серед 221 курсанта, що носить ім’я Микола. Та окрім курсанта, на факультеті знайшовся ще один Микола – проректор інституту, Панченко Миколай Анатолійович. На згадку про це чудове свято кожен Миколай отримав ікону з зображенням Святого Миколая Чудотворця. Полковник був приємно здивований, не очікувавши такої несподіванки, він як людина нова в колективі ще не один раз переконається в згуртованості та щирості наших курсантів.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 421
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Оберіть мову сайту:
Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
Нашi контакти:

Адреси:
м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

м.Маріуполь, просп.Будівельників, 145

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08
телефон/факс: (0564) 92 95 19

Приймальня
(0564) 92 94 92

Електрона пошта:
postmaster@dli.donetsk.ua

Вiдвiдувачу
Корисні посилання
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval