Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 113
Вчора: 254
Минулого тижня: 2414
Цього місяця: 8097
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327218


Про інститут - Новини
25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

До Дня заснування навчального закладу: розвиток вишу в умовах сьогодення

25 років стійкого іміджу та бездоганної репутації Донецького юридичного інституту як вищого навчального закладу Міністерства внутрішніх справ України

 

Військово-спортивна естафета, присвячена 57-й річниці з дня заснування Донецького юридичного інституту

 

Детальніше...
 
Участь науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності у ХХІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Геофорум ‒ 2018»
Про інститут - Новини

Донецький юридичний інститут МВС України приділяє чималу увагу дослідженню проблем забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні. Саме тому, інститутом постійно проводяться науково-практичні заходи у сфері транспортної безпеки та приймається активна участь у заходах зазначеної тематики.

Так, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Атаманенко Юлія Юріївна взяла участь у ХХІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Геофорум ‒ 2018», яка відбулася 18 ‒ 20 квітня 2018 року у м. Львові (Львів ‒ Яворів ‒ Брюховичі), одним із основних напрямів роботи якої було дослідження перспектив створення геоінформаційних технологій у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Також під час роботи конференції висвітлювались питання, присвячені стану і проблемам геодезичної метрології, сучасним технологіям лазерного сканування та безпілотного аерознімання; перспективі розвитку топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні тощо.

Детальніше...
 
Кафедра цивільно-правових дисциплін вітає з Днем заснування навчального закладу та долучається до акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю»
Про інститут - Новини

Викладачі кафедри цивільно-правових дисциплін на передодні Дня заснування відомого нині, потужного закладу вищої освіти, вишу-переселенця - Донецького юридичного інституту МВС України, який навіть перебуваючи у скрутному становищі зумів акумулювати свої сили та зміцнити і надалі зміцнювати свій потенціал, приєднуються до оголошеної щорічної акції «Подаруй книгу вишу-переселенцю». Підручник, посібник, наукове видання, різноманітна юридична література, чинна нормативно-правова база – основа на шляху здобуття в сучасних умовах компетентностей своєї фаховості. Їхня акумуляція – це звичайно бібліотека, основний фонд будь-якого закладу вищої освіти, а його наявність – запорука якісної підготовки фахівця, збільшення його свідомості, відповідальності перед собою та суспільством, закріплення громадянської освіти, а значить і громадянського суспільства з наявними цінностями життя.

Усвідомлюючи свою відповідальність та причетність до такого складного процесу, науково-педагогічний склад кафедри також долучається до збільшення фонду бібліотеки рідного вишу шляхом передання в дарунок з власних бібліотек авторських примірників, примірників юридичної літератури, а головне, в силу швидкості внесення змін до законодавчої бази, ряду оновлених нормативно-правових актів.

Детальніше...
 
Доцент кафедри цивільно-правових дисциплін взяв участь у «Практичному семінарі та тренінгу з протидії торгівлі людьми для адвокатів»
Про інститут - Новини

19-20 квітня 2018 р. за сприяння Міністерства закордонних справ Норвегії та представництва Міжнародної організації міграції (МОМ) в Україні в самому серці Києва, на майдані Незалежності, в готелі Україна відбувся «Практичний семінар та тренінг з протидії торгівлі людьми для адвокатів», в якому взяли участь 20 представників адвокатської спільноти та громадських організацій з різних куточків України. Від Дніпропетровщини взяти участь у роботі семінару пощастило і доценту кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидату юридичних наук, адвокату Ямковому В.І.

Уже третій рік поспіль я співпрацюю з представництвом МОМ в Україні з питань захисту інтересів потерпілих у справах щодо торгівлі людьми з метою надання їм правової допомоги. З 27 справ даної категорії, розглянутих в України протягом 2017 р., дві випало на мою долю. Нажаль, торгівля людьми стала досить поширеним явищем не лише в України, будучи одним з трьох найприбутковіших кримінальних бізнесів у світі після наркоторгівлі та торгівлі зброєю, а тому світова спільнота приділяє неабияку увагу вирішенню цієї проблеми, адже негативний вплив від торгівлі людьми спричиняє формування моральної деградації та відчуженості особистості, втрату родинних зв’язків, зруйнування суспільної моралі, поширення депресивних синдромів та суіцидальних тенденцій, зростання агресивності та жорстокості в суспільстві в цілому.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval