Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 117
Вчора: 254
Минулого тижня: 2418
Цього місяця: 8101
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327222


Вийшла друком монографія «Нариси з міжнародного та зарубіжного трудового права та права соціального забезпечення»
Про інститут - Новини

У грудні 2017 року у загальновідомому юридичному видавництві «Право» вийшла друком монографія «Нариси з міжнародного та зарубіжного трудового права та права соціального забезпечення», авторами якої є: Бесчастний В.М – ректор Донецького юридичного інституту МВС України, доктор наук з державного управління, професор; Клемпарський М.М. – професор кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України,  доктор юридичних наук, доцент; Назимко О.В. – доцент кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України,  кандидат юридичних наук.

Детальніше...
 
ІІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених: «Актуальні питання адміністративного права та процесу»
Про інститут - Новини

О 10 годині в залі Вченої ради головного корпусу Донецького юридичного інституту МВС України розпочала свою роботу ІІІ Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених «Актуальні питання адміністративного права та процесу».

Вже третій рік поспіль кафедра адміністративно-правових дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України Донецького юридичного інституту МВС України проводить науковий захід для молоді, що здійснює науковий пошук. В цьому році розширилась «географія» учасників, а також вперше до участі в конференції залучено школярів загальноосвітніх шкіл міста Кривий Ріг.

Детальніше...
 
Вітаємо член-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, колишнього першого проректора НАВС Василя Івановича Шакуна з ЮВІЛЕЄМ!
Про інститут - Новини

Вітаємо член-кореспондента Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, колишнього першого проректора НАВС Василя Івановича Шакуна з ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Василе Івановичу!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Ювілеєм!

Ваша кар’єра на теренах юриспруденції стрімко зросла, коли Ви у 1971 році розпочали службу в органах внутрішніх справ у Південно-західному управлінні транспортної міліції спочатку інспектором, а потім старшим інспектором. Завдяки наполегливій праці та чудовим організаторським здібностям вже починаючи з 1984 р. Ви активно працюєте в Національній академії внутрішніх справ, де успішно обіймали посаду першого проректора.

Детальніше...
 
Привітання ректора Донецького юридичного інституту МВС України професора Віктора Бесчастного з Днем працівника прокуратури
Про інститут - Новини

ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний

Шановні працівники прокуратури України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята!

У непростий соціально-економічний та суспільно-політичний час ви пильно охороняєте життєво важливі інтереси держави в цілому і кожного конкретного громадянина зокрема. Завдяки професіоналам своєї справи прокуратура сьогодні є міцним щитом у боротьбі зі злочинністю та корупцією, забезпечуючи правову стабільність на теренах незалежної України.

Ваша служба – велика честь і надзвичайна відповідальність, адже сумлінна повсякденна робота, спрямована на зміцнення правопорядку, захисту прав і свобод людини та громадянина, створює умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою.

Детальніше...
 
1 грудня – День працівників прокуратури
Про інститут - Новини

1 грудня – День працівників прокуратури

Діяльність прокуратури відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави.

Враховуючи роль органів прокуратури у зміцненні законності та захисту прав людини, Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято — День прокуратури.

Детальніше...
 
Ректор Донецького юридичного інституту МВС України на загальних зборах (конференції) трудового колективу відзвітував про діяльність вишу-переселенця у 2016/17 навчальному році
Про інститут - Новини

Ректор Донецького юридичного інституту МВС України на загальних зборах (конференції) трудового колективу відзвітував про діяльність вишу-переселенця у 2016/17 навчальному році 31

Відповідно до вимогу Закону України «Про вищу освіту» 28 листопада 2017 року в сесійній залі виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради відбулися загальні збори (конференція) трудового колективу, на якому було розглянуто звіт ректора інституту Бесчастного Віктора Миколайовича «Про підсумки діяльності вишу-переселенця у 2016/17 навчальному році та завдання колективу на 2017/18 навчальний рік».

Зі вступної промови та обрання голови і членів президії відкрив роботу загальних зборів (конференції) трудового колективу перший проректор інституту Назимко Єгор Сергійович. До президії увійшли: Голова профспілкової організації Донецького юридичного інституту МВС України Миронов Юрій Олексійович, доцент кафедри кримінального права та судових експертиз Лоскутов Тимур Олександрович, завідуюча кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н. Піддубна Дар’я Сергіївна та архіваріус інституту Вялих Галина Ренатівна.

Роботу розпочато. Голова зборів Миронов Юрій Олексійович оголосив план роботи зборів та запросив ректора інституту до трибуни для звіту перед трудовим колективом про діяльність вишу. Але перш ніж розпочати звіт, ректор вишу-переселенця, Віктор Миколайович Бесчастний вручив нагрудний знак «Кращий працівник МВС України» першому проректору інституту, капітану поліції Назимку Єгору Сергійовичу та відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та грамоти до них:

Детальніше...
 
Увага! Ожеледиця!
Про інститут - Новини

Увага! Ожеледиця!

За даними Українського гідрометеорологічного центру найближчими днями на автомобільних шляхах нашої країни прогнозується ожеледиця, місцями туман, видимість 200-500 м. Саме різка зміна дорожніх умов провокує сплеск дорожньо-транспортних пригод та виникнення аварійних ситуацій.

Існує кілька простих правил, які здатні вберегти водія від нещасних випадків на слизькій дорозі.

По-перше, слід підготувати автомобіль до екстремальних мов експлуатації. Зокрема, це стосується встановлення зимових шин. Для ожеледиці краще підходять шини з дрібно розчленованим малюнком протектора та оснащені металевими шипами. Також необхідно перевірити справність гальмівної системи, обігріву скла, замінити технологічні рідини.

Найбільше ж безпека на дорозі залежить від водія. Головне правило для нього – це безпечна швидкість і дистанція. А найважливішим контраварійним прийомом в умовах слизької дороги є зниження звичної швидкості на 5-10 км (наприклад, з 60 до 45-50 км/год) і збільшення дистанції до транспортного засобу, що рухається попереду  до 3-4 корпусів – цим можна виграти золоті частки секунди на прийняття правильного рішення в разі раптової зміни дорожньої обстановки.

Детальніше...
 
На Донеччині пройшла Х Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття»
Про інститут - Новини

23 – 26 листопада цього року в  м. Святогірську відбулася Х Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття».

Традицію проведення цих конференцій Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та Всеукраїнського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (м. Київ) було започатковано на Донеччині ще в 2004 році. Саме Донецька область стала першим регіоном в Україні, де почали проводитися Всеукраїнські краєзнавчі конференції учнівської молоді. Завдяки цій ініціативі в освітньому просторі України відбуваються районні, міські, обласні краєзнавчі конференції, а чотири з них мають статус Всеукраїнських.

Популярність цього заходу рік від року росте. В Десятій – ювілейній – конференції взяли участь майже двісті учнів та студентів - представники 13 областей України. Свідченням зростання авторитету конференції став той факт, що цього року  в ній вперше у вітчизняному учнівсько-студентському краєзнавстві  взяли участь і іноземні учасники – 17 молодих науковців з 5 держав.

Детальніше...
 
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До цієї дати в інституті проведено низку інформаційно-просвітніх заходів
Про інститут - Новини

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До цієї дати в інституті проведено низку інформаційно-просвітніх заходів

1 грудня у світі відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який започаткували 01 грудня 1988 року, за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.

Синдром набутого імунодефіциту вперше було зафіксовано в США у 1983 році. Впродовж двох місяців хворий на СНІД помер. Сьогодні за добу у світі чотириста тисяч осіб інфікуються вірусом імунодефіциту людини. Сам по собі СНІД не є смертельною хворобою, але функціонування його вірусу в організмі впливає на імунну систему людини так, що будь-яка інфекція може призвести до смерті.

Детальніше...
 
Відбулося чергове засідання Наукової ради інституту
Про інститут - Новини

29 листопада 2017 року відбулося чергове засідання Наукової ради Донецького юридичного інституту МВС України.

Відповідно до Положення про Наукову раду Донецького юридичного інституту МВС України, серед її основних завдань є розгляд тем дисертаційних досліджень, які виносяться на затвердження Вченої ради інституту, розроблення рекомендацій Вченій раді інституту щодо обрання наукових керівників (консультантів) для роботи над дисертаційними дослідженнями.

Крім того, Донецький юридичний інститут МВС України здійснює активну співпрацю з іншими вищими навчальними закладами за напрямом надання освітніх і наукових послуг по затвердженню тем дисертаційних досліджень. Відтак, на засідання Наукової ради було винесено низку питаь, повʼязаних з розглядом тем дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, уточнення тем дисертаційних досліджень аспірантів аспірантури інституту.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval