Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка Новини самоврядування
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 169
Вчора: 422
Цього тижня: 1882
Минулого тижня: 2787
Цього місяця: 7565
Минулого місяця: 13923
Всього: 1326686


Новини
«Citius, Altius, Fortius!» або Участь представників інституту у міській легкоатлетичній естафеті

Котрий рік поспіль у місті Кривому Розі за доброю традицією у період травневих свят проводиться масштабне легкоатлетичне змагання – естафета на призи міської газети «Червоний гірник».

«Біг заради гармонії» - під таким девізом відбувся цьогорічний забіг учнівства та студентства, який пройшов учора, 2 травня.

Понад 1500 учасників зі всіх навчальних та спортивних закладів м. Кривого Рогу прийшли на площу біля стадіону «Металург», щоб довести свою спортивну майстерність та продемонструвати фізичні якості й командний бойовий дух. Це були представники тридцяти двох команд загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, технікумів, коледжів, разом з якими завітали на спортивне свято і їх тренери, вболівальники та просто охочі поспостерігати за черговими легкоатлетичними змаганнями.

Донецький юридичний інститут, який є активним учасником загальноміських заходів, також долучився до свята спорту, швидкості та згуртованості. Команду вишу-переселенця представляли 15 юнаків та дівчат, які захищаласпортивну честь рідного ДЮІ на спортивній арені Кривого Рогу.

На урочистому відкритті всіх присутніх вітали представники Криворізької міської ради та організатори змагань, які побажали учасникам сили, наснаги та здорової конкуренції, а всім вболівальникам цікавих вражень та задоволення від спортивного свята.

Детальніше...
 
Курсанти ДЮІ вшанували пам’ять учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи

Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Нажаль не злічити міст і сіл, яких не торкнулася ці страшна трагедія, відлуння якої чути і до сьогодні…У Кривому Розі нараховується більше 5 тисяч постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них – 3 тисячі ліквідаторів.

Донецький юридичний інститут МВС України, здійснюючи освітньо-наукову діяльність на теренах Криворіжжя, відчуває гостинність і теплоту міста та шанує й поважає місцеві традиції. Свідченням цього є активне долучення колективу вишу-переселенця до різнопланових заходів міста.

Так, 26 квітня у скорботний день 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС на площі біля пам’ятного знаку Криворіжцям – учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у сквері Героїв Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування трагедії.

У мітингу взяли участь ліквідатори ЧАЕС, їх сім’ї, народні депутати, представники духовенства, міської влади, громадських організацій та мешканці й гості міста. До участі у мітингу також долучилися курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Донецького юридичного інституту МВС України.

Детальніше...
 
ДЮИ

Донецький юридичний інститут МВС України:
концепція, перевірена часом

ДЮИ

 

До Дня заснування навчального закладу проведено розширене засідання наукових гуртків

 

Детальніше...
 
ДЮИ

Донецький юридичний інститут МВС України:
концепція, перевірена часом

ДЮИ

 

На факультеті підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДЮІ відбулися змагання серед курсантів до Дня заснування навчального закладу

 

Детальніше...
 
ДЮИ

Донецький юридичний інститут МВС України:
концепція, перевірена часом

ДЮИ

 

У день 56-ої річниці з Дня заснування навчального закладу в ДЮІ обговорили питання діяльності наукових товариств у вищих навчальних закладах юридичного спрямування

 

Детальніше...
 
ДЮИ

Донецький юридичний інститут МВС України:
концепція, перевірена часом

ДЮИ

 

У ДЮІ проведено спортивне свято серед курсантсько-студенської громади вишу з нагоди Дня заснування навчального закладу

 

Детальніше...
 
Яскраві вихідні для курсантів та студентів Донецького юридичного інституту

Кривий Ріг гостинно прийняв виш-переселенець до когорти вищих навчальних закладів міста. Пізнання краю, в якому інститут здійснює освітню та наукову діяльність, його історії, краєвидів, цікавих місць є дуже важливим для загального розвитку особистості молодого покоління.

Активно сприяє у проведенні культурно-виховної роботи з курсантами та студентами вишу-переселенця громадська організація "Захист прав переселенців" Егіда ВПО", створена за ініціативою переселенців, які знаходяться у Кривому Розі, в особі координатора організації Сидоренко Лариси та координатора молодіжного руху Сидоренко Нінель, які наразі є мешканками м. Макіївки Донецької області, а зараз, у зв’язку з буремними подіями, що сталися на Сході України, проживають у м. Кривий Ріг.

Так, 25 березня за підтримки громадської організації "Захист прав переселенців" Егіда ВПО" спільно з матеріальним відділом інституту, фахівцем з аналітично-організаційної роботи майором поліції Котовою Вікторією Валеріївною, фахівцем відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Свириденком Романом Вікторовичем, курсантами, студентами (переселенцями та мешканцями м. Кривий Ріг) вишу було надано безкоштовну можливість відвідати екскурсію по визначних та пам’ятних місцях Кривого Рогу, якими пишається це місто.

Екскурсія почалася з перегляду декорацій до кінофільму «Червоний», які було обладнано під табір утримання в’язнів в часи Другої світової війни режимом СРСР. За жанром кінофільм "Червоний" – це історична драма, яка створюється за мотивами однойменного роману Андрія Кокотюхи – автора сценарію фільму. За сюжетом двоє українців воювали за різні ідеали. Проте доля звела їх в одному таборі. Тепер вони каторжани: український повстанець Данило Червоний із Заходу та радянський льотчик Віктор Гуров зі Сходу, але Батьківщина в них – одна. Тільки зрозумівши це та домовившись між собою, двоє українських в`язнів можуть протистояти репресіям начальника табору майора Абрамова, підступності ватажка злодіїв Колі Тайги та зробити відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши повстання в таборі.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті пройшов захист наукових робіт курсантів та студентів вишу

Розвиток науки і техніки є визначальним фактором прогресу суспільства, підвищення добробуту його членів, їх духовного та інтелектуального зростання. Цим зумовлена необхідність пріоритетної державної підтримки розвитку науки як джерела економічного зростання і невід’ємної складової національної культури та освіти, створення умов для реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності, цілеспрямованої політики у забезпеченні використання досягнень вітчизняної та світової науки і техніки для задоволення соціальних, економічних, культурних та інших потреб.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Донецького юридичного інституту є науково-дослідна робота, яка безпосередньо залежить від стану науково-дослідної роботи курсантів та студентів. Наш виш всіляко підтримує їх творчу ініціативу та створює необхідні умови здійснення їх науково-дослідної роботи.

Двічі на рік в інституті проводиться загальноінститутський конкурс наукових робіт курсантів та студентів. Конкурс виявляє кращі роботи в таких номінаціях, як кримінально-правова, адміністративно-правова, цивільно-правова, державно-правова, оперативно-розшукова та суспільні науки.

Так, 27 березня 2017 року в Донецькому юридичному інституті було проведено заключний етап І туру конкурсу наукових робіт курсантів та студентів інституту – публічний захист.

Детальніше...
 
Цікава зустріч з досвідченим фахівцем – запорука поглиблення знань студентів

Відповідно до статті 3 Конституції України «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». У наш час дуже захист здоров’я, життя та прав людини є важливим не тільки у повсякденному житті, але і на виробництві, тому що трудова діяльність займає значну частину життя людини. Так, згідно із статистикою Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, у 2016 році порівняно з 2015 роком, кількість страхових нещасних випадків збільшилась на 3,8% (з 4592 до 4766), кількість смертельно травмованих осіб зросла на 1,1% (з 360 до 364).

Тому, з метою  набуття теоретичних знань та набуття практичних навичок у межах курсу «Охорона праці в галузі юриспруденції» 22 березня кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін було проведено заняття за участю заступника начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місці Кривий Ріг Гулідою Світланою Володимирівною.

Детальніше...
 
Студенти юридичного факультету ДЮІ відвідали Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ

Створене Наукове товариство студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених Донецького юридичного інституту МВС України забезпечує захист прав та інтересів осіб, які навчаються або працюють у вищому навчальному закладі, зокрема щодо питань наукової діяльності, підтримки наукоємних ідей, інновацій та обміну знаннями. Об’єднує науковий потенціал науково-педагогічного складу, студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів і молодих вчених ДЮІ, ставить собі за мету активізацію наукових досліджень, оприлюднення їх результатів, розширення наукових та творчих контактів.

З метою реалізації цих завдань у вересні 2016 року між Науковим товариством ДЮІ МВС України в особі його Голови к.ю.н. Піддубної Д.С. та між Інститутом політико-правових та релігійних досліджень в особі його Президента Герасименка О.О. було укладено угоду про наукове співробітництво.

Зацікавленість студентів до питань правосуддя в Україні надало підстави для організації та погодження можливості відвідати студентами юридичного факультету ДЮІ МВС України Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ. Такий напрям взаємодії обумовлювався додатково і проведенням судової реформи, у відповідності до якої зазначений Суд буде ліквідований, а отже студентка 3-го курсу денної форми навчання Сухініна Анастасія та студенти магістратури 1-го року навчання денної форми на базі вищої неюридичної освіти: Перекопський Сергій, Качан Катерина, Барулін Андріюй, Смаглюк Ольга, Цвіричко Марина, Ковалькова Тетяна спільно з Головою Наукового товариства ДЮІ МВС України, в.о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету, експертом Інституту політико-правових та релігійних досліджень, к.ю.н. Піддубною Д.С. 17 березня долучились до історичної сторінки діяльності Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval