Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.6%Ukraine Ukraine
4.8%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
1.9%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 161
Вчора: 410
Цього тижня: 571
Минулого тижня: 2742
Цього місяця: 10661
Минулого місяця: 16091
Всього: 1317176


1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку
Про інститут - Новини

Участь викладачів кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання у курсі професійно-спортивної підготовки ICIPS 1

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння , наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

Міжнародний день людей похилого віку, що відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня, виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14-го грудня 1990-го року. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі, потім свято було підхоплено Сполученими Штатами і до кінця 80-х років воно поширилося по всьому світу. Однак його остаточне офіційне затвердження на міжнародному рівні було викликано не тільки його популярністю. Одним дуже сумним фактором стало ще одна глобальна подія - зниження внесків в спеціальний Цільовий фонд з проблем старіння ООН, на тлі стрімкого старіння населення по всьому світу. Це зовсім не парадоксальне явище, але яскраво сигналізує про падіння моральних і культурних цінностей у нашому суспільстві.

Детальніше...
 
У Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» ДЮІ МВС України відбувся діалог з народним депутатом України Віктором Галасюком
Про інститут - Новини

29 вересня курсанти 1-го курсу Донецького юридичного інституту МВС України та слухачі курсів первинної підготовки поліцейських, які навчаються на базі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» спільно зі своїми стройовими командирами та викладачами мали змогу зустрітися з народним депутатом України Віктором Галасюком.

На початку зустрічі проректор інституту Денис Нестеров закликав до плодотворної роботи. Усі присутні були зацікавлені в плідному діалозі та з увагою слухали гостя. Тематикою зустрічі була «Україна: від занепаду до процвітання». Неодноразово у ході бесіди було підняте питання щодо шляхів економічного розвитку нашої країни, виходу на якісно новий економічний рівень. Окрім того, зазначалося, що Маріуполь – це форпост нашої держави на сході країни. Наша держава має гарні перспективи для економічного зростання і основне це талановиті люди. Віктор Галасюк зазначив, що сучасна молодь це перспектива нашої країни. Враховуючи те, що майбутні поліцейські здобувають юридичну освіту то наші знання і навики сприятимуть розвитку як Донеччини так і всій країни. Також було сказано, що у майбутньому Донецький юридичний інститут, який повернувся на рідну землю, буде підтримуватися у своєму розвитку.

Детальніше...
 
Колеги та друзі вітають виш-переселенець з Днем працівника освіти
Про інститут - Новини

Колеги та друзі вітають виш-переселенець з Днем працівника освіти 1

Колеги та друзі вітають виш-переселенець з Днем працівника освіти 2

Колеги та друзі вітають виш-переселенець з Днем працівника освіти 3

Колеги та друзі вітають виш-переселенець з Днем працівника освіти 4

Колеги та друзі вітають виш-переселенець з Днем працівника освіти 5

Колеги та друзі вітають виш-переселенець з Днем працівника освіти 6

 
Продовження в Харкові семінар-наради за участю керівництва вишу
Про інститут - Новини

У Харкові, у межах проведення семінар-наради «Актуальні питання реалізації Концепції реформування освіти в Міністерстві внутрішніх справ України» її учасники, серед яких і керівництво Донецького юридичного інститут МВС України – перший проректор  Єгор Назимко та проректор інституту Валерій Гуро, відвідали Національну академію Національної гвардії України.

Учасники наради взяли участь у вшануванні пам’яті загиблих військовослужбовців, вихованців академії, які загинули в роки Другої світової війни, під час виконання службово-бойових завдань з охорони публічного порядку та в зоні проведення антитерористичної операції.

Детальніше...
 
1 жовтня 2017 року Україна відзначає День працівника освіти
Про інститут - Новини

«……Найкращі з-поміж людей нехай будуть учителями».
Я. А. Коменський

1 жовтня 2017 року Україна відзначає День працівника освіти

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, звичайно ж, завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів – День учителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням, і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен день, мимоволі задаєшся питанням – як учителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.

Свято День учителя в Україні День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня, встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День учителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval