Донецький юридичний інститут МВС України
Головна сторінка
Офіційні сторінки ДЮІ у соціальних мережах
facebook twitter
youtube instagram
Статистика відвідувань


74.5%Ukraine Ukraine
4.7%Kuwait Kuwait
3.5%United States United States
3%United Kingdom United Kingdom
2.6%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2%France France
1.5%Poland Poland
0.9%Germany Germany
0.7%Turkey Turkey

Сьогодні: 117
Вчора: 254
Минулого тижня: 2418
Цього місяця: 8101
Минулого місяця: 13864
Всього: 1327222


Про інститут - Новини

Перед початком засідання ректор інституту професор Віктор Бесчастний привітав з ювілеєм завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Суюсанова Лута Ікрамовича та побажав імениннику міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у його оселі та родині. «Ваш неоціненний вклад у розвиток інституту заслуговує глибокої поваги як серед колег, так і серед студентів, курсантів, слухачів, аспірантів та ад’юнктів вишу-переселенця. Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і завзятість допомагають Вам досягати наукових «висот». Ми щиро пишаємося Вами. Своїм власним прикладом Ви виховали не одне покоління студентів, слухачів і курсантів, які гідно працюють на благо рідної країни. Нехай ваша багатогранність, життєва енергія, досвідченість і надалі слугуватимуть гарантією високих досягнень у професійній діяльності, а кожну розпочату Вами справу буде вдало завершено!».

Приємно, що в Донецькому юридичному інституті, як виші-переселенці, навчається творча молодь, яка активно проявляє свої інтелектуальні здібності, демонструє досягнення в спорті, мистецтві та в інших культурних сферах. У свою чергу, керівний та науково-педагогічний склад закладу вищої освіти сприяє створенню сприятливих умов для розвитку потенціалу курсантів та студентів вишу-переселенці. Так, за результатами проведеного II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права, який проходив 11-12 квітня на базі Донецького юридичного інституту МВС України голова Вченої ради вручив диплом III ступеня студенту 3 курсу факультету № 3 Сергію Баргану.

Детальніше...
 
У Донецькому юридичному інституті розпочалася реєстрація вступників для здобуття освітнього ступеня «Магістр»
Про інститут - Новини

14 травня 2018 року в закладах вищої освіти України, які готують фахівців за спеціальністю 081 «Право», розпочалася реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття освітнього ступеня «МАГІСТР», як для категорії вступників, які вже мають базову юридичну освіту, так і для осіб, які планують поступати на основі вищої неюридичної освіти.

Приймальна комісія Донецького юридичного інституту розпочала свою роботу вчасно та вже о дев’ятій годині ранку приступила до реєстрації осіб бажаючих отримати освітній ступінь «МАГІСТР». Вступникам надається повна роз’яснювальна інформація об особливостях вступної кампанії у 2018 році.

Детальніше...
 
Вітаємо професора кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ, доктора юридичних наук, Заслуженого юриста України Віталія Яковича Горбачевського з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Віталію Яковичу!

Прийміть найтепліші слова вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Детальніше...
 
Вітаємо доктора юридичних наук, професора, член-кореспондента Національної академії правових наук України, Заслуженого юриста України Валентина Васильовича Коваленка з Днем народження!
Про інститут - Новини

Шановний Валентине Васильовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Детальніше...
 
Інформаційний захід «Актуальні питання Європейської інтеграції з позиції пріоритетного напряму державної політики»
Про інститут - Новини

На виконання вимог розпорядження КМУ від 14.12.2017 № 109 « Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», наказу МВС України від 14.03.2018 № 199 «Про затвердження Плану заходів МВС з виконання завдань Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», а також Доручення ДЮІ МВС України від 30.03.2018 № 926/Бс «Щодо заходів інституту у сфері вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України» професорсько - викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін, завідувачем Кадалою В.В., доцентами Гузенко О.П. та Хайловою Т.В., професором кафедри юридичних дисциплін Деревянко Б.В. зі студентами 1 курсу магістратури групи 501/17 МЮ було проведено інформаційний захід на тему: «Актуальні питання Європейської інтеграції з позиції пріоритетного напряму державної політики».

Головною метою заходу стало доведення до студентів ключових положень Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік та обґрунтування доцільності співпраці України з європейськими державами. Для більш предметного обговорення проблеми, яка підлягала розгляду, професорсько-викладацьким складом кафедри господарсько-правових дисциплін було підготовлено змістовну доповідь по зазначеній тематиці.

Детальніше...
 
До Дня матері на факультеті № 2 проведено поетичний захід
Про інститут - Новини

Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489 в другу неділю травня відзначається День матері. За українською народною традицією постаті матері завжди приділялася увага. Поети, художники, митці в усі віки оспівували материнство у своїх творах та виробах. Саме тому з нагоди Дня матері на факультеті № 2 інституту було проведено поетичний захід в якому взяли участь представники постійного та перемінного складу. Відкрив поетичний захід заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський, який зазначив, що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ ‑ образ своєї мами.

Детальніше...
 
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

Електронна пошта:
vstup.dui@i.ua

Графік роботи:
щоденно з 9:00-18:00
вихідні з 9:00-14:00

Телефони гарячої лінії МОН України:
Вступ
044 287 89 29
0 800 50 44 25
Вища освіта
044 481 32 67
044 481 32 63

Нашi контакти:

м. Кривий Ріг,
вул. Степана Тільги, 21
вул. Співдружності, 92а

Телефони:
067 914 74 54
067 318 80 76
099 956 31 08

м.Маріуполь,
просп.Будівельників, 145

Телефони:
050 035 05 53
096 032 70 72

Електрона пошта:

postmaster@dli.donetsk.ua

Напиши листа ректорові
Пошта ректора
Електронна скринька довіри
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval